Sodniki: | Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Bensa Uroš (2. pomoč) , Šinkovec Bojan (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Žnidaršič Andrej (6. sodnik) |
Delegat: | Roglič Leopold |
Št. gledalcev: | 2300 |
Olimpija | ||
---|---|---|
1 | Aleksander Šeliga | V |
4 | Dejan Kelhar | |
6 | Miha Zajc | |
7 | Rok Kronaveter | |
10 | Julius Wobay | |
11 | Etien Velikonja | |
17 | Andraž Kirm | |
20 | Antonio Delamea Mlinar | |
27 | Aris Zarifović | K |
33 | Kenan Bajrić | |
88 | Danijel Miškić | |
Rezervni igralci |
||
21 | Darko Brljak | V |
2 | Denis Klinar | |
5 | Leo Ejup | |
8 | Darijan Matić | |
9 | Blessing Chibuike Eleke | |
16 | Ricardo Alves Coelho Da Silva | |
19 | Aljaž Krefl |
Koper | ||
---|---|---|
83 | Vasja Simčič | V |
2 | Jan Andrejašič | |
4 | Toni Datković | K |
6 | Jakov Biljan | |
7 | Ruben Belima Rodriguez | |
10 | Cesar Joel Valencia Castillo | |
13 | Zlatan Muslimović | |
17 | Senijad Ibričić | |
21 | Matej Pučko | |
26 | Šime Gregov | |
94 | Gregor Sikošek | |
Rezervni igralci |
||
12 | David Adam | V |
3 | Jefthon Ferreira De Sena | |
11 | Courage Pekuson | |
15 | Haris Dedić | |
22 | Patrik Posavac | |
30 | Jaka Štromajer | |
99 | Marin Jurina |
Trener |
---|
Rodolfo Vanoli |
Trener |
---|
Sodnik | ||
---|---|---|
Matej Jug |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Ruben Belima Rodriguez
as. Andrejašič |
0 : 1 | 64' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Jakov Biljan | 24' | |||
Šime Gregov | 32' | |||
Klinar / Zarifović | 60' | |||
Eleke / Wobay | 65' | |||
Pekuson / Valencia Castillo | 73' | |||
Danijel Miškić | 76' | |||
Vasja Simčič | 78' | |||
Krefl / Bajrić | 89' | |||
Jurina / Belima Rodriguez | 92' | |||
Posavac / Muslimović | 94' | |||
Jan Andrejašič | 95' |
7. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 2 : 2 | Krško |
Gorica | 3 : 1 | Domžale |
Olimpija | 0 : 1 | Koper |
Aluminij | 0 : 3 | Rudar Velenje |
Celje | 0 : 3 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Marcos Magno Morales Tavares | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
Žiga Škoflek | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Lovro Bizjak | 7 |
Miha Zajc | 7 | |
16. | Marko Nunić | 6 |
Blaž Kramer | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |