13. krog |  Rogaška Slatina,  |  21.10.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Rogaška

0 : 4

Celje


Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Špur Staša (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Halilović Denis (6. sodnik)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 700
Rogaška
13 Vice Baždarić V
2 Rok Pirtovšek K
3 Emanuel Mihalić
4 Roko Kurtović
5 Rene Rantuša Lampreht
9 Nejc Gradišar
22 Oliver Kregar
23 Žan Benedičič
33 Antonio Majcenić
44 Žan Flis
88 Alen Korošec


Rezervni igralci
30 Žan Lorber V
6 Jan Majcen
8 Thalisson Charles Alves Moreira
10 Andrej Pavlović
11 Matic Marcius
17 Dejan Kantužer
19 Toni Vinogradac
20 Jan Andrejašič
21 Petar Čuić
26 Filip Braut
29 Shakeone Sean Satchwell
98 Vice Miljanić

Celje
22 Matjaž Rozman K V
3 Damjan Vuklišević
6 David Zec
8 Luka Bobičanec
10 Nino Kouter
19 Mark Zabukovnik
23 Žan Karničnik
27 Julien Elle Lamy
30 Edmilson De Paula Santos Filho
67 Nino Milić
73 Egor Prutsev


Rezervni igralci
1 Metod Jurhar V
4 Marco-Alexandru Dulca
9 Gregor Bajde
11 Denis Popović
20 Lucas Mačak
21 Nejc Ajhmajer
35 Nejc Klašnja
42 Vid Koderman
77 Lovro Bizjak
88 Tamar Svetlin

Trener
Oskar Drobne

Trener
Damir Krznar

Sodnik
Matej Jug

Zadetki
Edmilson De Paula Santos Filho
as. Milić
0 : 1 7'
Edmilson De Paula Santos Filho 0 : 2 29'
Edmilson De Paula Santos Filho 0 : 3 50'
Lovro Bizjak 0 : 4 96'

Dogodki
Nino Kouter 2'
Rok Pirtovšek 24'
Nino Kouter 24'
Menjava Svetlin /  Lamy 46'
Menjava Čuić /  Kurtović 46'
Menjava Jurhar /  Rozman 49'
Petar Čuić 50'
Menjava Bajde /  De Paula Santos Filho 58'
Menjava Satchwell /  Kregar 58'
Menjava Marcius /  Korošec 58'
Menjava Andrejašič /  Mihalić 63'
Menjava Kantužer /  Benedičič 75'
Menjava Dulca /  Bobičanec 82'
Menjava Bizjak /  Prutsev 82'
Shakeone Sean Satchwell 92'

13. krog
Rogaška 0 : 4 Celje
Domžale 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Bravo Kostel 2 : 1 Maribor
Aluminij 0 : 2 Kalcer Radomlje
Mura 2 : 2 Koper

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 22 34
5 Bravo Kostel 23 34
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Aluminij 23 21
9 Kalcer Radomlje 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA