9. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  23.09.2023 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Bravo

4 : 2

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 1400

Bravo

7,3
(6)
Matija Orbanić
8,3
(7)
Mark Španring
Ni slike
6,6
(8)
Jakov Gurlica
Ni slike
7,7
(12)
Matic Ivanšek
8,1
(6)
Matija Kavčič
Ni slike
7,6
(12)
Gašper Trdin
Ni slike
6,6
(10)
Beno Selan
7,5
(7)
Lan Štravs
6,4
(9)
Jakoslav Stanković
Ni slike
9,0
(12)
Martin Pečar
7,7
(13)
Matej Poplatnik

Menjave

8,2
(7)
Rok Maher
8,2
(5)
Luka Štor
Ni slike
6,6
(9)
Nikola Janjić

Olimpija Ljubljana

6,4
(13)
Matevž Vidovšek
Ni slike
6,9
(13)
Jorge Fernando Dos Santos Silva
Ni slike
6,3
(12)
Mateo Karamatić
7,4
(13)
Marcel Ratnik
7,6
(11)
Aljaž Krefl
Ni slike
6,2
(11)
Ivan Posavec
Ni slike
5,9
(8)
Agustin Doffo
Ni slike
6,5
(11)
Peter Agba
6,9
(10)
Mustafa Nukić
Ni slike
6,8
(11)
Nemanja Motika
6,2
(9)
Rui Pedro Da Silva E Sousa

Menjave

Ni slike
6,2
(10)
David De Senna Fernandes Sualehe
6,6
(7)
Timi Max Elšnik
Ni slike
5,7
(6)
Saar Fadida
Ni slike
6,7
(8)
Marko Brest
Ni slike
6,1
(7)
Pedro Lucas Schwaizer

9. krog
Domžale 2 : 1 Aluminij
Bravo 4 : 2 Olimpija Ljubljana
Rogaška 0 : 2 Mura
Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
Maribor 0 : 1 Koper

LESTVICA
1 Celje 36 79
2 Maribor 36 67
3 Olimpija Ljubljana 36 64
4 Bravo 36 50
5 Koper 36 48
6 Mura 36 43
7 Domžale 36 43
8 Rogaška 36 36
9 Kalcer Radomlje 36 33
10 Aluminij 36 31

STRELCI
1. Aljoša Matko 18
2. Arnel Jakupović 17
3. El Arabi Hilal Soudani 15
4. Patrik Mijić 11
Matej Poplatnik 11
6. Amadej Maroša 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
8. Madžid Šošić 9
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 9
Raul Alexander Florucz 9
Jošt Pišek 9
12. Josip Iličić 8
Mario Krstovski 8
14. Nemanja Motika 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Timi Max Elšnik 7
Jan Repas 7
Nejc Gradišar 7
Martin Pečar 7
20. Bede Amarachi Osuji 6

DELI NA