Sodniki: | Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Borošak Alen (6. sodnik) |
Delegat: | Kranjec Sandi |
Št. gledalcev: | 1500 |
Celje | ||
---|---|---|
22 | Matjaž Rozman | V |
3 | Damjan Vuklišević | |
4 | Žan Flis | |
6 | David Zec | |
9 | Ivan Božić | |
10 | Nino Kouter | K |
14 | Charles Chukwubuikem Ikwuemesi | |
17 | Tin Matić | |
19 | Mark Zabukovnik | |
21 | Nejc Ajhmajer | |
27 | Vasilije Janjicic | |
Rezervni igralci |
||
1 | Metod Jurhar | V |
5 | Dušan Stojinović | |
13 | Matic Vrbanec | |
15 | Amadej Brecl | |
20 | Gregor Bajde | |
33 | Ivan Mayeuski | |
47 | Bi Nene Junior Gbamble | |
67 | Nino Milić | |
88 | Tamar Svetlin |
Mura | ||
---|---|---|
69 | Matko Obradovič | V |
2 | Kai Cipot | |
6 | Amar Beganović | |
9 | Matic Maruško | |
11 | Žiga Kous | K |
14 | Nik Lorbek | |
30 | Martin Šroler | |
31 | Srđan Kuzmić | |
47 | Mihael Klepač | |
70 | Darick Kobie Morris | |
80 | Nikola Petković | |
Rezervni igralci |
||
1 | Klemen Mihelak | V |
3 | Klemen Pucko | |
4 | Gregor Balažic | |
7 | Alen Kozar | |
17 | Josip Majić | |
19 | Mirlind Daku | |
23 | Jan Đapo | |
24 | Tio Cipot | |
99 | Dardan Shabanhaxhaj |
Trener |
---|
Roman Pylypchuk |
Trener |
---|
Damir Čontala |
Sodnik | ||
---|---|---|
Slavko Vinčić |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Mihael Klepač
as. Petković |
0 : 1 | 35' | |
Matic Maruško | 0 : 2 | 45' | |
Mirlind Daku
as. Šroler |
0 : 3 | 55' | |
Damjan Vuklišević
as. Božić |
1 : 3 | 59' | |
Ivan Mayeuski
as. Gbamble |
2 : 3 | 90' | |
Ivan Božić (11m) | 3 : 3 | 93' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Kai Cipot | 10' | |||
Mihael Klepač | 22' | |||
Nejc Ajhmajer | 44' | |||
Gbamble / Ajhmajer | 46' | |||
Bajde / Matić | 46' | |||
Svetlin / Janjicic | 46' | |||
Daku / Petković | 46' | |||
Ivan Božić | 52' | |||
Mayeuski / Zabukovnik | 63' | |||
Cipot / Klepač | 64' | |||
Pucko / Šroler | 74' | |||
Shabanhaxhaj / Kuzmić | 81' | |||
Vrbanec / Flis | 87' |
3. krog | ||
---|---|---|
Gorica | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Domžale | 1 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Bravo |
Celje | 3 : 3 | Mura |
Koper | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 36 | 73 | |
2 | Celje | 36 | 67 | |
3 | Maribor | 36 | 62 | |
4 | Domžale | 36 | 52 | |
5 | Mura | 36 | 52 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Kalcer Radomlje | 36 | 44 | |
8 | Bravo | 36 | 36 | |
9 | Gorica | 36 | 27 | |
10 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 20 |
2. | Mirlind Daku | 19 |
3. | Aljoša Matko | 14 |
4. | Andrej Kotnik | 12 |
Martin Kramarič | 12 | |
Mario Kvesić | 12 | |
Franko Kovačević | 12 | |
8. | Ester Sokler | 10 |
9. | Svit Sešlar | 9 |
Osagie Bright Edomwonyi | 9 | |
Charles Chukwubuikem Ikwuemesi | 9 | |
12. | Ivan Brnić | 7 |
Mihael Klepač | 7 | |
Marko Tolić | 7 | |
Bartol Barišić | 7 | |
Ivan Durdov | 7 | |
Mustafa Nukić | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
19. | Etien Velikonja | 6 |
Luka Štor | 6 |