3. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  31.07.2021 ob 17.00  | Prenos: Sportklub 1

Mura

1 : 1

Bravo


Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 1575

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
N
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Mura
Z
Maribor 1 : 2 Mura
Z
Mura 1 : 0 Olimpija Ljubljana
P
Domžale 4 : 1 Mura
Z
Mura 1 : 0 Celje
Bravo
Z
Kalcer Radomlje 0 : 2 Bravo
Z
Koper 0 : 1 Bravo
P
Bravo 0 : 2 CB24 Tabor Sežana
N
Maribor 1 : 1 Bravo
Z
Bravo 2 : 0 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 9 2 5 2 13
Bravo 9 2 5 2 13
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 1 4 0 8
Bravo 5 0 4 1 7
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 1 1 2 5
Bravo 4 2 1 1 6



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.07.2021, ob 17.00  Mura - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  33.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 08.05.2021, ob 17.15  Mura - Bravo 2:2  (2:0) 
20/21  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.02.2021, ob 14.30  Bravo - Mura 0:1  (0:0) 
20/21  15.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.12.2020, ob 15.00  Mura - Bravo 0:0  (0:0) 
20/21  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.10.2020, ob 15.15  Bravo - Mura 2:1  (1:1) 
19/20  29.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.06.2020, ob 18.00  Bravo - Mura 1:0  (0:0) 
19/20  20.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 05.12.2019, ob 17.00  Mura - Bravo 1:1  (1:1) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.09.2019, ob 15.45  Bravo - Mura 3:3  (1:1) 
19/20  2.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.07.2019, ob 18.00  Mura - Bravo 4:3  (2:1) 

3. krog
Aluminij 0 : 2 Kalcer Radomlje
Mura 1 : 1 Bravo
Celje 1 : 3 Koper
Domžale 1 : 1 CB24 Tabor Sežana
Olimpija Ljubljana 3 : 1 Maribor

LESTVICA
1 Koper 9 19
2 Bravo 10 19
3 Olimpija Ljubljana 10 19
4 Maribor 10 16
5 Mura 10 15
6 CB24 Tabor Sežana 10 14
7 Domžale 9 10
8 Celje 10 10
9 Aluminij 10 10
10 Kalcer Radomlje 10 5

STRELCI
1. Maks Barišič 5
Almedin Ziljkić 5
3. Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Kaheem Anthony Parris 4
Mustafa Nukić 4
Dino Stančič 4
7. Kai Cipot 3
Sandi Ogrinec 3
Marko Krivičić 3
Amadej Maroša 3
Ivan Božić 3
Loren Maružin 3
13. Aldair Adulai Djalo Balde 2
Arnel Jakupović 2
Armin Đerlek 2
Sacha Varga 2
Nardin Mulahusejnović 2
Bede Amarachi Osuji 2
Senijad Ibričić 2
Gaber Dobrovoljc 2

DELI NA