Datum od
Datum do

30.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 36. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 36. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
29.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 36. kroga
John Mary je postal najboljši strelec sezone, Marko Zalokar in Grega Sorčan nista izpustila niti minute, Tilen Nagode pa je v igro vstopil kar 22-krat. Marko Šuler je na prvoligaških zelenicah odigral že več kot 20, Damjan Trifković pa več kot 21 tisoč minut.
27.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Z zmago je Gorica podprvak
V 36. krogu 1. nogometne lige Telekom Slovenija so nogometaši Kopra na Bonifiki izgubili primorski derbi proti Gorici z 0:1 (0:0)
Vijolice z zmago potrdile naslov prvaka
V 36. krogu 1. lige Telekom Slovenija so državni prvaki Mariborčani doma ugnali Krško z 1:0 (1:0).
Olimpija za konec z zmago
Nogometaši Olimpije so v 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 1:0 (1:0).
Rudar s točko zagotovil obstanek
Nogometaši velenjskega Rudarja in Radomelj so se v 36. krogu 1. lige Telekom Slovenije razšli brez golov 0:0, s čimer so Velenjčani potrdili status prvoligašev.
Celjani na Ptuju do visoke zmage
Nogometaši Celja so v 36., zadnjem krogu 1. lige Telekom Slovenije premagali Domžale s 4:1 (2:0).
26.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Maribor - Krško
V zadnjem krogu Prve lige Telekom Slovenije bo najbolj prešerno v Ljudskem vrtu. Mariborčani bodo po sezoni premora še štirinajstič dvignili lovoriko za naslov državnega prvaka, a jih še pred tem čaka tekma s Krškim, ki lovi obstanek.
Pred tekmo: Rudar Velenje - Kalcer Radomlje
Po Radomljah, Ptuju in Murski Soboti bo prvoligaški nogomet zavil tudi v Dravograd. Velenjčani, ki bo zadnjo tekmo sezone na Koroškem odigrali zaradi obnove velenjske atletske steze, bodo v tekmi z Radomljami potrjevali obstanek.
Pred tekmo: Domžale - Celje
Domžalčani so si z nedeljskim remijem v Kidričevem zagotovili evropske boje, pred pokalnim finalom pa četo trenerja Rožmana čaka še zadnja ligaška preizkušnja. Na Ptuj prihajajo Celjani, ki so v nedeljo ostali brez možnosti za evropsko vozovnico.
Pred tekmo: Olimpija - Aluminij
Ob boju za obstanek je odprt tudi lov na drugo mesto. V Stožicah se bosta za točke udarila akterja obeh front. Aluminij za skok z devetega mesta potrebuje pomoč tekmecev in skalp Olimpije, ki pa bi bila z zmago najmanj tretja.
Pred tekmo: Koper - Gorica
Pred prvoligaši je le še zadnjih 90 minut sezone. Na Bonifiki se bosta Koper in Gorica udarila tudi za prestiž, ob tem pa že 12 krogov neporaženi Goričani lovijo tudi drugo mesto, ki ga sinje-modrim prinašajo tri točke. Bo Srebrničevi četi uspelo?
25.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Trojica krških upov do prvih poklicnih pogodb
Krčani bodo v zadnjem krogu Prve lige Telekom Slovenije lovili prvoligaški obstanek, pri čemer bi lahko sodeloval tudi kateri od mladih upov kluba, ki so z vodstvom kluba podpisali prve poklicne pogodbe.
24.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 35. kroga po izboru obiskovalcev
23.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Najboljši je Dare Vršič
SPINS je danes podelil nagrade najboljšim nogometašem v aktualni sezoni 2016/17. Gala večer, na katerem je bil prisoten tudi predsednik NZS Radenko Mijatović, je v obeh individualnih kategorijah ponudil zmago članov Maribora. Za najboljšega igralca sezone je bil proglašen Dare Vršič.
Maribor podaljšal s Handanovićem, Rajčevićem in Zahovićem
Mariborčani so si pred tedni zagotovili naslov državnega prvaka, vodstvo kluba pa je že pred časom zavihalo rokave in odprlo tudi kadrovsko tematiko. Vijoličasti so spomladi že sklenili dogovor o podaljšanju sodelovanja z Boharjem in Šulerjem, danes je znano, da so nove pogodbe podpisali še trije.
22.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 35. kroga
Celje, Gorica in Maribor so odigrali 900. prvoligaško tekmo, Gorica pa je poskrbela za 2.500. zmago domačinov. Andraž Kirm je presegel mejo 12.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije, Elvedin Džinić pa je na prvoligaških zelenicah odigral že več kot 18.000 minut.
21.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Gorica z zmago ujela Olimpijo
Nogometaši Gorice so v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali ljubljansko Olimpijo z 1:0 (1:0).
Domžalčani potrdili Evropo
Nogometaši Aluminija in Domžal so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
Točka premalo za oba
Nogometaši Celja in velenjskega Rudarja so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).