2. krog |  Lendava, Športni park |  23.07.2011 ob 20.00  | Prenos: Šport TV

Nafta

1 : 2

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Perić Dragoslav (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Lendave, kjer je že vse pripravljeno za tekmo drugega kroga državnega prvenstva med ekipama Nafte in Maribora.
0'
  V Lendavi je oblačno, rahlo vetrovno, vendar je igrišče odlično pripravljeno za tekmo.
0'
  Igralci obeh ekip so pravkar prišli na ogrevanje.
0'
  Maribor je v tem srečanju v vlogi favorita, vendar se tudi domača ekipa nadeja dobrega rezultata. Spomnimo, Lendavčani so v prvem kolu izgubili v Kranju pri ekipi Triglava z 1:2, medtem ko so Mariborčani na domačem igrišču premagali Gorico 2:1.
0'
  Obe ekipi imata v svojih vrstah nekaj novih igralcev. Za Maribor bo tako prvič nastopil vratar Jasmin Handanovič, v domači vrsti pa je, poleg "povratnika" Bojana Matjašeca, še madžarski igralec Rorand Polareczki.
0'
  Gostovanje Maribora v Lendavi zmeraj vzbudi veliko zanimanja in tudi tokrat je temu tako.
0'
  Smo tik pred začetkom srečanja. Igralci obeh ekip so pravkar prišli na igrišče.
0'
  S sredine igrišča bodo prvi začeli igralci Maribora.
0'
1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Joao Gabrijel Da Silva.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Lesjak. Samostojen prodor in odlična obramba mariborskega vratarja.
4'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Marcos Morales Tavares.
4'
  Miha Korošec je dobil rumeni karton.
6'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec.
6'
  Prekršek je utrpel Marcos Morales Tavares .
6'
  Streljal je Zoran Lesjak, a mimo vrat.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Arpad Vaš.
8'
  Streljal je Dalibor Volaš, a mimo vrat. Volaš se je sam znašal pred domačim vratarjem, a je njegov strel zletel mimo desne vratnice.
9'
  Prekršek je utrpel Dejan Sreš .
9'
  Streljal je Bojan Matjašec, a mimo vrat.
10'
11'
17'
  Boštjan Zelko v prepovedanem položaju.
17'
  Dalibor Volaš v prepovedanem položaju.
19'
  Prekršek je utrpel Zoran Lesjak .
20'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Marcos Morales Tavares.
20'
  Za nami je prvih dvajset minut živahnega srečanja, v katerem sta obe ekipi imeli nekaj priložnosti, vendar zadetka zaenkrat še nismo videli.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Lesjak.
24'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Dobil ga je Bojan Matjašec.
25'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Marcos Morales Tavares.
26'
27'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
30'
  V zadnjih minutah je nekaj manj priložnost, saj igra poteka med obema šestnajstmetrskima prostoroma.
32'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Vedran Vinko. Dobil ga je Jovan Vidovič.
33'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Dejan Trajkovski.
33'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Dobil ga je Arpad Vaš.
34'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš.
35'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
36'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Volaš! Po povratni žogi je Volaš s kakih 4 metrov neubranljivo zadel spodnji levi kot domačih vrat.
41'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares.
43'
  Smo tik pred zaključkom prvega polčasa. Maribor z zadetkom Volaša vodi z 0:1.
45'
  Ena minuta sodniškega podaljška.
45'
  Bojan Matjašec je dobil rumeni karton.
45+1'
45'
46'
  Zaenkrat se trenerja nista odločila za zamenjavo igralcev, tako da obe ekipi nadaljujeta z nespremenjeno postavo.
48'
  Streljal je Joao Gabrijel Da Silva, a mimo vrat.
52'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
52'
  Nafta ima udarec iz kota.
54'
  V prvih minutah drugega polčasa poteka igra med obema šestnajstmetrskima prostoroma brez izrazitih priložnosti za zadetek.
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi.
55'
55'
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Volaš.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vedran Vinko. Domači napadalec je prišel z leve strani sam pred vratarja Handanoviča, vendar je njegov strel zaustavila vratnica.
57'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Jasmin Handanovič.
59'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Arpad Vaš.
59'
  Menjava: iz igre Boštjan Zelko, v igro Roland Polareczki.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Lesjak. Odličen poskus s kakšnih petindvajsetih metrov a je gostujoči vratar njegov strel ubranil.
61'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Roland Polareczki. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
61'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Volaš.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Trajkovski.
65'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
66'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Aleš Mertelj.
68'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
68'
  Menjava: iz igre Marcos Morales Tavares, v igro Robert Berič.
69'
  Robert Berič v prepovedanem položaju.
70'
  Menjava: iz igre Dejan Sreš, v igro Uroš Stojko.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Robert Berič.
70'
72'
  V enem napadu so Mariborčani poskusili dvakrat. Beričev strel je bil blokiran, Ibraimi pa je streljal tik mimo desne vratnice domačega vratarja.
72'
74'
  Menjava: iz igre Aleksander Jerebic, v igro Nino Vöröš.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Robert Berič. Lepa priložnost Beriča, ki je streljal iz kakih sedmih metrov in imenitna obramba Ajleca.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Cvijanovič. Dober poizkus iz tridesetih metrov.
78'
78'
  Streljal je Dalibor Volaš, a mimo vrat.
80'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Uroš Stojko.
81'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj.
82'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Robert Berič.
82'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Roland Polareczki. Dobil ga je Aleš Mejač.
82'
  Roland Polareczki je dobil rumeni karton.
83'
  GOOOL! Zadel je Robert Berič!
85'
  Lepo podajo Ibraimija je pred golom osamljeni Robert Berič izkoristil in premagal Ajleca.
85'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Rajčevič.
85'
86'
87'
  GOOOL! Zadel je Roland Polareczki!
88'
  Podajo Vinka z leve strani na daljšo vratnico je izkoristil Polareczki.
88'
  Menjava: iz igre Agim Ibraimi, v igro Rajko Rep.
89'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Robert Berič.
89'
  Saša Levačič je dobil rumeni karton.
90'
  Še štiri sodnikovega podaljška.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep.
90'
90+1'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Dobil ga je Roland Polareczki.
90+1'
  Menjava: iz igre Joao Gabrijel Da Silva, v igro Timotej Dodlek.
90+1'
90+2'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Jovan Vidovič.
90+3'
90+4'
90+4'
  Mariborčani so premagali Nafto z 2:1 in tako še drugič v tem prvenstvu zmagali. Na drugi strani so Lendavčani še drugič izgubili.