14. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor |  28.10.2023 ob 20.15  | Prenos: Šport TV

Maribor

2 : 1

Rogaška


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 1700
Maribor
1 Ažbe Jug V
6 Aleks Pihler K
8 Marko Božić
11 Xhuliano Skuka
14 Itsuki Urata
15 Jan Repas
20 Max Watson
25 Sven Šoštarič Karič
29 Andraž Žinič
55 Marcel Lorber
72 Josip Iličić


Rezervni igralci
52 Marko Zalokar V
81 Menno Alexander Bergsen V
2 El Arabi Hilal Soudani
4 Blaž Vrhovec
7 Behar Feta
16 Aljaž Antolin
17 Arnel Jakupović
23 Luka Uskoković
24 Marko Kolar
30 Marin Laušić
40 Ignacio Guerrico
99 Erico Roberto Mendes Alves De Castro

Rogaška
25 Rok Vodišek V
3 Emanuel Mihalić
5 Rene Rantuša Lampreht K
6 Jan Majcen
8 Thalisson Charles Alves Moreira
9 Nejc Gradišar
20 Jan Andrejašič
22 Oliver Kregar
23 Žan Benedičič
33 Antonio Majcenić
44 Žan Flis


Rezervni igralci
30 Žan Lorber V
2 Rok Pirtovšek
10 Andrej Pavlović
11 Matic Marcius
17 Dejan Kantužer
19 Toni Vinogradac
21 Petar Čuić
26 Filip Braut
29 Shakeone Sean Satchwell
88 Alen Korošec
98 Vice Miljanić

Trener
Ante Šimundža

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Martin Matoša

Zadetki
Oliver Kregar 0 : 1 5'
Jan Repas
as. Božić
1 : 1 26'
Erico Roberto Mendes Alves De Castro 2 : 1 91'

Dogodki
Menjava Soudani /  Lorber 62'
Menjava Jakupović /  Skuka 62'
Žan Benedičič 68'
Menjava Vinogradac /  Kregar 73'
Sven Šoštarič Karič 74'
Jan Andrejašič 78'
Menjava Korošec /  Majcen 79'
Menjava Čuić /  Charles Alves Moreira 79'
Menjava Mendes Alves De Castro /  Božić 82'
Menjava Kantužer /  Benedičič 85'
Menjava Pirtovšek /  Andrejašič 85'
Toni Vinogradac 87'
Antonio Majcenić 88'
Menjava Feta /  Iličić 93'

14. krog
Celje 3 : 1 Domžale
Koper 1 : 1 Bravo Kostel
Maribor 2 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje 1 : 1 Mura
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Kalcer Radomlje 23 21
9 Aluminij 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA