1.krog |
29.07.2023 ob 18.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | 3 : 2 | ND Ilirija |
2.krog |
30.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 2 | Rudar Velenje |
3.krog |
09.11.2023 ob 17.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 2 : 0 | ND Ilirija |
4.krog |
13.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 1 : 0 | Jadran Dekani |
5.krog |
20.08.2023 ob 17.30 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 0 | ND Ilirija |
6.krog |
03.09.2023 ob 16.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 1 : 1 | Krka |
7.krog |
08.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | ND Ilirija |
8.krog |
15.09.2023 ob 18.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 0 : 0 | ND Ilirija |
9.krog |
20.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 4 | Gorica |
10.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar Vzajemci | 3 : 2 | ND Ilirija |
11.krog |
29.09.2023 ob 15.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 0 | Primorje |
12.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 0 : 3 | ND Ilirija |
13.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 0 | ND Beltinci |
14.krog |
21.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | 3 : 2 | ND Ilirija |
15.krog |
29.10.2023 ob 14.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 4 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
16.krog |
06.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 3 | Vitanest Bilje |
17.krog |
12.11.2023 ob 14.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 2 : 1 | ND Ilirija |
18.krog |
18.11.2023 ob 13.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 2 : 1 | ND Lendava 1903 |
19.krog |
02.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 0 : 0 | Ilirija 1911 |
20.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 1 : 3 | Dravinja |
21.krog |
15.03.2024 ob 17.00 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 1 : 1 | Ilirija 1911 |
22.krog |
23.03.2024 ob 14.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 2 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
23.krog |
29.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | : | Triglav Kranj |
24.krog |
07.04.2024 ob 20.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Ilirija 1911 |
25.krog | 14.04.2024 | Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | : | Fužinar SIJ Ravne Systems |
26.krog | 21.04.2024 | Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | : | Ilirija 1911 |
27.krog | 28.04.2024 | Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | : | Tabor Sežana |
28.krog | 05.05.2024 | Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | : | Ilirija 1911 |
29.krog | 12.05.2024 | Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | : | TKK Tolmin |
30.krog | 18.05.2024 | Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Ilirija 1911 |
ND ILIRIJA |
---|
Vodnikova cesta 155 1000 Ljubljana tel: 01/ 540-26-43 fax: email: info@ndilirija1911.si www: www.ndilirija1911.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ismir Nadarević | 7 |
2. | Maj Rorič | 4 |
3. | Jakob Cukjati | 3 |
4. | Matjaž Veber | 1 |
Dejan Maksimović | 1 | |
Tilen Mlakar | 1 | |
Dejan Djermanović | 1 | |
Jon Bartolj | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
2 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 44 | |
3 | Primorje eMundia | 22 | 42 | |
4 | Gorica | 22 | 41 | |
5 | Triglav Kranj | 22 | 37 | |
6 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 22 | 36 | |
7 | Brinje Grosuplje | 22 | 36 | |
8 | Jadran Dekani | 22 | 28 | |
9 | Dravinja | 22 | 27 | |
10 | Vitanest Bilje | 22 | 26 | |
11 | Rudar Velenje | 22 | 25 | |
12 | TKK Tolmin | 22 | 23 | |
13 | Krka | 22 | 22 | |
14 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 22 | 22 | |
15 | Ilirija 1911 | 22 | 19 | |
16 | Tabor Sežana | 22 | 13 |