4 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer bomo za vas spremljali obračun med Gorico in Mariborom. #GOvMB
0'
  To bo tretja letošnja medsebojna tekma Gorice in Maribora, saj sta se po uvodni prvenstveni pomerila tudi na tekmi za superpokal. Obakrat so slavili Mariborčani.
0'
  Gorica je na 8. mestu lestvice. Ima 2 zmagi, 3 remije in 7 porazov. Gol razlika 10:14. »GOvMB
0'
  Maribor je na 2. mestu z razmerjem 7 - 2 - 2 in z gol razliko 18:12. »GOvMB
0'
  To bo 79. medsebojna prvenstveno tekma najstarejših slovenskih prvoligaških tekmecev. Maribor ima 43 zmag, Gorica 22, 13 tekem se je končalo z remijem. Gol razlika 143:93.
0'
  V Športnem parku 38. tekma z razmerjem 15-8-14 in z gol razliko 56:60. »GOvMB
0'
  Gorica Maribora ni premagala na zadnjih 14 - ih tekmah. V tem času je Maribor priigral 11 zmag, 3 tekme so se končale z remijem.
0'
  Zadnjo domačo točko proti Mariboru je Gorica osvojila 4. aprila 2012 (0.0), zadnjo domačo zmago pa leta 2009, ko je bilo 20. maja 2009 3:0. #GOvMB
0'
  Od zadnje zmage Gorice proti Mariboru je minilo 1974 dni. #GOvMB
0'
  Zadnja zmaga Gorice na medsebojnih tekmah (če odštejemo zmago v majskem finalu pokala na Bonifiki), je bila zabeležena 5. marca 2011 v Ljudskem vrtu (1:2, Berič; Rakušček, Vicente).
0'
  Prvo letošnjo tekmo v Mariboru so z 2:1 dobili aktualni prvaki (strelci: Tavares, Bohar; Makinwa) #GOvMB
0'
  Tekmo za superpokal so 13. avgusta letos v Športnem parku s 4:1 dobili Mariborčani (Makinwa, Vršič 2x, Fajič, Vukliševič).
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev. Srerbnič in Šimundža sta takole sestavila enajsterici.
0'
  Maribor: Handanovič, Vršič, Arghus, Mertelj, Zahovič, Derviševič, Rajčevič, Viler, Mendy, Stojanovič in Sallalich. #GOvMB
0'
  Gorica: Simčič, Modolo, Širok, Pasqualini, Jogan, Innocenti, Arčon, Vetrih, Džuzdanovič, Johnson in Henty. #GOvMB
0'
  V sedanji ekipi Maribora sta dva nekdanja Goričana: Marko Šuler in Welle Ndiaye; Mitja Pirih je v strokovnem štabu vijoličastih. Miha Kokol je Mariborčan v goriški ekipi.
0'
  Tekmo bo vodil sodnik Miran Bukovec iz Lendave. V njegovi šesti prvoligaški sezoni bo to 50. tekma, tretja letos.
0'
  Na Goriškem je prijetno jesensko vreme s temperaturo 20º celzija. #GOvMB
0'
  S sredine začenja Maribor.
1'
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
3'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Jean-Philippe Mendy.
4'
  Maribor ima udarec iz kota.
4'
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
7'
  Marco Modolo je dobil rumeni karton.
7'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Sintayehu Sallalich.
9'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
9'
  Še en dober strel Arčona, tokrat mimo gola.
11'
  V uvodnih minutah za odtenek bolj podjetni Goričani.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marshal Mfon Johnson.
14'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amir Derviševič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
15'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
15'
  Aleš Mertelj je dobil rumeni karton.
16'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
19'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojanovič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
20'
  Streljal je Sintayehu Sallalich, a mimo vrat.
22'
  Igra se je povsem umirila.
23'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Mitja Viler.
25'
  Luka Zahovič v prepovedanem položaju.
26'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
26'
  Močan strel Johnsona z razdalje, preko gola.
27'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Aleš Mertelj.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jean-Philippe Mendy.
29'
  Z desne strani je Mendy nenadoma sprožil in zadel prečnik goriških vrat. #GOvMB
30'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Petar Stojanovič.
31'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
34'
35'
  Po globinski žogi Innocentija, je prišel Henty pred Handanoviča, a je zgrešil. #GOvMB
37'
  Gorica je boljši tekmec, a premalo konkretna.
39'
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Zahovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
42'
  Streljal je Amel Džuzdanovič, a mimo vrat.
43'
  Henty je z leve podal v kazenski prostor, Džuzdanovič je s prve streljal preko gola.
44'
  GOOOL! Zadel je Luka Zahovič!
45+1'
  Vršič je dvignil žogo preko goriške obrambe, Zahovič je prehitel Simčiča ter zadel za 1:0. #GOvMB
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Aleš Mertelj.
45+2'
  Marshal Mfon Johnson je dobil rumeni karton.
52'
52'
  Gorica je bila v nekaj obetavnih napadih, nazadnje pa vrzel v obrambi, ki sta jo vešče izkoristila Vršič s podajo in Zahovič z zadetkom.
46'
47'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sintayehu Sallalich. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
49'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Viler. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ezekiel Isoken Henty.
51'
  S prostega strrela je Džuzdanovič zadel živi zid, odbito je z močnim strelom Henty poslal v naročje Handanoviča.
51'
51'
  Streljal je Jean-Philippe Mendy, a mimo vrat.
53'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Dare Vršič.
53'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Luka Zahovič.
55'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
55'
  Dare Vršič je dobil rumeni karton.
57'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sintayehu Sallalich. Utrpel ga je Matija Širok.
58'
59'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Bede Amarachi Osuji.
60'
  Po podaji Vilerja z leve, je bil Zahovič pred vrati najhitrejši in žogo z glvo preusmeril v gol. 2:0. #GOvMB
61'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Alessio Innocenti. Utrpel ga je Petar Stojanovič.
61'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Matija Širok.
64'
64'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Aleš Mertelj.
65'
66'
  Jean-Philippe Mendy v prepovedanem položaju.
67'
  Mariborčani so z dvema zadetkoma umirili Goričane in lahko mirno pripeljejo tekmo do konca.
67'
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Soares Bordignon Arghus.
68'
70'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
71'
  Gorica ima udarec iz kota.
72'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Marco Modolo. Utrpel ga je Luka Zahovič.
72'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Marco Modolo je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
73'
  Modolo je izključen zaradi drugega rumenega kartona. #GOvMB
75'
  Menjava: iz igre Jean-Philippe Mendy, v igro David Biton.
76'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bede Amarachi Osuji. Utrpel ga je Mitja Viler.
76'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Sintayehu Sallalich.
76'
  Menjava: iz igre Alessio Innocenti, v igro Tine Kavčič.
78'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Aleksander Rajčevič.
79'
  Sintayehu Sallalich v prepovedanem položaju.
79'
  Menjava: iz igre Aleš Mertelj, v igro Welle Ndiaye.
80'
82'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Dejan Žigon.
83'
83'
84'
  Menjava: iz igre Petar Stojanovič, v igro Aleš Mejač.
85'
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Soares Bordignon Arghus. Utrpel ga je Sandi Arčon.
87'
  Soares Bordignon Arghus je dobil rumeni karton.
89'
  Streljal je David Biton, a mimo vrat.
90'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je David Biton.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
  Po drugem zadetku popolna premoč Maribora in nova rutinska zmaga.
90+3'
90+3'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Welle Ndiaye.