1.krog |
13.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 10 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
2.krog |
19.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Ilirija | ŽNK Ljubljana | 0 : 5 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
3.krog |
27.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 10 : 0 | Gažon |
4.krog |
03.09.2023 ob 17.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 0 : 12 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
5.krog |
08.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Krim RollJet |
6.krog |
16.09.2023 ob 12.45 |
Mestni stadion Fazanerija | ŽNK Mura Nona | 1 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
8.krog |
08.10.2023 ob 14.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | ŽNK Cerklje |
9.krog |
23.11.2023 ob 13.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 0 : 5 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
10.krog |
22.10.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | WFC Drava Ptuj | 0 : 14 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
11.krog |
04.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Kodeljevo | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | ŽNK Ljubljana |
12.krog |
19.11.2023 ob 14.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | ŽNK Gažon | 0 : 10 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
13.krog |
26.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 7 : 2 | Primorje |
14.krog |
02.03.2024 ob 11.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 0 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
15.krog |
10.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Mura |
17.krog |
24.03.2024 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje | 0 : 3 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
18.krog |
29.03.2024 ob 15.30 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | : | ŽNK Radomlje |
ŽNK OLIMPIJA LJUBLJANA |
---|
Jarška cesta 63 1000 Ljubljana tel: fax: email: boris.snedec@siol.net www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 28 |
2. | Sara Makovec | 24 |
3. | Maja Dimitrijević | 7 |
Izabela Križaj | 7 | |
5. | Maja Madon | 6 |
6. | Urška Bratuša | 5 |
7. | Tara Knego | 3 |
8. | Barbara Kralj | 2 |
Vanja Duronjić | 2 | |
Zala Lucija Balažic | 2 | |
Laura Šenk | 2 | |
12. | Zala Vindišar | 1 |
Maša Osojnik | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 15 | 43 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 | 37 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 15 | 33 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 14 | 26 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 15 | 19 | |
6 | ŽNK Cerklje | 16 | 18 | |
7 | WFC Drava Ptuj | 15 | 10 | |
8 | Krim | 14 | 5 | |
9 | ŽNK Gažon | 15 | 4 |