8. krog |  Kidričevo, Športni park Kidričevo |  31.08.2019 ob 20.15  | Prenos: Planet

Aluminij

2 : 0

Mura

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 1600

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Rudar Velenje 1 : 3 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 Celje
Z
Triglav Kranj 1 : 4 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 CB24 Tabor Sežana
P
Maribor 3 : 0 Aluminij
Mura
P
Maribor 3 : 2 Mura
P
Mura 0 : 1 Domžale
P
Bravo 1 : 0 Mura
Z
Mura 3 : 1 Celje
Z
Mura 3 : 2 CB24 Tabor Sežana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 2 0 5 9
Mura 7 5 0 2 14
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 1 0 3 3
Mura 4 3 0 1 6
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 0 2 6
Mura 3 2 0 1 8



Vse medsebojne tekme

19/20  26.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 05.06.2020, ob 19.00  Aluminij - Mura 1:3  (0:1) 
19/20  17.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.11.2019, ob 19.00  Mura - Aluminij 2:4  (2:2) 
19/20  8.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 31.08.2019, ob 20.15  Aluminij - Mura 2:0  (1:0) 
18/19  33.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.05.2019, ob 19.00  Aluminij - Mura 0:1  (0:0) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.03.2019, ob 17.00  Mura - Aluminij 3:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 04.11.2018, ob 18.30  Aluminij - Mura 0:2  (0:1) 
18/19  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 26.08.2018, ob 14.30  Mura - Aluminij 3:2  (2:0) 

8. krog
Bravo 1 : 0 Triglav Kranj
CB24 Tabor Sežana 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Aluminij 2 : 0 Mura
Celje 3 : 0 Rudar Velenje
Domžale 0 : 1 Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 31 62
2 Celje 31 58
3 Maribor 31 58
4 Aluminij 31 51
5 Mura 31 47
6 Bravo 31 41
7 Domžale 31 36
8 CB24 Tabor Sežana 31 34
9 Triglav Kranj 31 31
10 Rudar Velenje 31 10

STRELCI
1. Ante Vukušić 22
2. Dario Vizinger 20
3. Mitja Lotrič 16
4. Amadej Maroša 12
Rok Kronaveter 12
Ante Živković 12
Predrag Sikimić 12
8. Luka Bobičanec 11
Aljoša Matko 11
10. Senijad Ibričić 10
Endri Cekici 10
12. Luka Menalo 9
Nikola Leko 9
Ivan Božić 9
Luka Zahović 9
Luka Majcen 9
17. Slobodan Vuk 8
Luka Šušnjara 8
Mihael Klepač 8
Roko Baturina 8

DELI NA