22. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  20.02.2021 ob 20.00  | Prenos: Planet 2

Mura

3 : 1

Gorica


Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik)
Delegat: Rajh Jožef
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Mura 2 : 0 Aluminij
Z
Bravo 0 : 1 Mura
P
Koper 1 : 0 Mura
Z
Mura 3 : 1 Gorica
P
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Mura
Gorica
N
Gorica 1 : 1 Maribor
P
Domžale 1 : 0 Gorica
N
Gorica 0 : 0 Aluminij
P
Mura 3 : 1 Gorica
Z
Gorica 2 : 1 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 6 1 0 12
Gorica 7 0 1 6 3
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 4 0 0 8
Gorica 4 0 0 4 1
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 2 1 0 4
Gorica 3 0 1 2 2



Vse medsebojne tekme

20/21  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 20.02.2021, ob 20.00  Mura - Gorica 3:1  (1:1) 
20/21  13.krog  Nova Gorica, Športni park, 24.11.2020, ob 18.00  Gorica - Mura 0:1  (0:1) 
20/21  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 20.09.2020, ob 20.30  Mura - Gorica 1:0  (0:0) 
18/19  34.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 18.05.2019, ob 20.00  Mura - Gorica 3:0  (2:0) 
18/19  25.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 07.04.2019, ob 14.45  Gorica - Mura 0:1  (0:0) 
18/19  16.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.11.2018, ob 14.00  Mura - Gorica 1:0  (1:0) 
18/19  7.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 02.09.2018, ob 18.05  Gorica - Mura 2:2  (0:1) 

22. krog
Bravo 3 : 0 Koper
Maribor 0 : 1 Celje
Mura 3 : 1 Gorica
Domžale 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
Aluminij 0 : 0 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 25 47
2 Maribor 25 45
3 Mura 25 43
4 Domžale 25 39
5 Koper 25 36
6 Bravo 25 34
7 CB24 Tabor Sežana 25 30
8 Celje 25 26
9 Aluminij 25 21
10 Gorica 25 16

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 10
2. Đorđe Ivanović 9
Dario Kolobarić 9
4. Andres Vombergar 8
5. Luka Bobičanec 7
Filip Dangubić 7
Jan Mlakar 7
Aljoša Matko 7
Rok Kronaveter 7
10. Nino Kouter 6
Rudi Požeg Vancaš 6
Christos Rovas 6
13. Mičo Kuzmanović 5
Aldair Adulai Djalo Balde 5
Dare Vršič 5
Žan Žužek 5
Mustafa Nukić 5
Milan Tučić 5
19. Jan Repas 4
Dino Stančič 4

DELI NA