Datum od
Datum do

21.02.2012 | U18
Prijateljski remi na prvi tekmi
Reprezentanca do 18 let pod vodstvom Miloša Rusa je na prvi tekmi proti Makedoncem iztržila remi.
30.12.2011 | U18
U-18: Dve zmagi in sedem golov
Selekcija U-18, ki jo vodi selektor Miloš Rus se je to leto srečala sedemkrat. Z izjemo tekme v Dekanih in na drugem koncu Slovenije še v Križevcih, se je mudila na Balkanskem polotoku in na Poljskem ter ob sedmih danih golih vknjižila dve zmagi, tri remije in dva poraza. Izbrano vrsto v letu 2012 čaka nov kvalifikacijski cikel, zato so selektorjeve želje jasno da povezane s tem.
03.03.2011 | U18
Na drugi tekmi boljši Hrvati
Na drugi tekmi proti hrvaškim vrstnikom so izbranci Miloša Rusa prikazali slabšo predstavo in izgubili z zadetkom Josipa Eleza v 40. minuti.
01.03.2011 | U18
Po tem, ko je bila za Primorsko napovedana močna burja, je bila prva prijateljska tekma reprezentanc Slovenije in Hrvaške prestavljena v Novigrad. Izbranci Miloša Rusa so pokazali dobro predstavo in iztržili prijateljski remi. Druga tekma bo odigrana v četrtek v Dekanih.
27.10.2010 | U18
Boljši od Madžarov
Mladinska selekcija pod vodstvom Boruta Jarca je na prijateljski tekmi v Turnišču premagala Madžare.
26.03.2010 | U18
Še drugi remi
Tudi na drugi tekmi proti Makedoniji je reprezentanca Slovenije iztržila remi, čeprav so bili zopet bližje zmagi. Za izbrance selektorja Jarca je obakrat zadel Dino Stančič, ki je v igro vstopil v 2. polčasu.
23.03.2010 | U18
Remi na prvi tekmi
Izbranci selektorja Boruta Jarca so na prvi prijateljski tekmi v Ohridu proti domači Makedoniji remizirali z rezultatom 1:1. Za Slovenijo je zadel v 44. minuti zadel Stančič.
20.03.2010 | U18
Dvakrat proti Makedoniji
Mladinska reprezentanca Slovenije bo naslednji teden odigrala dve srečanji proti izbrani vrsti Makedonije. Prva tekma bo odigrana v torek, 23.3,. ob 14h, druga pa v četrtek, 25.3., ob 10h, obe v Ohridu.
26.02.2010 | U18
Zmaga, a ne finale
Tretja tekma v treh dneh je slovenskim reprezentantom prinesla novo prestižno zmago in sicer so premagali vrstnike iz Romunije z rezultatom 1:0 po zadetku Valenčiča v 50. minuti trde in borbene tekme.
25.02.2010 | U18
Nesrečen poraz na 2. tekmi
Petnajst minut slabe igre, dve minuti popolne zmede v obrambni vrsti, ena sekunda nezbranosti napadalca in slabo izvajanje enajstmetrovk. Tako bi lahko na kratko opisali tekmo proti Grčiji.
24.02.2010 | U18
Prva tekma, prva zmaga
Reprezentanca U18 je na turnirju »Caput Mundi« v bližini Rima odigrala tekmo proti reprezentanci Anglije (reprezentanca »nogometnih college-ov«)in sicer v kraju Carpinetto Romano.
13.03.2009 | U18
Skupna bilanca - poraz in trije neodločeni izidi
Tako mladinska kot kadetska reprezentanca sta se s Hrvati pomerili v dveh tekmah. Reprezentanca U18 v Dekanih, U16 pa v Umagu.
11.03.2009 | U18
Mladinci in kadeti z remijem
Slovenski reprezentanci do 18 in 16 let sta v torek odigrali prijateljski tekmi s hrvaškima selekcijama, obe tekmi pa sta se končali z remijem.
03.03.2009 | U18
Ponovno srečanje s Hrvati
Tokrat bo dve prijateljski tekmi z našo južno sosedo odigrala reprezentanca U18 pod vodstvom v.d.selektorja, Miloša Kostiča.
20.02.2009 | U18
Visoka zmaga za drugo mesto
Tretja tekma proti Cipru je bila izvrstna priložnost za naše mlade igralce, da po zapravljenih priložnostih na prvih dveh tekmah le pokažejo, da znajo tudi zadeti.
19.02.2009 | U18
Nesrečen poraz na drugi tekmi
Kljub znova odlični igri in pravemu pristopu, je reprezentanca U18 na turnirju v Italiji izgubila drugo tekmo proti Romunom.
18.02.2009 | U18
U18: Premagali Italijo
Reprezentanca U18 pod vodstvom Miloša Kostiča je včeraj odigrala prvo tekmo na turnirju Roma Caput Mundi in po enajstmetrovkah premagala gostiteljico Italijo.