2. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  24.07.2021 ob 17.00  | Prenos: Sportklub 1

Bravo

0 : 0

Aluminij


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik)
Delegat: Bole Stojan
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
P
Bravo 0 : 2 CB24 Tabor Sežana
N
Maribor 1 : 1 Bravo
Z
Bravo 2 : 0 Olimpija Ljubljana
Z
Domžale 0 : 2 Bravo
Z
Bravo 2 : 1 Celje
Aluminij
Z
Aluminij 3 : 0 Maribor
P
Olimpija Ljubljana 3 : 1 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Domžale
N
Celje 0 : 0 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 9 1 4 4 5
Aluminij 9 4 4 1 13
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 0 3 2 1
Aluminij 5 2 3 0 3
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 4 1 1 2 4
Aluminij 4 2 1 1 10



Vse medsebojne tekme

21/22  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2021, ob 17.00  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
20/21  35.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.05.2021, ob 17.00  Aluminij - Bravo 3:0  (2:0) 
20/21  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 10.03.2021, ob 15.00  Bravo - Aluminij 0:1  (0:1) 
20/21  17.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.12.2020, ob 15.00  Aluminij - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.10.2020, ob 12.00  Bravo - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  32.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.07.2020, ob 18.00  Aluminij - Bravo 1:2  (1:0) 
19/20  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.02.2020, ob 14.30  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.10.2019, ob 16.30  Aluminij - Bravo 5:1  (2:0) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.08.2019, ob 17.30  Bravo - Aluminij 0:1  (0:0) 

2. krog
CB24 Tabor Sežana 0 : 1 Celje
Bravo 0 : 0 Aluminij
Koper 3 : 2 Mura
Kalcer Radomlje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Maribor 3 : 1 Domžale

LESTVICA
1 Koper 7 19
2 Bravo 8 13
3 Olimpija Ljubljana 8 13
4 Maribor 8 13
5 Mura 8 11
6 CB24 Tabor Sežana 8 10
7 Celje 8 10
8 Aluminij 8 7
9 Domžale 7 7
10 Kalcer Radomlje 8 5

STRELCI
1. Maks Barišič 5
2. Kaheem Anthony Parris 4
Dino Stančič 4
Almedin Ziljkić 4
5. Loren Maružin 3
Kai Cipot 3
Ivan Božić 3
8. Aleks Pihler 2
Blaž Vrhovec 2
Nardin Mulahusejnović 2
Senijad Ibričić 2
Arnel Jakupović 2
Marko Krivičić 2
Žan Medved 2
Sacha Varga 2
Amadej Maroša 2
Mitja Lotrič 2
Martin Kramarič 2
Aldair Adulai Djalo Balde 2
Antonio Delamea Mlinar 2

DELI NA