Trojček v mreži Primorja
Primorje je v 20. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubilo z Interblockom z 0:3.

Po burnem tednu v ajdovski ekipi ni bilo tujcev Šaranovića in Serdarevića in Primorci so imeli vso tekmo pobudo. Kosmač je prvo priložnost zapravil v 5. minuti, nekoliko kasneje pa je osamljen slabo zadel žogo in zgrešil vrata.

Ljubljančani so v 24. minuti izvedli "skrajšani kot". Do žoge je prišel Zahora in streljal, žoga pa se je nato znašla pri Zeljkoviću. Ta je s "škarjicami žogo zabil pod prečko za vodstvo z 1:0. Ajdovci so imeli v prvem delu še dve čep priložnosti, a se vsak an svoj način nista znašla Škerjanc in Džuzdanović.

V drugem delu je znova poskusil Kosmač, a je Rozman njegov strel ubranil. Interblock je pretežno čakal na protinapade, iz kateril je ogrožal domača vrata.  V 55. je tako sprožil Zahora, vratar Baloh je žogo odbil, a le do Džuzdanovića, ki ej naletel nanjo in jo nesrečno usmeril v lastno mrežo.

Interblock je tekmo zapečatil po spodrsljaju Baloha, ki mu je spodrsnilo ob dolgi podaji v kazenski prostor. Pritekel je Berić in zadel prazno mrežo.

Ljubljančani so petih tekmah vendarle zmagali, Primorje pa se je na dnu lestvice izenačilo s Koprom.