Datum od
Datum do

20.04.2022 | Sodniki
VAR seminar in trening fizične priprave
Po februarskem zimskem pripravljalnem seminarju na južni obali Anatolije v Beleku in marčevskem prvem VAR seminarju v NNC Brdo, je bil včeraj na sporedu še drugi pomladanski seminar video sodnikov.
19.04.2022 | Pokal Pivovarna Union
Pred pokalno tekmo: Koper - Celje
Prvega finalista Pokala Pivovarna Union bo dal dvoboj v prestolnici, v četrtkovem večeru pa se bosta za drugo finalno vstopnico udarili ekipi Kopra in Celja. Primorci so v igri za dvojno krono, Štajerci bodo imeli motiv več, saj bo majski finale odigran v knežjem mestu.
Pred pokalno tekmo: Bravo - Domžale
V sredo in četrtek bomo dobili finalista letošnje izvedbe Pokala Pivovarna Union. Najprej se bodo za preboj v veliki finale, ki bo 11. maja potekal v Celju, udarili nogometaši Brava in Domžal.
19.04.2022 | NZS
NZS lani z rekordnimi prihodki in financiranjem nogometnih programov
Nogometna zveza Slovenije (NZS) je na današnji skupščini pregledala delovanje v preteklem letu, v katerem je ustvarila rekordne prihodke v višini 19,53 milijona evrov. Zveza je s 4,5 milijona evrov zagotovila tudi rekordno financiranje nogometnih deležnikov v državi.
19.04.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 31. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
Danes redna letna Skupščina NZS
V torek, 19. aprila, bo ob 17.00 na Brdu pri Kranju potekala redna letna Skupščina Nogometne zveze Slovenije.
19.04.2022 | Sodniki
Sodniški ekipi za polfinale Pokala NZS
Imenovani sodniški ekipi, ki bosta uveljavljali Pravila igre na obeh polfinalnih tekmah Pokala NZS.
19.04.2022 | Futsal ženska A reprezentanca
Zadnji test pred predkvalifikacijami za EP
Danes se bo zbrala ženska futsal reprezentanca, ki jo jutri in v četrtek v Podčetrtku čakata dve tekmi proti Slovaški. Obe ekipi se pripravljata na predkvalifikacije za EP 2023, zato bosta tekmi obema ekipama še kako koristili.
18.04.2022 | NNC Brdo
Ukrajina se bo pripravljala na Brdu pri Kranju
Nacionalni nogometni center Brdo in hotel Elegans Brdo bosta gostila nogometno reprezentanco Ukrajine, ki se bo zaradi vojne v domovini pri nas pripravljala na tekmi dodatnih kvalifikacij za uvrstitev na svetovno prvenstvo v Katarju.
18.04.2022 | Prva liga Telemach
Zanesljiva zmaga Mure
Nogometaši Mure so v 31. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij z 3:0 (1:0).
18.04.2022 | 2. SNL
Triglav dobil obračun z Rudarjem, Ilirija ugnala Nafto
Triglav je bil v petek boljši od Rudarja, Brežice pa so v dvoboju dna lestvice premagale Dravo in se znebile zadnjega mesta. Krka je po preobratu in na krilih Josipa Majića premagala Beltince, Ajdovcem je pripadel primorski dvoboj v Biljah, Gorici pa z Dekani. Ilirija je Nafti zadali prvi poraz pomladi.
16.04.2022 | Prva liga Telemach
Minimalna zmaga Olimpije
Nogometaši Olimpije so v 31. krogu Prve lige Telemach premagali CB24 Tabor Sežano z 1:0 (0:0).
16.04.2022 | Ženski Pokal Pivovarna Union
Za pokalni naslov Olimpija in Ljubljana
ŽNK Olimpija Ljubljana in ŽNK Ljubljana sta finalista ženskega pokala. Finale bo na sporedu v Celju, 11 maja. Olimpija je v današnjem polfinalu izločila Radomlje (4:1), Ljubljana pa Ptujčanke (7:0).
Celjani s tremi točkami proti Bravu
Nogometaši Celja so v 31. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo z 2:0 (2:0).
Koper z zmago tik pod vrhom
Nogometaši Domžal so v 31. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kopru z 0:1 (0:0).
Le točka Maribora proti Radomljam
Nogometaši Maribora in Kalcerja iz Radomelj so se v 31. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 0:0.
15.04.2022 | 1. SFL
Litija po preobratu, Ptujčani premagali prvaka
Serija se nadaljuje prihodnji petek (22.4.), tekmi sta na sporedu na Ptuju in Vrhniki. Finalista bosta ekipi, ki prej zbereta po tri zmage. Naslov državnega prvaka brani FK Dobovec, ki je v tej sezoni osvojil pokal Terme Olimia, superpokal pa je pristal v Litiji.
15.04.2022 | Ženski Pokal Pivovarna Union
Za finale pokala, prenos iz Radomelj
V konkurenci so še štiri ekipe, polfinalna para pa sta ŽNK Radomlje – ŽNK Olimpija Ljubljana ter ŽNK Ljubljana – ŽNK Doxakey. Tekmo iz Radomelj boste lahko spremljali v neposrednem spletnem prenosu na Nzs.si.
15.04.2022 | U15
Znana reprezentanca za Turnir narodov
Slovenska reprezentanca do 15 let (letniki 2007) bo med 25. aprilom in 1. majem sodelovala na tradicionalnem Turnirju narodov, ki bo potekal v Sloveniji in Italiji. Selektor Muamer Vugdalić je za prihajajočo akcijo vpoklical dvajset nogometašev, ki se bodo zbrali v petek, 22. aprila.
15.04.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Mura - Aluminij
Praznični krog Prve lige Telemach bodo v Fazaneriji zaprli Sobočani in Kidričani. Mura se je z zmago v Šiški približala tretji Olimpiji, Aluminij pa s točko v spopadu z Radomljami ni izpolnil svojega cilja.