14. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  28.10.2023 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Koper

1 : 1

Bravo Kostel


Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Jug Tadej (1. pomoč), Kalan Miha (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) , Šmajc David (5. sodnik) , Kovačič Andraž (6. sodnik)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 800
Koper
13 Klemen Hvalič V
2 Mark Pabai
3 Michael Pavlović
4 Franjo Prce
6 Luka Vešner Tičić
9 Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo
10 Ramazan Orazov
11 Bede Amarachi Osuji
15 Maj Mittendorfer
22 Maks Barišič K
40 Ahmed Awua Ankrah


Rezervni igralci
1 Jan Koprivec V
25 Nikola Tony Curcija V
18 Matej Palčič
19 Enej Marsetič
23 Luka Kambič
24 Luka Žavbi
26 Gabriel Groznica
27 Andraž Ruedl
30 Novak Tepšić
77 Enej Jelenič

Bravo Kostel
31 Matija Orbanić V
5 Mark Španring
8 Gašper Trdin K
15 Matej Poplatnik
17 Matic Ivanšek
19 Matija Kavčič
20 Beno Selan
21 Lan Štravs
30 Jakoslav Stanković
50 Nemanja Jakšić
72 Martin Pečar


Rezervni igralci
22 Gal Lubej Fink V
6 Jakov Gurlica
11 Luka Kerin
14 Marin Žgomba
16 Nikola Janjić
18 Rok Maher
27 Gal Puconja
66 Lan Hribar

Trener
Safet Hadžič

Trener
Aleš Arnol

Sodnik
Alen Bubek

Zadetki
Ramazan Orazov
as. Barišič
1 : 0 32'
Matic Ivanšek 1 : 1 58'

Dogodki
Gašper Trdin 23'
Ramazan Orazov 57'
Menjava Jelenič /  Nkada Zogo 60'
Menjava Groznica /  Orazov 60'
Maj Mittendorfer 63'
Menjava Maher /  Pečar 65'
Menjava Gurlica /  Štravs 74'
Menjava Tepšić /  Ankrah 78'
Menjava Hribar /  Stanković 92'

14. krog
Celje 3 : 1 Domžale
Koper 1 : 1 Bravo Kostel
Maribor 2 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje 1 : 1 Mura
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 22 54
2 Olimpija Ljubljana 22 44
3 Maribor 21 35
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Mura 20 25
7 Domžale 22 23
8 Aluminij 22 21
9 Kalcer Radomlje 22 20
10 Rogaška 22 15

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Madžid Šošić 7
8. El Arabi Hilal Soudani 6
Mario Krstovski 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
16. Raul Alexander Florucz 4
Tin Matić 4
Marko Božić 4
Denis Popović 4
Gregor Bajde 4

DELI NA