Sodniki: | Huselja Emir (glavni sodnik), Strigl Milan (1. pomoč), Burjan Slavko (2. pomoč) , Goričan Vojko (4. sodnik) |
Delegat: | Knafelc Aldo |
Št. gledalcev: | 2000 |
Živila Triglav | |||
---|---|---|---|
P |
Živila Triglav | 0 : 3 | Mura |
Z |
Domžale | 1 : 2 | Živila Triglav |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 4 | Živila Triglav |
Z |
Živila Triglav | 2 : 1 | Korotan |
P |
Hit Gorica | 2 : 1 | Živila Triglav |
Olimpija | |||
---|---|---|---|
P |
Hit Gorica | 2 : 1 | Olimpija |
Z |
Olimpija | 1 : 0 | CMC Publikum |
P |
Maribor Pivovarna Laško | 5 : 0 | Olimpija |
P |
Olimpija | 0 : 3 | Primorje |
N |
Sport Line Koper | 0 : 0 | Olimpija |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | ||
Olimpija | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | ||
Olimpija | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Triglav Kranj | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | ||
Olimpija | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 |
01/02 | 24.krog | Kranj, Mestni stadion, 17.03.2002, ob 15.00 | Triglav 2000 | - | Olimpija | 0:1 | (0:0) |
01/02 | 18.krog | Ljubljana, Centralni stadion, 25.11.2001, ob 14.00 | Olimpija | - | Triglav Kranj | 4:0 | (1:0) |
01/02 | 7.krog | Kranj, Mestni stadion, 09.09.2001, ob 16.30 | Triglav 2000 | - | Olimpija | 0:1 | (0:1) |
98/99 | 23.krog | Ljubljana, 18.04.1999, ob 16:00 | SCT Olimpija | - | Triglav Kranj | 4:1 | (0:0) |
98/99 | 22.krog | Ljubljana, 11.04.1999, ob 16:00 | SCT Olimpija | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) |
98/99 | 11.krog | Kranj, 25.10.1998, ob 13:30 | ND Triglav 2000 | - | Olimpija | 2:2 | (2:1) |
7. krog | ||
---|---|---|
Hit Gorica | 0 : 0 | Mura |
Sport Line Koper | 4 : 0 | Domžale |
CMC Publikum | 1 : 3 | Primorje |
Era Šmartno | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Živila Triglav | 0 : 1 | Olimpija |
Korotan | 0 : 2 | Maribor Pivovarna Laško |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor Pivovarna Laško | 33 | 66 | |
2 | Primorje | 33 | 60 | |
3 | Sport Line Koper | 33 | 56 | |
4 | Olimpija | 33 | 51 | |
5 | Hit Gorica | 33 | 51 | |
6 | CMC Publikum | 33 | 48 | |
7 | Mura | 33 | 48 | |
8 | Rudar Velenje | 33 | 42 | |
9 | Era Šmartno | 33 | 40 | |
10 | Korotan | 33 | 37 | |
11 | Živila Triglav | 33 | 32 | |
12 | Domžale | 33 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Romano Obilinović | 16 |
2. | Samir Duro | 15 |
3. | Damir Pekič | 14 |
4. | Anton Žlogar | 12 |
Senad Tiganj | 12 | |
Jovica Vico | 12 | |
7. | Barnabas Sztipanovics | 11 |
Simon Gregorič | 11 | |
Ramiz Smajlović | 11 | |
Andrej Kvas | 11 | |
11. | Klemen Lavrič | 10 |
Saša Jakomin | 10 | |
13. | Alen Mujanovič | 9 |
14. | Ehad Goga | 8 |
Saudin Husejnović | 8 | |
16. | Samo Vidovič | 7 |
Dominik Beršnjak | 7 | |
Selvad Kujovič | 7 | |
Nenad Protega | 7 | |
20. | Borut Arlič | 6 |