Domžale z zmago nekoliko bližje
Nogometaši Domžal so v zaostali tekmi 20. kroga premagali Celje z 1:0 (0:0).
17.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Gorica
Krčane in Goričane v soboto čaka tekma 28. kroga PLTS, še prej pa se bosta četi Alena Šćulca in Mirana Srebrniča udarili v februarja prestavljenem obračunu. Kdo se bo pobral po visokem porazu?
Pred tekmo: Domžale - Celje
Prvoligaši konec tedna odpirajo zadnjo četrtino prvenstva, a tudi Domžalčane in Celjane pred tem čakajo še zaostale obveznosti. Kdo bo boljši v zaostalem srečanju 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije?
Enajsterica 27. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
Dervišević ostaja v Ljudskem vrtu
Amir Dervišević je bil z dvema asistencama eden od junakov visoke zmage Maribora v Novi Gorici, zgolj nekaj dni kasneje pa je Ljubljančan z vodstvom kluba sklenil novo pogodbo.
16.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 27. kroga
Robert Pušaver v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije ni izpustil še niti minute. Tilen Klemenčič je odigral 150. prvoligaško tekmo. Rudar je vknjižil stoto gostujočo prvoligaško zmago.
15.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Ankaran do točke v Kidričevem
Nogometaši Aluminija in Ankarana so se v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Kidričevem razšli z izidom 1:1 (1:0).
Nogometaši iz Maribora so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Gorico s 6:0 (4:0).
Knapi do zmage v Kranju
Nogometaši Triglava Kranja so v tekmi 27. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Rudarju z 0:2 (0:2).
14.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Na derbiju Domžale izenačile za točko
Nogometaši ljubljanske Olimpije in Domžal so se v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
Celje - Krško 5:0
Nogometaši Celja so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 5:0 (2:0).
13.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Aluminij - Ankaran Hrvatini
V Kidričevem so v četrtek slavili uvrstitev v finale pokalnega tekmovanja, že v nedeljo pa jih čaka nova pomembna ligaška preizkušnja. Ankarančani so s skalpom Rudarja splezali na deveto mesto, se lahko približajo še osmemu?
Pred tekmo: Gorica - Maribor
Mariborčani so med tednom napolnili mrežo Triglava in se vrnili na drugo mesto. Štajerce v nedeljo čaka obračun z Gorico, ki lovi zgornji dom prvenstva. Se bodo v 27. krogu PLTS razcvetele vrtnice ali vijolice?
Pred tekmo: Triglav Kranj - Rudar Velenje
Kranjčani še vedno čakajo na prvo pomladansko zmago, po porazu z Mariborom pa pričakujejo zasedbo velenjskega Rudarja, ki bo na Gorenjskem iskal maščevanje za poraz v zadnjem jesenskem krogu.
Pred tekmo: Olimpija - Domžale
Bodo Domžalčani zmagovalno serijo nadaljevali tudi v sosedskem derbiju z Olimpijo? Rumeni ob novih točkah lovijo tudi rekordni niz dvanajstih zaporednih zmag, ki je nedotaknjen že vse od krstne sezone PLTS.
Pred tekmo: Celje - Krško
Prvoligaši s tekmami 27. kroga PLTS formalno zapirajo tretjo četrtino prvenstva. V knežjem mestu se bodo za nove točke udarili Celjani in Krčani, ki na Savinjskem v petih ligaških dvobojih še niso klonili.
12.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki zaostalih tekem 20. kroga
Stota zmaga letošnje sezone Prve lige Telekom Slovenije je pripadla Ankarančanom. Aleks Pihler je odigral stoto, Vlado Šmit pa 50. prvoligaško tekmo. Matej Poplatnik se je 4.968 minutami prebil na osmo mesto večne lestvice Triglava.
Ankaran po preobratu do zmage
Nogometaši velenjskega Rudarja so v zaostali tekmi 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Ankaranu Hrvatinom z 2:3 (2:1).
11.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor v Kranju brez težav
Nogometaši kranjskega Triglava so v zaostali tekmi 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:5 (0:3).
Pred tekmo: Rudar Velenje - Ankaran Hrvatini
V Šaleški dolini se bodo za nove točke udarili nogometaši Rudarja in Ankarana Hrvatinov. Vlado Badžim pogreša kar trojico kaznovanih nogometašev, knapi pa bodo po dveh jesenskih zmagah lovili še tretji skalp Primorcev.