Sodniki: | Glažar Roman (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč) , Bukovec Miran (4. sodnik) |
Delegat: | Šturm Emil |
Št. gledalcev: | 1200 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 1 : 4 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 1 | Domžale |
Z |
Bravo | 0 : 3 | Maribor |
P |
Maribor | 1 : 2 | Celje |
P |
CB24 Tabor Sežana | 4 : 1 | Maribor |
Bravo | |||
---|---|---|---|
N |
Bravo | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 4 | Bravo |
P |
Bravo | 0 : 3 | Maribor |
N |
Domžale | 1 : 1 | Bravo |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 19 | 12 | 3 | 4 | 35 | ||
Bravo | 19 | 4 | 3 | 12 | 18 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 10 | 5 | 3 | 2 | 20 | ||
Bravo | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 9 | 7 | 0 | 2 | 15 | ||
Bravo | 9 | 2 | 0 | 7 | 8 |
23/24 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 22.02.2024, ob 17.30 | Maribor | - | Bravo | 2:1 | (1:1) |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.10.2023, ob 15.00 | Bravo | - | Maribor | 2:1 | (0:0) |
23/24 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 13.08.2023, ob 17.30 | Maribor | - | Bravo | 2:1 | (2:0) |
22/23 | 36.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 20.05.2023, ob 15.00 | Maribor | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 27.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 15.03.2023, ob 13.00 | Bravo | - | Maribor | 2:3 | (0:3) |
22/23 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 29.11.2022, ob 18.00 | Maribor | - | Bravo | 3:0 | (3:0) |
22/23 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 11.09.2022, ob 15.00 | Bravo | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 34.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 07.05.2022, ob 17.30 | Bravo | - | Maribor | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 25.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 06.03.2022, ob 17.30 | Maribor | - | Bravo | 1:2 | (0:0) |
21/22 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.11.2021, ob 13.30 | Bravo | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 7.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 28.08.2021, ob 20.15 | Maribor | - | Bravo | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 30.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.04.2021, ob 16.15 | Bravo | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 21.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 13.02.2021, ob 17.15 | Maribor | - | Bravo | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 21.11.2020, ob 13.45 | Bravo | - | Maribor | 1:2 | (1:0) |
20/21 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 12.09.2020, ob 18.00 | Maribor | - | Bravo | 4:1 | (3:0) |
19/20 | 34.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 15.07.2020, ob 18.00 | Bravo | - | Maribor | 0:3 | (0:0) |
19/20 | 25.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 07.03.2020, ob 17.15 | Maribor | - | Bravo | 1:2 | (0:2) |
19/20 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 02.11.2019, ob 14.00 | Bravo | - | Maribor | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 7.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 25.08.2019, ob 20.10 | Maribor | - | Bravo | 4:0 | (1:0) |
25. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 1 : 3 | Aluminij |
Maribor | 1 : 2 | Bravo |
Triglav Kranj | 0 : 5 | Celje |
Rudar Velenje | 0 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |