2. krog |  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana |  29.07.2023 ob 20.15  | Prenos: Sportklub 1

Olimpija Ljubljana

5 : 0

Rogaška


Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč) , Novarlić Damjan (4. sodnik) , Šmajc David (5. sodnik) , Vidali Manuel (6. sodnik)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 1250

Olimpija Ljubljana

8,0
(20)
Matevž Vidovšek
Ni slike
7,6
(19)
Jorge Fernando Dos Santos Silva
Ni slike
7,7
(23)
Mateo Karamatić
7,7
(21)
Marcel Ratnik
8,2
(24)
Aljaž Krefl
7,9
(22)
Timi Max Elšnik
7,8
(22)
Svit Sešlar
Ni slike
7,4
(22)
Ivan Posavec
Ni slike
7,5
(20)
Admir Bristrić
Ni slike
7,2
(20)
Nemanja Motika
Ni slike
6,2
(20)
Raul Alexander Florucz

Menjave

Ni slike
7,0
(19)
Nemanja Gavrić
Ni slike
9,0
(22)
Saar Fadida
Ni slike
7,7
(20)
Agustin Doffo
Ni slike
7,4
(19)
Pedro Lucas Schwaizer
8,2
(21)
Rui Pedro Da Silva E Sousa

Rogaška

5,6
(21)
Rok Vodišek
Ni slike
5,3
(20)
Rok Pirtovšek
Ni slike
5,0
(19)
Emanuel Mihalić
Ni slike
6,0
(23)
Filip Braut
Ni slike
5,3
(20)
Rene Rantuša Lampreht
Ni slike
6,6
(23)
Thalisson Charles Alves Moreira
6,6
(21)
Žan Benedičič
Ni slike
6,3
(20)
Alen Korošec
Ni slike
6,7
(24)
Andrej Pavlović
6,6
(21)
Matic Marcius
Ni slike
6,0
(23)
Vice Miljanić

Menjave

Ni slike
5,7
(22)
Miha Križan
Ni slike
6,5
(22)
Antonio Majcenić
Ni slike
6,1
(19)
Jan Majcen
5,7
(20)
Nermin Haljeta
Ni slike
5,3
(21)
Toni Vinogradac

2. krog
Koper 1 : 0 Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Rogaška
Domžale 1 : 1 Bravo Kostel
Maribor 1 : 0 Aluminij
Celje 5 : 0 Mura

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Kalcer Radomlje 23 21
9 Aluminij 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA