Datum od
Datum do

10.09.2013 | Ženska A
Zabili Milenkovičeva in Skaličeva, Zverova dobila tekmeca
Pravi podvig pa je uspel Leobnu Natalije Golob. V gosteh so do 88. minute izgubljali 3:0, potem pa med 88. in 94. minuto zabili tri zadetke za končnih 3:3. Golobova je igrala do 62. minute.
06.09.2013 | Ženska A
Zverova za novo zmago, Golobova na vrhu
Golobova pa je z Leobnom vknjižila tretjo zaporedno zmago, s čimer je njena ekipa na samem vrhu drugoligaške lestvice. Manj uspešne so bile Anja Milenkovič, Urška Žganec in Lucija Mori, saj so zabeležile poraz.
29.08.2013 | Ženska A
Golobova blesti v Avstriji, Morijeva obranila mrežo
Prvakinje so za naslov dobile milijon islandskih kron (6200 evrov), poraženke pol manj. Poraz Zverove in soigralk ni potrl, sinoči so s 5:0 doma odpravila Throtur iz Reykjavika.
28.08.2013 | Ženska A
Do uspehov le in samo kot reprezentanca in družina
»Za nami sta dve zelo dobri preizkušnji proti BIH, kljub temu da se rezultatsko ni izšlo na vsaki tekmi (remi in poraz). Pred samo akcijo je nekaj igralk imelo težave zaradi službenih oz. šolskih obveznosti (Vrabel, Nikl, Rola), tako da kader na dveh tekmah ni bil enak. Prav tako sta manjkali Zver in Čonč zaradi klubskih obveznosti, ki pa bosta z nami v kvalifikacijah, ki so pred vrati,« uvodoma pove selektor slovenske reprezentance Damir Rob.
22.08.2013 | Ženska A
FOTO + IZJAVE: Remi in poraz prot BiH
»To sta bile dve dobri preizkušnji. Videli, kaj je dobrega in kaj je treba popraviti pred začetkom kvalifikacij. Vidno je, da nam je na drugi tekmi pošle moči, ker so nam manjkale nekatere igralke. Nisem pa razočaran, igralkam nimam kaj zameriti, v prvem polčasu pa smo mi narekovali ritem. Tekmec je zadel iz ene in edine prilike. To je bila druga tekma v treh dneh, zato se je bilo težko dvigniti.«
Derbi Golobovi, Salkunić v Grčijo
S porazom pa so pričele tudi tri reprezentantke v Avstriji. Anja Milenkovič in Urška Žganec sta visoko (7:0) klonili proti NÖSV Neulengbachu, Lucija Mori pa je bila tesno poražena na gostovanju v Altemarktu.
20.08.2013 | Ženska A
Remi članic in zmaga reprezentance do 19 let
Reprezentance se bodo vnovič merile v četrtek, to pot na Bledu; zasedbi U19 se bosta pomerili ob 10. uri, članice pa ob 12.
Iz tabora reprezentance: "Odpraviti napake in premagati BiH!"
»Občutek je dober, spet smo zbrani. Pred nami sta dve zelo pomembni tekmi. To bo generalka pred začetkom kvalifikacij, treba je doreči še zadnje zadeve,« pravi kapetanka Anja Milenkovič. »Gremo po zmago, to bi bila odlična popotnica za kvalifikacije, ki se začno prihodnji mesec,« odkrito pristavi.
19.08.2013 | Ženska A
Članice dvakrat proti BiH
Danes se je na tridnevnih pripravah zbrala ženska članska reprezentanca. Oslabljena zasedba se bo v torek, 20.8., in v četrtek, 22.8., pomerila s članicami BiH.
16.08.2013 | Ženska A
Zverova dvakrat podala za zmago
Naslednjo tekmo igra Thór / KA proti ekipi Valur 18.8.
29.07.2013 | Ženska A
Mateja Zver se je uspešno vrnila po poškodbi
V polfinalu je Thor z 0:1 ugnal Stjarnan, kar je bilo dovolj za preboj v finale, ki je na sporedu 24.8. v Reykjavik, tekmec pa bo Breiðablik. Zverova je to pot za zmagovalno zasedbo odigrala vseh 90 minut.
24.07.2013 | Ženska A
Reprezentantka Morijeva se vrača v Avstrijo
»Igramo v prvi ligi, sama pa bomo imela dovolj težkih tekem, to je sedaj zame najbolj pomembno,« pove Morijeva, ki je dve sezoni branila barve kluba Brescia Calcio Femminile.
08.07.2013 | Ženska A
Mateja Zver dobro okreva
»Bila sem na slikanju, na srečo ni nič zlomljeno ali počeno. Zdravnik pravi, da sem si le nategnila vezi,« pove Mateja, ki redno obiskuje terapije. Oteklina je že skoraj izginila, na dotik pa gleženj še vedno boli.
06.07.2013 | Ženska A
Lara Ivanuša ponosna na soigralke, vesela pa vabila v AA vrsto
Lara se je izkazala tudi v Srbiji, že uvodoma je zabila tri žoge v mrežo Turkinj, da bi potem Slovenke po enajstmetrovkah s 7:6 strle odpor tekmic: »S svojo igro sem dokaj zadovoljna, vendar pa bi bilo vedno lahko bolšje, kajti je še veliko elementov v igri ki jih moram izboljšati.«
02.07.2013 | Ženska A
Mateja Zver poškodovana
Sicer pa so Zverova in soigralke včeraj izgubile proti zasedbi IBV (2:3), pred tem pa so se v petek prebile med štiri najboljše v pokalu. S 6:0 so odpravile Trohtur, Zverova je igrala vseh 90 minut.
27.06.2013 | Ženska A
Remi Zverove
Slovenska reprezentatnka je igrala do 90. minute, potem pa je zapustila igro zavoljo krčev.
20.06.2013 | Ženska A
Kapetanka reprezentance se seli v Avstrijo
30-letna kapetanka reprezentance je v Avstriji že igrala, saj je med letoma 2009 in 2011 branila barve Kelaga, potem pa je igrala v Italiji (Calcio Chiasiellis).
19.06.2013 | Ženska A
Zverova do zmage, Žgančeva v Avstrijo
Kot pa smo že poročali, pa se je Urška Žganec, v minuli sezoni je igrala v Italiji, preselila v Avstrijo, kjer bo vsaj eno sezono branila barve graškega Sturma.
17.06.2013 | Ženska A
Urška Žganec okrepila graški Sturm
Žgančeva je v minuli sezoni igrala v Italiji v ekipi Calcio Chiasiellis Udinese. Novi delodajalci so s pomočjo Anje Milenkovič vzpostavili stik, po ogledu tekme Slovenija – Avstrija pa so se dokončno odločili za angažma.
02.06.2013 | Ženska A
FOTO + VIDEO: Dobro kljubovale Avstriji
V drugem delu se razmerje sil na terenu ni spremenilo. Dokler so imele Slovenke po naporni sezoni dovolj moči in bile tekalno enakovredne, so parirale gostjam. Med 67. in 69. minuto pa so tekmice izkoristile dve nepazljivosti in preko Nine Burger prišle do zmage.