1. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  14.07.2019 ob 17.45  | Prenos: TV Slovenija 2

Bravo

0 : 2

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Pospeh Tomislav (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Žganec Mitja (6. sodnik)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 1800

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
N
Bravo 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Triglav Kranj 1 : 4 Bravo
P
Bravo 0 : 3 Maribor
N
Domžale 1 : 1 Bravo
Z
Aluminij 1 : 2 Bravo
Olimpija Ljubljana
N
Celje 2 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 2 CB24 Tabor Sežana
N
Mura 1 : 1 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Aluminij
Z
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 7 1 2 4 8
Olimpija Ljubljana 7 4 2 1 10
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 3 0 1 2 1
Olimpija Ljubljana 3 2 1 0 4
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 4 1 1 2 7
Olimpija Ljubljana 4 2 1 1 6



Vse medsebojne tekme

20/21  27.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 13.04.2021, ob 17.15  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:1  (1:1) 
20/21  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 15.12.2020, ob 13.00  Bravo - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
20/21  9.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 29.10.2020, ob 15.45  Olimpija Ljubljana - Bravo 2:0  (0:0) 
19/20  28.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 17.06.2020, ob 20.30  Olimpija Ljubljana - Bravo 0:5  (0:4) 
19/20  19.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 01.12.2019, ob 13.00  Bravo - Olimpija Ljubljana 1:2  (0:0) 
19/20  10.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 22.09.2019, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1  (3:0) 
19/20  1.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 14.07.2019, ob 17.45  Bravo - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 

1. krog
CB24 Tabor Sežana 0 : 2 Aluminij
Maribor 1 : 2 Triglav Kranj
Bravo 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Celje 2 : 2 Mura
Domžale 2 : 2 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Celje 36 69
2 Maribor 36 67
3 Olimpija Ljubljana 36 67
4 Mura 36 56
5 Aluminij 36 55
6 Bravo 36 49
7 CB24 Tabor Sežana 36 46
8 Domžale 36 43
9 Triglav Kranj 36 32
10 Rudar Velenje 36 12

STRELCI
1. Ante Vukušić 26
2. Dario Vizinger 23
3. Mitja Lotrič 18
4. Aljoša Matko 15
Ante Živković 15
6. Predrag Sikimić 14
Rok Kronaveter 14
8. Amadej Maroša 13
9. Luka Bobičanec 12
10. Arnel Jakupović 11
11. Ivan Božić 10
Luka Menalo 10
Senijad Ibričić 10
Endri Cekici 10
Luka Zahović 10
16. Luka Kerin 9
Luka Majcen 9
Nikola Leko 9
Mihael Klepač 9
20. Roko Baturina 8

DELI NA