1. krog |  Domžale, Športni park, Domžale |  23.07.2023 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Kalcer Radomlje

0 : 4

Maribor


Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč) , Jazbec Žan (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Halilović Denis (6. sodnik)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 700

Kalcer Radomlje

Ni slike
8,8
(4)
Luka Baš
Ni slike
6,0
(1)
Vicko Ševelj
Ni slike
6,0
(1)
Tin Hrvoj
Ni slike
6,0
(1)
Anel Zulić
Ni slike
6,0
(1)
Elvis Letaj
Ni slike
6,5
(1)
Ognjen Gnjatić
6,5
(1)
Uroš Korun
Ni slike
6,5
(1)
Sandi Nuhanović
Ni slike
6,5
(1)
Ivan Krolo
Ni slike
8,3
(2)
Darly Nlandu Lufuilu
Ni slike
6,0
(1)
Nino Kukovec

Menjave

Ni slike
6,0
(1)
Stipo Marković
Ni slike
6,5
(1)
Tibor Gorenc Stankovič
Ni slike
6,0
(1)
Franjo Posavac
Ni slike
8,0
(2)
Stjepan Davidović
Ni slike
6,0
(1)
Matej Malenšek

Maribor

8,0
(6)
Ažbe Jug
Ni slike
7,1
(7)
Itsuki Urata
7,3
(8)
Martin Milec
7,6
(7)
Luka Uskoković
6,9
(6)
Nemanja Mitrović
7,8
(5)
Marko Božić
7,7
(6)
Marin Laušić
Ni slike
7,1
(8)
Marcel Lorber
8,1
(8)
Ivan Brnić
9,6
(6)
Arnel Jakupović
Ni slike
6,8
(4)
Marko Kolar

Menjave

Ni slike
7,0
(4)
Mark Strajnar
7,8
(6)
Andraž Žinič
8,8
(13)
Jan Repas
7,8
(6)
Aljaž Antolin
Ni slike
7,5
(5)
Xhuliano Skuka

1. krog
Mura 2 : 3 Domžale
Bravo Kostel 2 : 0 Rogaška
Koper 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje 0 : 4 Maribor
Aluminij 2 : 2 Celje

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Kalcer Radomlje 23 21
9 Aluminij 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA