17. krog |  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana |  10.11.2019 ob 16.45  | Prenos: TV Slovenija 2

Olimpija Ljubljana

2 : 0

CB24 Tabor Sežana

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 1000

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
N
Celje 2 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 2 CB24 Tabor Sežana
N
Mura 1 : 1 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Aluminij
Z
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Rudar Velenje
CB24 Tabor Sežana
P
CB24 Tabor Sežana 1 : 2 Mura
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 2 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Triglav Kranj 1 : 2 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 4 : 1 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 4 3 0 1 8
CB24 Tabor Sežana 4 1 0 3 3
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 2 1 0 1 3
CB24 Tabor Sežana 2 1 0 1 2
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 2 2 0 0 5
CB24 Tabor Sežana 2 0 0 2 1



Vse medsebojne tekme

19/20  35.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 19.07.2020, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 1:2  (0:1) 
19/20  26.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 06.06.2020, ob 18.00  CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 0:3  (0:1) 
19/20  17.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 10.11.2019, ob 16.45  Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0  (1:0) 
19/20  8.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 31.08.2019, ob 17.00  CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2  (1:1) 

17. krog
Rudar Velenje 3 : 3 Celje
Maribor 4 : 1 Domžale
Triglav Kranj 1 : 0 Bravo
Olimpija Ljubljana 2 : 0 CB24 Tabor Sežana
Mura 2 : 4 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 36 69
2 Maribor 36 67
3 Olimpija Ljubljana 36 67
4 Mura 36 56
5 Aluminij 36 55
6 Bravo 36 49
7 CB24 Tabor Sežana 36 46
8 Domžale 36 43
9 Triglav Kranj 36 32
10 Rudar Velenje 36 12

STRELCI
1. Ante Vukušić 26
2. Dario Vizinger 23
3. Mitja Lotrič 18
4. Aljoša Matko 15
Ante Živković 15
6. Predrag Sikimić 14
Rok Kronaveter 14
8. Amadej Maroša 13
9. Luka Bobičanec 12
10. Arnel Jakupović 11
11. Ivan Božić 10
Luka Menalo 10
Senijad Ibričić 10
Endri Cekici 10
Luka Zahović 10
16. Luka Kerin 9
Luka Majcen 9
Nikola Leko 9
Mihael Klepač 9
20. Roko Baturina 8

DELI NA