24. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  28.02.2021 ob 14.30  | Prenos: TV Slovenija 2

Bravo

0 : 1

Mura


Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Habibović Adis (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
Z
Bravo 3 : 0 Olimpija Ljubljana
P
Aluminij 3 : 0 Bravo
N
Bravo 1 : 1 CB24 Tabor Sežana
N
Mura 2 : 2 Bravo
Z
Bravo 2 : 0 Celje
Mura
Z
Maribor 1 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 0 Domžale
N
Aluminij 0 : 0 Mura
N
Mura 2 : 2 Bravo
Z
Mura 2 : 1 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 9 2 5 2 13
Mura 9 2 5 2 13
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 4 2 1 1 6
Mura 4 1 1 2 5
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 0 4 1 7
Mura 5 1 4 0 8



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.07.2021, ob 17.00  Mura - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  33.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 08.05.2021, ob 17.15  Mura - Bravo 2:2  (2:0) 
20/21  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.02.2021, ob 14.30  Bravo - Mura 0:1  (0:0) 
20/21  15.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.12.2020, ob 15.00  Mura - Bravo 0:0  (0:0) 
20/21  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.10.2020, ob 15.15  Bravo - Mura 2:1  (1:1) 
19/20  29.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.06.2020, ob 18.00  Bravo - Mura 1:0  (0:0) 
19/20  20.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 05.12.2019, ob 17.00  Mura - Bravo 1:1  (1:1) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.09.2019, ob 15.45  Bravo - Mura 3:3  (1:1) 
19/20  2.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.07.2019, ob 18.00  Mura - Bravo 4:3  (2:1) 

24. krog
Celje 0 : 3 CB24 Tabor Sežana
Maribor 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Bravo 0 : 1 Mura
Domžale 1 : 0 Gorica
Aluminij 0 : 1 Koper

LESTVICA
1 Mura 36 63
2 Maribor 36 63
3 Olimpija Ljubljana 36 59
4 Domžale 36 55
5 Bravo 36 45
6 CB24 Tabor Sežana 36 44
7 Celje 36 43
8 Aluminij 36 43
9 Koper 36 42
10 Gorica 36 29

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 14
Jan Mlakar 14
3. Dario Kolobarić 12
4. Andres Vombergar 11
Đorđe Ivanović 11
Luka Bobičanec 11
7. Milan Tučić 10
Filip Dangubić 10
9. Christos Rovas 9
10. Arnel Jakupović 7
Rudi Požeg Vancaš 7
Aljoša Matko 7
Rok Kronaveter 7
Dare Vršič 7
Mustafa Nukić 7
16. Aldair Adulai Djalo Balde 6
Nino Kouter 6
Jan Repas 6
Damjan Vuklišević 6
Senijad Ibričić 6

DELI NA