26. krog |  Kidričevo, Športni park Kidričevo |  05.06.2020 ob 19.00  | Prenos: Planet

Aluminij

1 : 3

Mura


Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik)
Delegat: Režonja Slavko
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Aluminij 1 : 4 Maribor
N
Mura 1 : 1 Aluminij
P
Aluminij 2 : 5 Domžale
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Bravo
Mura
Z
CB24 Tabor Sežana 1 : 2 Mura
N
Mura 1 : 1 Aluminij
N
Mura 1 : 1 Olimpija Ljubljana
N
Rudar Velenje 0 : 0 Mura
Z
Mura 2 : 0 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 9 3 1 5 12
Mura 9 5 1 3 16
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 1 0 3 3
Mura 4 3 0 1 6
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 2 1 2 9
Mura 5 2 1 2 10



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 18.10.2020, ob 19.00  Mura - Aluminij 1:2  (1:2) 
19/20  35.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.07.2020, ob 18.00  Mura - Aluminij 1:1  (0:0) 
19/20  26.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 05.06.2020, ob 19.00  Aluminij - Mura 1:3  (0:1) 
19/20  17.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.11.2019, ob 19.00  Mura - Aluminij 2:4  (2:2) 
19/20  8.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 31.08.2019, ob 20.15  Aluminij - Mura 2:0  (1:0) 
18/19  33.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.05.2019, ob 19.00  Aluminij - Mura 0:1  (0:0) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.03.2019, ob 17.00  Mura - Aluminij 3:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 04.11.2018, ob 18.30  Aluminij - Mura 0:2  (0:1) 
18/19  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 26.08.2018, ob 14.30  Mura - Aluminij 3:2  (2:0) 

26. krog
Aluminij 1 : 3 Mura
Celje 2 : 0 Rudar Velenje
CB24 Tabor Sežana 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Bravo 1 : 0 Triglav Kranj
Domžale 1 : 2 Maribor

LESTVICA
1 Celje 36 69
2 Maribor 36 67
3 Olimpija Ljubljana 36 67
4 Mura 36 56
5 Aluminij 36 55
6 Bravo 36 49
7 CB24 Tabor Sežana 36 46
8 Domžale 36 43
9 Triglav Kranj 36 32
10 Rudar Velenje 36 12

STRELCI
1. Ante Vukušić 26
2. Dario Vizinger 23
3. Mitja Lotrič 18
4. Aljoša Matko 15
Ante Živković 15
6. Predrag Sikimić 14
Rok Kronaveter 14
8. Amadej Maroša 13
9. Luka Bobičanec 12
10. Arnel Jakupović 11
11. Ivan Božić 10
Luka Menalo 10
Senijad Ibričić 10
Endri Cekici 10
Luka Zahović 10
16. Luka Kerin 9
Luka Majcen 9
Nikola Leko 9
Mihael Klepač 9
20. Roko Baturina 8

DELI NA