Datum od
Datum do

16.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Ankaran do točke v Kidričevem
Nogometaši Aluminija in Ankarana Hrvatinov so se v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
15.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Celjani s Krškim doma brez golov
Nogometaši Celja in Krškega so se v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
Pred tekmo: Gorica - Maribor
Deveti krog PLTS ponuja kar dva dvoboja štirih najvišje uvrščenih ekip lige. Podprvaki Goričani bodo v zaključnem dejanju uvodne četrtine prvenstva gostili državne prvaka Mariborčane.
Pred tekmo: Olimpija - Domžale
Zadnja sobotna preizkušnja ponuja sosedski derbi Olimpije in Domžal. Ljubljančani so na prvem mestu še vedno neporaženi, Domžalčani pa so z visoko zmago dokazali, da jim tudi avgustovske kadrovske spremembe niso prišle do živega.
Pred tekmo: Aluminij - Ankaran Hrvatini
Kidričani odštevajo dneve do prve domače tekme pod umetno razsvetljavo, tekma z Ankarančani pa bo odigrana sredi popoldneva. Primorci iščejo krstno prvoligaško zmago, Aluminij pa želi nadaljevati niz domače neporaženosti.
Pred tekmo: Triglav Kranj - Rudar Velenje
Kranjčani so v Domžalah doživeli najvišji poraz letošnje sezone, orli pa so zdaj odločeni, da uvodno četrtino PLTS sklenejo s prvo zmago. Nasprotnik Gorenjcev bo velenjski Rudar, ki se želi z zmago vrniti v zgornjo polovico lestvice.
Poleti nasprotnik, zdaj v dresu Gorice
Goričani se lahko pohvalijo z novim napadalcem. Miran Srebrnič še nekaj časa ne bo računal na Mirana Burgića, ki okreva po poškodbi kolena, že v kratkem pa bi se lahko v sinje-modrem dresu predstavil Kyrian Nwabueze.
Domžalčani našli novega branilca
Domžalska zasedba je v zadnjih dveh, treh tednih doživela precej kadrovskih sprememb. Firerja in Repasa so rumeni že pred dnevi nadomestili z novimi močmi, zdaj je vodstvo pokalnega prvaka zapolnilo tudi luknjo po odhodu Mihe Blažiča.
14.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Celje - Krško
Prvoligaši s tekmami devetega kroga zaključujejo uvodno četrtino prvenstva. Že v petek bodo na delu nogometaši Celja in Krškega, ki bodo skušali v knežjem mestu nadaljevati pozitiven trend rezultatov z grofi.
12.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 8. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
11.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 8. kroga
Derrick Mensah je prejemnik 24.000. rumenega kartona v zgodovini PLTS, Luka Kerin pa je postal 250. igralec z nastopom v letošnji sezoni. Domžalčani so vknjižili najvišjo zmago sezone.
10.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija s preobratom na prvo mesto
Nogometaši iz Krškega so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili z ljubljansko Olimpijo z 2:4 (2:1).
09.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani z visoko zmago
Nogometaši Domžal so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali kranjski Triglav s 6:1 (3:1).
Gorica do zmage proti Ankraranu
Nogometaši Ankarana Hrvatinov so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Gorici z 0:2 (0:2).
08.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Celjani do točke v Mariboru
Nogometaši Maribora in Celja so se v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
Brez golov v Velenju
Nogometaši velenjskega Rudarja in Aluminija so se v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
Pred tekmo: Krško - Olimpija
Osmi krog PLTS bodo z nedeljsko tekmo sklenili nogometaši Krškega in Olimpije. Krčani bodo po presenetljivem pokalnem izpadu skušali nadaljevati dobre predstave v prvenstvu, zmaji pa želijo ostati na vrhu ligaške razpredelnice.
Pred tekmo: Domžale - Triglav Kranj
Ob koncu poletne nogometne tržnice so bili najbolj dejavni Domžalčani. Prenovljena zasedba trenerja Rožmana bo na prvi preizkušnji v soboto, ko se na kratko pot odpravljajo Kranjčani. Orli iščejo prvo zmago, rumeni vrnitev v zmagovalne tirnice.
07.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Ankaran Hrvatini - Gorica
Osmi krog bo ponudil tudi prvi primorski spopad v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije. Ankarančani bodo na Koroškem napadli niz Gorice, ki je po skromnem odprtju prvenstva slavila že trikrat zapored.
Pred tekmo: Maribor - Celje
Mariborčane pred prvo tekmo skupinskega dela UEFA Lige prvakov čaka štajerski derbi. Celje v Ljudski vrt prihaja z novim trenerjem Kosičem, v vijoličasti opravi pa bi se lahko vnovič predstavil povratnik Dare Vršič.