11. krog |  Kidričevo, Športni park Kidričevo |  01.10.2023 ob 20.15  | Prenos: Šport TV

Aluminij

1 : 0

Maribor


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Žunič Matej (6. sodnik)
Delegat: Pokovec Vinko
Št. gledalcev: 1200

Aluminij

Ni slike
7,5
(16)
Jan Petek
Ni slike
8,5
(11)
Gašper Pečnik
Ni slike
8,3
(13)
Aleksandar Zeljković
Ni slike
8,6
(13)
Tin Martić
Ni slike
9,0
(15)
Gašper Jovan
8,2
(16)
Luka Koblar
Ni slike
9,3
(22)
Tomislav Jagić
8,3
(14)
Gal Gorenak
Ni slike
8,8
(13)
Sandro Jovanović
Ni slike
8,0
(14)
Žan Baskera
8,3
(12)
Loren Maružin

Menjave

Ni slike
8,0
(10)
Mario Šubarić
Ni slike
7,8
(10)
Rok Schaubach
8,4
(10)
Filip Kosi
Ni slike
8,0
(10)
Jakov Katuša
Ni slike
8,0
(10)
Tin Matić

Maribor

5,0
(6)
Ažbe Jug
6,0
(5)
Max Watson
6,1
(6)
Sven Šoštarič Karič
6,4
(6)
Ignacio Guerrico
5,6
(6)
Aleks Pihler
5,8
(6)
Marko Božić
5,4
(6)
Jan Repas
5,0
(4)
Marin Laušić
Ni slike
6,4
(9)
Marcel Lorber
Ni slike
5,4
(6)
Marko Kolar
Ni slike
6,0
(6)
Erico Roberto Mendes Alves De Castro

Menjave

Ni slike
6,9
(9)
Itsuki Urata
6,2
(5)
Luka Uskoković
Ni slike
5,0
(4)
Behar Feta
Ni slike
5,3
(6)
El Arabi Hilal Soudani
Ni slike
5,0
(5)
Xhuliano Skuka

11. krog
Bravo Kostel 3 : 2 Domžale
Mura 0 : 2 Celje
Rogaška 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje 1 : 1 Koper
Aluminij 1 : 0 Maribor

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 22 34
5 Bravo Kostel 23 34
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Aluminij 23 21
9 Kalcer Radomlje 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA