11. krog |  Rogaška Slatina,  |  01.10.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Rogaška

0 : 2

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik) , Antič Mihael (5. sodnik) , Vidali Manuel (6. sodnik)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 1000

Rogaška

7,5
(6)
Rok Vodišek
Ni slike
7,9
(4)
Rok Pirtovšek
Ni slike
8,5
(6)
Emanuel Mihalić
Ni slike
8,1
(4)
Antonio Majcenić
8,7
(3)
Žan Flis
Ni slike
7,8
(4)
Rene Rantuša Lampreht
Ni slike
9,1
(4)
Thalisson Charles Alves Moreira
8,0
(2)
Žan Benedičič
Ni slike
9,0
(4)
Alen Korošec
8,2
(3)
Nejc Gradišar
Ni slike
7,8
(3)
Vice Miljanić

Menjave

Ni slike
8,0
(2)
Filip Braut
Ni slike
5,5
(1)
Jan Majcen
Ni slike
8,8
(5)
Bozhidar Mitrevski
Ni slike
8,7
(3)
Andrej Pavlović
Ni slike
8,6
(5)
Toni Vinogradac

Olimpija Ljubljana

7,4
(12)
Matevž Vidovšek
Ni slike
6,4
(8)
David De Senna Fernandes Sualehe
Ni slike
7,4
(8)
Justas Lasickas
Ni slike
7,2
(9)
Ahmet Muhamedbegović
Ni slike
6,9
(10)
Marko Mijailović
Ni slike
7,9
(8)
Marko Brest
Ni slike
6,8
(10)
Ivan Posavec
Ni slike
6,2
(8)
Reda Boultam
Ni slike
7,3
(11)
Agustin Doffo
7,3
(8)
Mustafa Nukić
Ni slike
6,4
(7)
Diogo Costa Pinto

Menjave

Ni slike
6,8
(6)
Saar Fadida
Ni slike
7,4
(6)
Admir Bristrić
Ni slike
6,8
(8)
Raul Alexander Florucz
Ni slike
7,2
(6)
Pedro Lucas Schwaizer
6,8
(6)
Rui Pedro Da Silva E Sousa

11. krog
Bravo Kostel 3 : 2 Domžale
Mura 0 : 2 Celje
Rogaška 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje 1 : 1 Koper
Aluminij 1 : 0 Maribor

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Kalcer Radomlje 23 21
9 Aluminij 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA