4. krog |  Celje, Arena Z'dežele |  13.08.2023 ob 20.15  | Prenos: Sportklub 1

Celje

2 : 0

Rogaška


Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 1340

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Celje
P
Celje 2 : 3 Domžale
Z
Rogaška 1 : 2 Celje
Z
Celje 2 : 1 Bravo Kostel
Z
Mura 1 : 3 Celje
N
Celje 2 : 2 Aluminij
Rogaška
P
Maribor 3 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 2 Celje
Z
Domžale 0 : 1 Rogaška
P
Rogaška 2 : 3 Olimpija Ljubljana
Z
Rogaška 2 : 0 Bravo Kostel


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 4 4 0 0 12
Rogaška 4 0 0 4 2
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 2 2 0 0 6
Rogaška 2 0 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 2 2 0 0 6
Rogaška 2 0 0 2 1



Vse medsebojne tekme

23/24  31.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 13.04.2024, ob 15.00  Rogaška - Celje 1:2  (0:0) 
23/24  22.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 22.02.2024, ob 15.00  Celje - Rogaška 4:1  (1:0) 
23/24  13.krog  Rogaška Slatina, 21.10.2023, ob 15.00  Rogaška - Celje 0:4  (0:3) 
23/24  4.krog  Celje, Arena Z'dežele, 13.08.2023, ob 20.15  Celje - Rogaška 2:0  (0:0) 

4. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Domžale
Kalcer Radomlje 0 : 2 Aluminij
Maribor 2 : 1 Bravo Kostel
Celje 2 : 0 Rogaška
Koper 1 : 3 Mura

LESTVICA
1 Celje 32 72
2 Olimpija Ljubljana 32 63
3 Maribor 32 59
4 Bravo Kostel 32 44
5 Koper 32 43
6 Domžale 32 38
7 Mura 32 38
8 Rogaška 32 32
9 Aluminij 32 27
10 Kalcer Radomlje 32 27

STRELCI
1. Arnel Jakupović 16
2. Aljoša Matko 15
3. El Arabi Hilal Soudani 12
4. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
Matej Poplatnik 10
6. Jošt Pišek 9
Madžid Šošić 9
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 9
Raul Alexander Florucz 9
10. Mario Krstovski 8
Josip Iličić 8
Amadej Maroša 8
13. Timi Max Elšnik 7
Jan Repas 7
Nejc Gradišar 7
Nemanja Motika 7
Patrik Mijić 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
19. Tin Matić 6
Marko Brest 6

DELI NA