Sodniki: | Obrenović Rade (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) |
Delegat: | Režonja Slavko |
Št. gledalcev: | 450 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Aluminij |
N |
Mura | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 4 | Bravo |
N |
Celje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
P |
Mura | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | ||
Triglav Kranj | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | ||
Triglav Kranj | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | ||
Triglav Kranj | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 |
19/20 | 32.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 08.07.2020, ob 20.15 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:0 | (2:0) |
19/20 | 23.krog | Kranj, Športni center Kranj, 01.03.2020, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.10.2019, ob 14.30 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:2 | (0:1) |
19/20 | 5.krog | Kranj, Športni center Kranj, 10.08.2019, ob 17.30 | Triglav Kranj | - | Mura | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 28.krog | Kranj, Športni center Kranj, 20.04.2019, ob 14.45 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 19.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 09.12.2018, ob 13.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 10.krog | Kranj, Športni center Kranj, 27.09.2018, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | Mura | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 1.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.07.2018, ob 18.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:1) |
32. krog | ||
---|---|---|
Celje | 4 : 1 | Domžale |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo |
Mura | 2 : 0 | Triglav Kranj |
CB24 Tabor Sežana | 4 : 1 | Maribor |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |