21. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper |  12.02.2023 ob 15.00  | Prenos: Šport TV

Koper

0 : 1

Maribor


Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
Delegat: Pokovec Vinko
Št. gledalcev: 2000

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
P
Koper 1 : 2 Mura
P
Celje 2 : 0 Koper
P
Koper 2 : 3 Domžale
P
Olimpija Ljubljana 3 : 2 Koper
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Koper
Maribor
N
Maribor 1 : 1 Bravo
N
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Mura
P
Celje 3 : 1 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 96 22 30 44 101
Maribor 96 44 30 22 167
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 47 16 13 18 63
Maribor 47 18 13 16 68
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 49 6 17 26 38
Maribor 49 26 17 6 99



Vse medsebojne tekme

23/24  36.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 19.05.2024, ob 17.30  Koper - Maribor 1:1  (1:1) 
23/24  27.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 17.03.2024, ob 17.30  Maribor - Koper 3:1  (1:0) 
23/24  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.12.2023, ob 17.30  Koper - Maribor 3:3  (2:2) 
23/24  9.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 24.09.2023, ob 20.15  Maribor - Koper 0:1  (0:1) 
22/23  30.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 08.04.2023, ob 20.15  Maribor - Koper 3:1  (1:0) 
22/23  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 12.02.2023, ob 15.00  Koper - Maribor 0:1  (0:1) 
22/23  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 08.10.2022, ob 17.30  Maribor - Koper 0:1  (0:0) 
22/23  3.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 31.07.2022, ob 20.15  Koper - Maribor 2:1  (1:1) 
21/22  33.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 30.04.2022, ob 20.15  Maribor - Koper 1:1  (1:1) 
21/22  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 03.03.2022, ob 17.30  Koper - Maribor 1:2  (0:0) 
21/22  15.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 01.11.2021, ob 20.15  Maribor - Koper 2:0  (1:0) 
21/22  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 21.08.2021, ob 20.15  Koper - Maribor 2:0  (2:0) 
20/21  35.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 19.05.2021, ob 17.15  Koper - Maribor 0:3  (0:1) 
20/21  26.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 11.03.2021, ob 17.15  Maribor - Koper 4:2  (1:1) 
20/21  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 12.12.2020, ob 20.15  Koper - Maribor 1:2  (0:1) 
20/21  8.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 24.10.2020, ob 18.00  Maribor - Koper 1:1  (1:1) 
16/17  28.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.04.2017, ob 20.15  Koper - Maribor 2:2  (1:0) 
16/17  19.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.11.2016, ob 20.15  Maribor - Koper 4:0  (3:0) 
16/17  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 21.09.2016, ob 20.15  Koper - Maribor 1:2  (1:1) 
16/17  1.krog  Ljudski vrt, 17.07.2016, ob 20.15  Maribor - Koper 1:0  (0:0) 
15/16  31.krog  Maribor, Ljudski vrt, 24.04.2016, ob 16.55  Maribor - Koper 2:2  (1:0) 
15/16  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 13.12.2015, ob 17.30  Luka Koper - Maribor 0:5  (0:4) 
15/16  13.krog  Maribor, Ljudski vrt, 03.10.2015, ob 17.45  Maribor - Koper 4:0  (1:0) 
15/16  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 07.08.2015, ob 20.15  Luka Koper - Maribor 2:1  (0:0) 
14/15  36.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.05.2015, ob 17.00  Maribor - Koper 0:0  (0:0) 
14/15  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 11.04.2015, ob 16.00  Luka Koper - Maribor 1:4  (0:3) 
14/15  18.krog  Maribor, Ljudski vrt, 22.11.2014, ob 16.00  Maribor - Koper 4:0  (3:0) 
14/15  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 20.09.2014, ob 16.00  Luka Koper - Maribor 1:2  (1:1) 
13/14  30.krog  Koper, ŠRC-Bonifika, 26.04.2014, ob 20.05  Luka Koper - Maribor 0:1  (0:1) 
13/14  21.krog  Maribor, Ljudski vrt, 08.03.2014, ob 16.00  Maribor - Koper 2:2  (0:1) 
13/14  12.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 28.09.2013, ob 20.30  Luka Koper - Maribor 2:1  (2:0) 
13/14  3.krog  Maribor, Ljudski vrt, 27.07.2013, ob 17.30  Maribor - Koper 6:1  (2:0) 
12/13  29.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2013, ob 20.00  Luka Koper - Maribor 2:1  (1:1) 
12/13  20.krog  Maribor, Ljudski vrt, 25.11.2012, ob 16.00  Maribor - Koper 3:0  (1:0) 
12/13  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 26.09.2012, ob 20.00  Luka Koper - Maribor 2:3  (1:3) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, 21.07.2012, ob 20.00  Maribor - Koper 0:0  (0:0) 
11/12  36.krog  Maribor, Ljudski vrt, 20.05.2012, ob 17.00  Maribor Branik - Koper 1:1  (0:1) 
11/12  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2012, ob 17.00  Luka Koper - Maribor 2:2  (1:1) 
11/12  18.krog  Maribor, Ljudski vrt, 19.11.2011, ob 17.00  Maribor - Koper 2:1  (2:1) 
11/12  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 18.09.2011, ob 20.00  Luka Koper - Maribor 2:2  (1:1) 
10/11  34.krog  Maribor, Ljudski vrt, 14.05.2011, ob 18.30  Maribor - Koper 1:1  (0:1) 
10/11  25.krog  Koper, Mestni stadion ŠRC Bonifika, 02.04.2011, ob 20.15  Luka Koper - Maribor 3:0  (0:0) 
10/11  16.krog  Maribor, Ljudski vrt, 06.11.2010, ob 18.00  Maribor - Koper 2:0  (2:0) 
10/11  7.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 29.08.2010, ob 19.00  Luka Koper - Maribor 0:1  (0:0) 
09/10  33.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 30.04.2010, ob 20.00  Luka Koper - Maribor 0:0  (0:0) 
09/10  24.krog  Maribor, Ljudski vrt, 06.03.2010, ob 18.00  Maribor - Koper 2:2  (1:1) 
09/10  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 28.10.2009, ob 14.30  Luka Koper - Maribor 1:3  (1:2) 
09/10  6.krog  Maribor, Ljudski vrt, 23.08.2009, ob 19.00  Maribor - Koper 1:2  (1:0) 
08/09  28.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 11.04.2009, ob 17.00  Luka Koper - Maribor 0:0  (0:0) 
08/09  19.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.11.2008, ob 18.00  Maribor - Koper 0:0  (0:0) 
08/09  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 24.09.2008, ob 16.00  Luka Koper - Maribor 1:1  (0:0) 
08/09  1.krog  Maribor, Ljudski Vrt, 20.07.2008, ob 18:00  Maribor Branik - Koper 3:2  (0:1) 
07/08  30.krog  Ptuj, Mestni stadion, 26.04.2008, ob 16:30  Maribor - Koper 3:3  (2:1) 
07/08  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 01.03.2008, ob 14:00  Koper - Maribor 1:1  (0:1) 
07/08  12.krog  Maribor, Ljudski vrt, 03.10.2007, ob 16.00  Maribor Branik - Koper 3:3  (1:1) 
07/08  3.krog  Koper, ŠRC BONIFIKA, 05.08.2007, ob 18.00  Koper - Maribor 2:1  (1:0) 
06/07  33.krog  KOPER, ŠRC BONIFKA, 12.05.2007, ob 17:00  FC Koper - Maribor 2:1  (2:1) 
06/07  24.krog  Maribor, Ljudski vrt, 31.03.2007, ob 19:00  Maribor - Koper 0:0  (0:0) 
06/07  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 21.10.2006, ob 15:00  FC Koper - Maribor 2:2  (0:1) 
06/07  6.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.08.2006, ob 20:00  Maribor - Koper 1:1  (0:0) 
05/06  29.krog  KOPER, ŠRC BONIFIKA, 29.04.2006, ob 17.00  Anet Koper - Maribor 2:0  (0:0) 
05/06  20.krog  Maribor, Ljudski vrt, 18.03.2006, ob 18:00  Maribor Piv.Laško - Koper 0:1  (0:1) 
05/06  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 02.10.2005, ob 16.00  Koper - Maribor 2:3  (0:1) 
05/06  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.07.2005, ob 20:00  Maribor Piv.Laško - Koper 1:2  (0:1) 
04/05  32.krog  Maribor, Ljudski vrt, 28.05.2005, ob 17:00  Maribor Piv. Laško - Koper 1:1  (0:1) 
04/05  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 30.04.2005, ob 17.00  FC Koper - Maribor 3:1  (3:1) 
04/05  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 05.03.2005, ob 15.00  FC Koper - Maribor 1:3  (1:2) 
04/05  7.krog  Maribor, Ljudski vrt, 19.09.2004, ob 16:00  Maribor Piv. Laško - Koper 0:0  (0:0) 
03/04  29.krog  Maribor, Ljudski vrt, 12.05.2004, ob 18:00  Maribor Pivovarna Laško - Koper 3:1  (1:1) 
03/04  24.krog  Koper, ćRC Bonifika, 14.04.2004, ob 16.00  Koper - Maribor 1:0  (1:0) 
03/04  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 31.10.2003, ob 17:00  Maribor Pivovarna Laško - Koper 1:0  (1:0) 
03/04  3.krog  Koper, ćRC Bonifika, 03.08.2003, ob 17.30  Koper Sport Line - Maribor 0:1  (0:1) 
02/03  29.krog  Maribor, Ljudski vrt, 11.05.2003, ob 15:00  Maribor Pivovarna Laško - Koper 1:0  (0:0) 
02/03  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 26.10.2002, ob 15.00  KOPER SPORT LINE - Maribor 1:2  (0:1) 
02/03  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, 20.07.2002, ob 18:00  Maribor Branik - Koper 0:1  (0:1) 
01/02  32.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 27.04.2002, ob 16.30  KOPER SPORT LINE - Maribor 1:1  (0:0) 
01/02  22.krog  Maribor, Ljudski vrt, 02.03.2002, ob 17.00  Maribor Branik - Koper 1:0  (0:0) 
01/02  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 14.10.2001, ob 15.30  FC SPORT LINE KOPER - Maribor 3:0  (0:0) 
00/01  23.krog  Maribor, Ljudski vrt, 07.04.2001, ob 18.00  Maribor Branik - Koper 2:0  (0:0) 
00/01  14.krog  Maribor, 29.10.2000, ob 16.00  Maribor Piv.Laško - Koper 4:0  (0:0) 
00/01  3.krog  Koper, Bonifika, 05.08.2000, ob 18.00  Koper - Maribor 1:2  (1:0) 
98/99  25.krog  Maribor, 24.04.1999, ob 19:00  Maribor Teatanic - Koper 5:0  (4:0) 
98/99  17.krog  Maribor, 28.02.1999, ob 15:00  Maribor Teatanic - Koper 2:2  (0:2) 
98/99  6.krog  Koper, 11.09.1998, ob 16:30  Koper - Maribor 2:1  (1:0) 
96/97  33.krog  Koper, 18.05.1997, ob 16:30  FC Koper - Maribor 1:1  (0:0) 
96/97  23.krog  Maribor, 29.03.1997, ob 18:30  Maribor Branik - Koper 3:0  (0:0) 
96/97  15.krog  Maribor, 02.11.1996, ob 16:00  Maribor Branik - Koper 4:1  (1:0) 
96/97  5.krog  Koper, 04.09.1996, ob 16:30  FC Koper - Maribor 2:1  (0:0) 
94/95  22.krog  Koper, 09.04.1995, ob 16:30  FC Koper - Maribor 0:0  (0:0) 
94/95  7.krog  Maribor, 24.09.1994, ob 18:00  Maribor Branik - Koper 2:0  (1:0) 
93/94  29.krog  Koper, Bonifika, 05.06.1994, ob 16.30  Koper - Maribor 2:1  (0:0) 
93/94  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 21.11.1993, ob 13.30  Maribor Branik - Koper 2:0  (1:0) 
92/93  34.krog  Maribor, Ljudski vrt, 09.06.1993, ob 17.30  Maribor Branik - Koper 3:0  (1:0) 
92/93  17.krog  Koper, Bonifika, 29.11.1992, ob 13.30  Koper - Maribor 2:1  (1:1) 
91/92  23.krog  Koper, Bonifika, 08.03.1992, ob 15.00  Koper - Maribor 0:1  (0:1) 
91/92  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, 25.08.1991, ob 17.00  Maribor Branik - Koper 5:0  (2:0) 

21. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Bravo
Celje 2 : 1 Mura
Gorica 1 : 1 Kalcer Radomlje
Koper 0 : 1 Maribor
Domžale 0 : 4 CB24 Tabor Sežana

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 36 73
2 Celje 36 67
3 Maribor 36 62
4 Domžale 36 52
5 Mura 36 52
6 Koper 36 50
7 Kalcer Radomlje 36 44
8 Bravo 36 36
9 Gorica 36 27
10 CB24 Tabor Sežana 36 24

STRELCI
1. Žan Vipotnik 20
2. Mirlind Daku 19
3. Aljoša Matko 14
4. Andrej Kotnik 12
Martin Kramarič 12
Mario Kvesić 12
Franko Kovačević 12
8. Ester Sokler 10
9. Svit Sešlar 9
Osagie Bright Edomwonyi 9
Charles Chukwubuikem Ikwuemesi 9
12. Ivan Brnić 7
Mihael Klepač 7
Marko Tolić 7
Bartol Barišić 7
Ivan Durdov 7
Mustafa Nukić 7
Timi Max Elšnik 7
19. Etien Velikonja 6
Luka Štor 6

DELI NA