25. krog |  Koper, Mestni stadion ŠRC Bonifika |  02.04.2011 ob 20.15  | Prenos: TV Slovenija 2

3 : 0

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
5 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Kopra, kjr je pred nami še zadnja tekma 25. kroga. V derbiju se bosta srečala Luka Koper in Maribor.
0'
  Maribor ima pred Koprom 15 točk prednosti. Letos je dobil obe srečanji; v novogoriškem Športnem parku je bilo 0:1, v Ljudskem vrtu pa 2:0.
0'
  Novo tekmo bo Koper odigral brez poškodovanih Guberca in Marčete, Mariborčani so na Obalo pripotovali brez Mertlja, Pridigarja in Majerja, ki so prav tako odsotni zaradi zdravstvenih težav.
0'
  Skupno bosta ekipi odigrali 58. prvenstveno srečanje. Bilanca je na strani Maribora, ki ima 24 zmag, 16 jih je dosegel Koper, 17 tekem se je končalo z remijem. Gol razlika je 62:90.
0'
  Koper je na domačem igrišču nazadnje premagal Maribor pred tremi leti in pol. 5. 8. 2007 je bilo 2:1 za rumeno-modre.
0'
  S sredine igrišča bodo krenili Koprčani.
0'
1'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
3'
  Obe ekipi igrata s sistemom 4-4-2.
3'
  Koper ima rahlo pobudo.
4'
  Milan Osterc v prepovedanem položaju.
8'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
10'
  Na tribune še vedno prihajajo gledalci.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Mezga. Dobil ga je Aljaž Struna.
11'
  Streljal je Dejan Mezga, a mimo vrat.
11'
  Po podaji Vilerja na drugo vratnico je s silovitim strelom poskusil Mezga, a je zgrešil.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Etien Velikonja.
12'
  Velikonja je sprožil z roba kazenskega prostora, Hasič je odlično posredoval.
13'
14'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Konstantin Vassiljev. Dobil ga je Mitja Viler.
14'
  Tekma je odprta in postaja vedno bolj živahna.
15'
  Etien Velikonja v prepovedanem položaju.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares.
20'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Mezga. Dobil ga je Amir Karič.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Potokar. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Konstantin Vassiljev.
22'
  Vassiljev je močno sprožil s prostega strela z velike razdalje, a je Radan brez težav posredoval.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aljaž Struna.
24'
  Streljal je Rajko Rep, a mimo vrat.
25'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Željko Filipovič.
25'
  Aljaž Struna je dobil rumeni karton.
27'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amir Karič. Dobil ga je Željko Filipovič.
28'
  Amir Karič je dobil rumeni karton.
29'
  Zaradi poškodbe je Filipovič izven igrišča.
29'
29'
29'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat.
30'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
33'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Aleš Mejač.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Etien Velikonja.
36'
  V zadnjih minutah imajo več od igre Mariborčani.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Etien Velikonja. Dobil ga je Amir Karič.
39'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Dobil ga je Damir Hadžič.
40'
  Željko Filipovič je dobil rumeni karton.
41'
42'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
43'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Etien Velikonja.
44'
  Menjava: iz igre Željko Filipovič, v igro Timotej Dodlek.
44'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
45+1'
45+1'
  Dinamična igra, v prvem delu polčasa tudi več strelov proti vratom.
45+1'
  Zaradi poškodbe Filipoviča je moral Milanič opraviti prvo menjavo.
45+1'
  Ekipi se vračata na igrišče. S sredine bodo začeli Mariborčani.
45'
46'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Rajko Rep.
46'
  GOOOL! Zadel je Aljaž Struna!
48'
  Osterc je krenil v napad po sredini, podal Vassiljevu, ta mu je žogo vrnil, a jo je Osterc prepustil Struni, ki je z leve strani "iz prve" rutinirano premagal Radana.
48'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Marcos Morales Tavares.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep.
48'
51'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič.
51'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Dobil ga je Bojan Đukič.
53'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Potokar. Dobil ga je Milan Osterc.
54'
  Mitja Brulc v prepovedanem položaju.
55'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amir Karič. Dobil ga je Aleš Mejač.
56'
56'
57'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
57'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
57'
  Nebojša Kovačevič je dobil rumeni karton.
58'
  Streljal je Goran Cvijanovič, a mimo vrat.
60'
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Brulc.
60'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Etien Velikonja. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
62'
  Streljal je Bojan Đukič, a mimo vrat.
63'
  Mitja Brulc je dobil rumeni karton.
63'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Rajko Rep.
64'
  Koper je dosegel zadetek; z glavo je bil uspešen Đukić, a je bil v trenutku podaje v nedovoljenem položaju.
65'
  Menjava: iz igre Dejan Mezga, v igro Tomislav Pavličič.
66'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Nejc Potokar.
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
66'
  Menjava: iz igre Nebojša Kovačevič, v igro Dejan Marijanovič.
67'
  Radan je podrl Brulca, sodnik je dosodil 11 - metrovko.
67'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Radan. Dobil ga je Mitja Brulc.
67'
  Matej Radan je dobil rumeni karton.
69'
Gol (11m)
  GOOOL! Ermin Hasič je zadel enajstmetrovko!
69'
  Hasič je dosegel peti letošnji zadetek!!!
70'
70'
71'
  Brulc, ki se je poškodoval ob dosojeni enajstmetrovki tekme ne bo mogel nadaljevati.
71'
  Menjava: iz igre Mitja Brulc, v igro Leo Štulac.
73'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič.
74'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Marcos Morales Tavares.
75'
  GOOOL! Zadel je Konstantin Vassiljev!
75'
  Vassiljev je krenil po desni, si namestil žogo in zanesljivo prermagal Radana.
75'
  Menjava: iz igre Goran Cvijanovič, v igro Robert Berič.
77'
78'
  Menjava: iz igre Miha Blažič, v igro Dino Stančič.
78'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Etien Velikonja.
82'
  Streljal je Enes Handanagič, a mimo vrat.
82'
83'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Stančič.
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
85'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Robert Berič.
87'
  Tudi po 3:0 je tekma še živahna, Maribor želi doseči častni zadetek.
87'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Stančič. Dobil ga je Mitja Viler.
88'
89'
  Tri minute sodniškega dodatka.
89'
90'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Dobil ga je Aleš Mejač.
90+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
90+1'
  Osterc se je sam znašal pred Radanom, ki je njegov strel ubranil
90+2'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Robert Berič.