Datum od
Datum do

10.09.2014 | U16
U-16: Poraz z Avstrijci
Kadetska reprezentanca Slovenije do 16 let je v torek odigrala prijateljsko tekmo z avstrijsko izbrano vrsto in izgubila z rezultatom 1:6 (0:3). Avstrijci so bili boljši tudi na povratnem obračunu v Bad Kleinkirchheimu.
12.09.2013 | U16
V drugo remi
Po torkovi zmagi v Rušah sta se tokrat reprezentanci Slovenije in Makedonije do 16. let na istem štadionu razšli brez zmagovalca. Za Slovenijo dvakrat zadel Jan Mlakar.
10.09.2013 | U16
Slovenci v Rušah odpravili Makedonijo
Reprezentanca do 16 let, ki jo vodi Primož Gliha, je v prijateljski tekmi v Rušah premagala Makedonijo s 4:1. Makedonci so po polčasu vodili, Glihini varovanci pa v drugem delu popolnoma preobrnili srečanje. Slovenci in Makednoci se bodo še enkrat pomerili v četrtek.
23.05.2013 | U16
V drugo boljši Madžari
Reprezentanca do 16 let je že dan po prazu s Švico odigrala nov dvoboj razvojenga turnirja na Madžarskem. Tokrat so bili s 3:1 boljši gostitelji.
22.05.2013 | U16
V Budimpešti uspešnejša Švica
Selekcija do 16 let je sinoči odigrala prvo tekmo razvojnega turnirja. V nogometnem centru Madžarske nogometne zveze so bili z 2:1 boljši Švicarji. Gol za Slovenijo je v 15. minuti dosegel Matic Marcius.
20.05.2013 | U16
U-16 na razvojnem turnirju na Madžarskem
Reprezentanca do 16 let bo v naslednjih dneh gostovala na Madžarskem, kjer jih čakajo trije obračuni razvojnega turnirja. Nasprotniki Slovenije so Švica, Madžarska in Armenija.
04.05.2013 | U16
Slovenija klonila proti ZDA
Slovenija je po remiju proti Čilu in zmagi proti Italiji imela lepe možnosti, da se prebije v polfinale. A ji to ni uspelo, Američani so bili boljši.
03.05.2013 | U16
Slovenija z golom Dediča premagala Italijane
V drugem srečanju v skupini sta Čile in ZDA igrala neodločeno 1 : 1, tako da ima po dveh odigranih krogih slovenska reprezentanca največ možnosti za uvrstitev v polfinale.
02.05.2013 | U16
Slovenija remizirala po zadetku Bračka
Povedli so tekmeci, v 35. minuti je za 0:1 zadel Matias Pinto, končni rezultat pa je postal Miha Bračko v 46. minuti.
29.04.2013 | U16
Tudi letos na turnir Gradiška
Reprezentanco do 16 let med 29. aprilom in 5. majem čaka nastop na mednarodnem turnirju Trofeo Nereo rocco na Goriškem. Turnir na področju Furlanije-Julijske krajine je že stalnica, kjer sodeluje tudi Slovenija. V skupinskem delu tekmovanja jo čakajo boji v skupini A.
22.02.2013 | U16
Izbrana vrsta izpolnila pričakovanja
Druga prijateljska tekma Slovenije in Albanije se je končala po željah selektorja Boruta Jarca. Njegovi varovanci so bili v Kruji z 2:1 boljši od gostiteljev. Za Slovenijo sta zadela Miha Bračko v 13. in Matic Marcius v 48. minuti.
19.02.2013 | U16
Tokrat brez zmagovalca, kako pa v četrtek?
Varovanci Boruta Jarca so se na prijateljskem obračunu v albanski Kavaji dobro zoperstavili gostiteljem. Albanska selekcija je povedla, Dominik Ivkič pa izenačil v zadnji minuti prvega polčasa in postavil končnih 1:1. Reprezentanci se bosta znova pomerili v četrtek. Tokrat v slabih 100 km oddaljeni Kruji.
12.02.2013 | U16
Reprezentanca do 16 let v Albanijo
Slovenska reprezentanca do 16 let, ki bo v drugi polovici leta 2013 nastopala v prvem delu kvalifikacij za EP U-17, se bo naslednji teden dvakrat v gosteh pomerila z Albanijo. Borut Jarc je včeraj objavil seznam osemnajstih igralcev.
07.11.2012 | U16
Na prvi tekmi Italijani premočni
Najmlajša slovenska izbrana vrsta je na prvi tekmi morala priznati premoč italijanskim vrstnikom. Ti so bili boljši s 3 : 0.
17.10.2012 | U16
Zmaga v Strumici
Najmlajša slovenska reprezentanca je na gostovanju pri Makedoniji premagala domačine z 1:2.
25.04.2012 | U16
Poraz na prvi tekmi
Slovenska kadetska reprezentanca do 16 let je pričela z nastopi na mednarodnem turnirju Gradisca. V prvi tekmi so bili boljši Italijani.
22.03.2012 | U16
Hrvati tudi drugič boljši
Tudi na drugi tekmi reprezentanc U16 so bili Hrvati boljši od izbrancev Boruta Jarca, tokrat z 2:0.
20.03.2012 | U16
Visok poraz
Kadetska reprezentanca Slovenije je odigrala prijateljsko tekmo proti Hrvaški in v Dekanih visoko izgubila.
28.12.2011 | U16
U-16: Sedem dvobojev, devet zadetkov
Najmlajša uradna selekcija nogometašev v državi se je v tem letu spoznavala z urnikom in delom v izbrani vrsti. Varovanci Boruta Jarca so odigrali sedem prijateljskih tekem in premagali Madžare ter Čehe. Sicer je bila razlika v prid nasprotnikov, a v novem letu bo, tako je prepričano vodstvo in reprezentanti sami, časa za preobrat dovolj. Prvi koraki v reprezentančnem svetu so narejeni. Sedaj je potrebno graditi od tu naprej.
07.10.2011 | U16
Zmaga in poraz proti Čehom
Mladi varovanci selektorja Jarca so v preteklem tednu odigrali dve prijateljski tekmi proti reprezentanci Češke. Na prvi tekmi so bili boljši gosti, na drugi pa naši fanti.