Datum od
Datum do

12.10.2021 | U19
Zadnji spopad kvalifikacij pripadel Italiji
Mladinska reprezentanca Slovenije je kvalifikacijski turnir za evropsko prvenstvo 2022 sklenila s porazom. V Gornji Radgoni so bili z izidom 1:3 boljši Italijani, ki so slavili še tretjo zmago. Mrežo sosedov je ob koncu srečanja zatresel Žan Bunić.
11.10.2021 | U19
V dvoboj z Italijo z jasnim ciljem
Italijani bodo zadnji nasprotnik mladinske reprezentance Slovenije. Četa Boštjana Cesarja pred zadnjo preizkušnjo na radgonskem igrišču še ni brez možnosti za preboj v elitni del kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2022, a ni odvisna zgolj od lastnega rezultata.
09.10.2021 | U19
V izdihljajih tekme z Litvo ob zmago
Mladinska reprezentanca Slovenije je v izdihljajih dvoboja z Litvo izgubila dve točki. Varovanci Boštjana Cesarja so z golom Gašperja Černeta vodili od 26. minute, Litovci pa so z bele točke izenačili minuto pred koncem rednega dela srečanja.
08.10.2021 | U19
V dvoboj z Litvo tudi z mero potrpežljivosti
V mladinski reprezentanci odštevajo ure do druge preizkušnje na kvalifikacijskem turnirju za evropsko prvenstvo 2022. Moštvo selektorja Boštjana Cesarja se bo ob 15:30 pomerilo z reprezentanco Litve.
06.10.2021 | U19
Poraz na uvodni tekmi
Mladinska reprezentanca Slovenije je izgubila uvodno tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo 2022. Islandci so bili v Gornji Radgoni učinkovitejši, slavili so s 3:1, čeprav so si Slovenci pripravili več priložnosti. V golu tekmeca je blestel Palmi Arinbjörnsson, ki je zaustavil tudi kazenski udarec.
04.10.2021 | U19
Uvodoma z Islandci
Reprezentanca Islandije bo prvi nasprotnik mladinske selekcije Slovenije, ki bo v Gornji Radgoni lovila uvrstitev v elitni del kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2022.
27.09.2021 | U19
Cesar izbral zasedbo za kvalifikacije
Slovenska reprezentanca do 19 let bo med 6. in 12. oktobrom sodelovala v uvodnem krogu kvalifikacij za Uefa evropsko prvenstvo do 19 let 2022. Kvalifikacijski turnir bo gostila Slovenija, ki se bo pomerila z Islandijo, Litvo in Italijo.
07.09.2021 | U19
Z odličnim zaključkom izničili prednost Francije in iztržili remi
Mladinska reprezentanca Slovenije je močan mednarodni prijateljski turnir na domačih tleh sklenila neporažena. Slovenci, ki so v prejšnjem tednu premagali Severno Makedonijo in Rusijo, so v dvoboju s Francijo z zadetkoma Strajnarja in Marsetiča nadoknadili zaostanek dveh golov.
04.09.2021 | U19
Slovenski mladinci ugnali še Rusijo
Mladinska reprezentanca Slovenije je po četrtkovi zmagi v dvoboju s Severno Makedonijo dobila tudi drugo tekmo prijateljskega turnirja. Četa Boštjana Cesarja je v NNC Brdo premagala Rusijo. V prvem polčasu je bil z bele točke natančen Žan Jevšenak, zmago pa je v 93. minuti potrdil Žan Bunić.
02.09.2021 | U19
Po velikem preobratu do zmage
Mladinska reprezentanca Slovenije, ki se pripravlja na kvalifikacije za evropsko prvenstvo, je z zmago odprla mednarodni prijateljski turnir. Slovenci so po velikem preobratu nadoknadili dva zadetka zaostanka in po golu v 93. minuti slavili zmago z izidom 4:3.
25.08.2021 | U19
Cesar izbral zasedbo za močan prijateljski turnir
Slovenska reprezentanca do 19 let bo med 2. in 7. septembrom sodelovala na kakovostnem mednarodnem turnirju.
23.02.2021 | U19
Odpovedani evropski prvenstvi do 19 let
Zaradi pandemije covida-19 je izvršni odbor Evropske nogometne zveze (Uefa) danes sprejel odločitev, da se odpovesta evropski prvenstvi za nogometaše in nogometašice do 19 let v Romuniji in Belorusiji za leto 2021.
09.12.2020 | U19
Mladinci z Litvo, Islandijo in Italijo
Sreda v švicarskem Nyonu mineva v znamenju žreba kvalifikacijskih skupin za kadetsko in mladinsko evropsko prvenstvo 2022. Po kadetski reprezentanci je nasprotnike dobila tudi mladinska izbrana vrsta Slovenije.
08.10.2020 | U19
Mladinska reprezentanca remizirala s Hrvaško
Mladinska reprezentanca Slovenije je s tekmo v hrvaški Krapini zaključila štiridnevne priprave. Slovenci so po zaslugi Enrika Ostrca in Davida Flakusa Bosilja, ki je zadel dvakrat, vodili že s tremi zadetki, a so Hrvati v zadnji tretjini dvoboja uspeli izenačiti.
29.09.2020 | U19
Mladinci s Hrvaško
Slovenska reprezentanca do 19 let bo 8. oktobra v Krapini odigrala prijateljsko tekmo s Hrvaško. Selektor Agron Šalja je v ta namen vpoklical 21 reprezentantov, ki se bodo zbrali 5. oktobra v Nacionalnem nogometnem centru Brdo.
04.09.2020 | U19
Mladinci slavili v Avstriji
Slovenska reprezentanca do 19 let je na prijateljski tekmi v Obertaunu premagala Avstrijo z 2:0 (0:0).
26.08.2020 | U19
Mladinci pred elitnim krogom kvalifikacij z Avstrijo
Slovenska reprezentanca do 19 let (letniki 2001) bo med 31. avgustom in 4. septembrom opravila priprave v Kranjski Gori. Selektor Agron Šalja je vpoklical 22 igralcev, ki bodo v sklopu priprav odigrali tudi prijateljsko tekmo z Avstrijo.
13.08.2020 | U19
Izvršni odbor Uefe preložil tekme mladih reprezentanc
Po posvetu s članicami je izvršni odbor Evropske nogometne zveze UEFA zavoljo problematike povezane s COVID-19 sprejel več odločitev v zvezi s tekmovanji mlajših reprezentančnih selekcij za sezoni 2019/20 in 2020/21.
25.07.2020 | U19
Šalja z mladinci na priprave v Čatež
Selektor slovenske nogometne reprezentance do 19 let Agron Šalja je predstavil seznam vpoklicanih igralcev, ki bodo med 27. in 31. julijem opravili krajše priprave v Čatežu ob Savi.
04.03.2020 | U19
Tesen poraz v Gradcu
Mladinska reprezentanca Slovenije je v avstrijskem Gradcu odigrala zadnjo pripravljalno srečanje pred elitnim krogom kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Oslabljena zasedba je doživela tesen poraz.