Sodniki: | Vinčić Slavko (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Skok Aleš (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Mertik Bojan (6. sodnik) |
Delegat: | Kovačič Alojz |
Št. gledalcev: | 2000 |
Rudar Velenje | ||
---|---|---|
13 | Matej Radan | V |
3 | Mateo Mužek | |
5 | Darko Zec | |
8 | Bojan Vručina | |
10 | Leon Črnčič | |
12 | Stjepan Babić | K |
14 | Dominik Glavina | |
18 | John Mary Uzuegbunam Honi | |
19 | Klemen Bolha | |
29 | Jean Claude Billong | |
33 | Marko Iharoš | |
Rezervni igralci |
||
37 | Anže Malnar | V |
4 | David Kašnik | |
6 | Anže Pišek | |
11 | Mitja Lotrič | |
15 | Damjan Trifković | |
43 | Sven Dodlek | |
45 | Damir Grgić |
Olimpija | ||
---|---|---|
13 | Rok Vodišek | V |
6 | Alexandru Cretu | |
9 | Blessing Chibuike Eleke | |
14 | Mario Jurčevič | |
15 | Marko Vukćević | |
17 | Andraž Kirm | |
26 | Leon Benko | |
27 | Aris Zarifović | |
32 | Nemanja Mitrović | K |
33 | Kenan Bajrić | |
88 | Danijel Miškić | |
Rezervni igralci |
||
41 | Nejc Vidmar | V |
2 | Denis Klinar | |
16 | Ricardo Alves Coelho Da Silva | |
20 | David Tijanić | |
28 | Abass Issah | |
44 | Dino Štiglec | |
77 | Rok Baskera |
Trener |
---|
Vanja Radinović |
Trener |
---|
Safet Hadžič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Slavko Vinčić |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Dominik Glavina
as. Iharoš |
1 : 0 | 25' | |
John Mary Uzuegbunam Honi
as. Vručina |
2 : 0 | 26' | |
Marko Iharoš | 3 : 0 | 35' | |
John Mary Uzuegbunam Honi | 4 : 0 | 47' | |
Abass Issah | 4 : 1 | 50' | |
Danijel Miškić
as. Baskera |
4 : 2 | 85' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Issah / Vukćević | 46' | |||
Alexandru Cretu | 52' | |||
Blessing Chibuike Eleke | 53' | |||
Trifković / Vručina | 65' | |||
Baskera / Eleke | 67' | |||
Tijanić / Cretu | 67' | |||
Abass Issah | 75' | |||
Dodlek / Glavina | 86' | |||
Grgić / Zec | 88' |
32. krog | ||
---|---|---|
Krško | 1 : 1 | Aluminij |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Celje |
Koper | 3 : 0 | Domžale |
Maribor | 2 : 2 | Gorica |
Rudar Velenje | 4 : 2 | Olimpija |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Marcos Magno Morales Tavares | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
Žiga Škoflek | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Lovro Bizjak | 7 |
Miha Zajc | 7 | |
16. | Marko Nunić | 6 |
Blaž Kramer | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |