7. krog |  Domžale, Športni park |  30.08.2014 ob 20.05  | Prenos: TV Slovenija 2

2 : 0

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Ajdovec Rafael (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Podgoršek Marko (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Pozdravljeni iz Domžal! #DOvMB#plts
0'
  Pred nami je derbi 7. kroga Prve lige Telekom Slovenije.
0'
  DOMŽALE:Vidmar;Skubic,Horič,Požeg Vancaš,Maksimovič,Šišič,Parker,Majer,Janža,Korun,Husmani #DOvMB#plts
0'
  MARIBOR:Handanovič;Šuler,Rajčevič,Stojanovič,Viler,Mertelj,Filipovič,Vršič,Ibraimi,Tavares,Mendy #DOvMB#plts
0'
  Na igrišču sta že obe ekipi, ki se ogravata pred današnjim obračunom.
0'
  Tribune domžalskega športnega parka se že lepo polnijo. Že zdaj je na tribunah kakih 500 gledalcev.
0'
  Mariborčani bodo imeli danes močno podporo s tribun. Vijoličasti so vsem imetnikom letnih kart zagotovili brezplačen vstop na tekmo ter brezplačen prevoz iz Maribora.
0'
  Mariborčani so imeli v zadnjem času precej prijetnih obveznosti. Tako so še včeraj popoldne skupaj z navijači Maribora v središču mesta proslavljali uvrstitev v Ligo prvakov.
0'
  Domžalčani danes lovijo rekord. Vratar Vidmar se lahko danes zapiše v zgodovino, kot vratar, ki je v slovenski ligi najdlje ostal nepremagan.
0'
  Domžalski vratar je trenutno na četrtem mestu večne lestvice s 630 minutami nepremaganosti. Do rekorda lige mu manjka 62 min. #DOvMB
0'
  Domžalčani so zaenkrat tudi edino moštvo Prve slovenske nogometne lige s 100% izkupičkom. Pred četrtouvrščenim Mariborom, ki ima tekmo manj, imajo 6 točk prednosti. Prednost pred drugouvščenim Zavrčom imajo Domžale 3 točke prednosti in tekmo manj.
0'
  Domžale so ta teden ostale brez enega svojih najboljših nogometašev. Na Poljsko k moštvu Piast Gliwice.
0'
  Tribune Športnega parka v Domžalah so skoraj povsem polne. #DOvMB
0'
  V Domžalah se nam danes obeta pravi spektakel. Tekmo si lahko v neposrednem prenosu ogledate tudi na RTV SLO3. #DOvMB
0'
  Obe ekipi sta že prišli na igrišče.
0'
  Mariborčani bodo igrali v vijoličasti športni opremi, Domžalčani pa v rumeni.
0'
  Pozdrav obeh kapetanov in sodnikov.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča začeli Mariborčani. #DOvMB
1'
2'
  Skubic je poizkušal s predložkom, toda Handanovič lovi žogo.
3'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Dare Vršič.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šuler. Utrpel ga je Nejc Skubic.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Nejc Skubic.
5'
  GOOOL! Zadel je Aladin Šišič!
6'
  Navdušenje v Domžalskem športnem parku! Domžale so povedle z odličnim strelom Šišiča z roba kazenskega prostora. #DOvMB
8'
  Domžalčani so začeli zelo pogumno in so v prvih minutah precej boljši nasprotnik.
8'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
8'
  Domžale ima udarec iz kota.
9'
9'
  Še naprej hud pritisk Domžal, ki imajo nov kot...
9'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Mitja Viler.
10'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
10'
  Maribor ima udarec iz kota.
11'
  Prvi poizkus Maribora, potem ko je Janžo nespretno posredoval in izgubil dvoboj s Tavaresom, ki je prišel do strela, toda Vidmar nadaljuje svoj niz nepremaganosti.
13'
  Mariborčani so po uvodnih minutah prevlade Domžal, zdaj prevzeli pobudo.
14'
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Zeni Husmani.
16'
  Po trku z glavama na sredini igrišča, sta oba nogometaša obležala na tleh in potrebujeta zdravniško pomoč.
17'
  Viole skrbijo za navijaško vzdušje na tekmi v Domžalah.
17'
  Nejc Skubic v prepovedanem položaju.
18'
  Še 45 minut in Vidmar bo podrl rekord lige po številu minut nepremaganosti. #DOvMB
19'
  Stojanovič je lepo preigraval na desni strani, toda na koncu izsilil le avt.
19'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Dare Vršič.
20'
  Prosti strel za Maribor z desne strani izvaja Vršič...
20'
  ...Domžalčani za trenutek izbijajo žogo, toda Mertelj poizkuša z novim predložkom...
21'
  ...toda premočna žoga in gol avt za Domžale.
21'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šuler. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
23'
  Stojanovič je podal z desne strani pred vrata, kjer Tavares ni uspel priti do žoge, ki je pristala v naročju vratarja Vidmarja. #DOvMB
24'
  Predložek Ibraimija z leve strani, žogo izbija Korun.
25'
  Maribor pritiska, toda Domžale se zaenkrat uspešno branijo in prežijo na protinapade. #DOvMB
27'
  Kombinacija Domžalčanov na desni, toda po podaji Majerja je žoga Janži odskočila in priložnost je splavala po vodi.
28'
  Igra je prekinjena, saj je na tleh obležal Požeg Vancaš.
29'
  Domžalčani športno vračajo žogo Mariborčanom.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Erik Janža.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojanovič. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
31'
  Maribor ima prosti strel. Aladin Šišič je igral z roko.
32'
  Slab predložek Vršiča. Žoga pripada vratarju Vidmarju, ki ga do rekorda loči še pol ure igre. #DOvMB
32'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
33'
  Joshua Kevin Stanley Parker v prepovedanem položaju.
33'
  Pri Domžalah se ogrevajo Morel, Dobrovoljc in Kous. #DOvMB
36'
  Mendy je z desne strani podal v kazenski prostor, kjer je padel Tavares, toda brez prekrška.
36'
  Marcos Morales Tavares v prepovedanem položaju.
36'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Joshua Kevin Stanley Parker. Utrpel ga je Petar Stojanovič.
36'
  Menjava: iz igre Željko Filipovič, v igro Damjan Bohar.
37'
  Filipovič je zapustil igro zaradi poškodbe. #DOvMB
37'
  Vidmarja do rekorda loči le še 25 minut. #DOvMB
39'
  Vršič je podal v kazenski prostor z leve strani, toda Bohar je bil prenizek.
39'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Joshua Kevin Stanley Parker. Utrpel ga je Marko Šuler.
39'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
40'
  Prosti strel za Maribor. Razdalja je 30 metrov.
40'
  Ibraimi strelja...
40'
  Maribor ima prosti strel. Joshua Kevin Stanley Parker je igral z roko.
40'
  Joshua Kevin Stanley Parker je dobil rumeni karton.
41'
  Še en prosti strel za Maribor. Tokrat je razdalja 20 metrov.
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi.
41'
42'
  Odlično izveden prosti strel Ibraimiji ter bravorozna obramba Vidmarja. #DOvMB
43'
  Požeg Vancaš je krenil v domžalski protinapad, toda pravočasno se je vrnil Stojanovič in odlično posredoval.
43'
  Predložek Skubica, toda premočna podaja za soigralce.
45'
  Odlično posredovanje Horiča, ki je z glavo izbil predložek Mariborčanov.
45+1'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška v prvem polčasu. #DOvMB
45+2'
45+2'
  Konec prvega polčasa v Domžalah, kjer domači z zadetkom Šišča vodijo z 1:0.
45+2'
  Spremljamo zelo kakovostno tekmo pred polnimi tribunami.
46'
46'
49'
  Še 15 minut do rekorda Vidmarja! #DOvMB
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Uroš Korun.
50'
51'
  Še naprej spremljamo izjemno navijaško vzdušje na tribunah stadiona v Domžalah.
52'
  V drugem polčasu zaenkrat še nismo videli niti ene obetavne akcije.
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojanovič. Utrpel ga je Žan Majer.
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Utrpel ga je Zeni Husmani.
53'
  Prosti strel za Domžale. Razdalja je 45 metrov...
54'
  Streljal je Nemanja Maksimovič, a mimo vrat.
55'
  Janža je podal s prostega strela. Najvišji v skoku je bil Maksimovič toda z glavo je streljal preko gola.
57'
  Izjemen prodor Stojanoviča, ki je z desne strani podal pred vrata, kjer pa nihče izmed njegovih soigralcev ni uspel žoge potisniti v gol.
57'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Maksimovič. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
58'
59'
  Maksimovič se je znašel v ugodnem položaju, kjer je imel odprto pot do gola, toda preveč je okleval in od zadaj je pritekel Šuler ter Handanoviču omogočil, da je pobral žogo.
59'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Jean-Philippe Mendy.
60'
  Menjava: iz igre Dare Vršič, v igro Luka Zahovič.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jean-Philippe Mendy.
61'
  Najprej je pred nekaj trenutki Bohar z glavo streljal pod prečko. Ko se je že zdelo, da bo Vidmar klonil, je z odlično parado doakazal zakaj bo danes postal rekorder. Kasneje je s strelom poizkušal še Mendy.
61'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Žiga Kous.
63'
  Vidmar je novi rekorder slovenske lige!!! Nepremagan je že 692 minut!!! Čestitke novemu rekorderju!!! #DOvMB
64'
  GOOOL! Zadel je Žiga Kous!
66'
  Nekaj trenutkov potem, ko je Vidmar postavil nov mejnik v slovenski ligi, so njegovo soigralci poskrbeli za povišanje vodstva. Kous se je znašel sam v kazenskem prostoru in zadel.
66'
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer.
67'
68'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Marko Šuler.
70'
  Srečanje se je povsem razživelo. Po drugem zadetku so se Domžalčani sprostili in zdaj nizajo obetavne napade enega za drugim.
70'
71'
  V igro pri Mariborčanih bo kot zadnji vstopil Sallalich.
72'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
72'
  Streljal je Erik Janža, a mimo vrat.
72'
74'
  Stojanovič je blokiral podajo Janže.
74'
74'
  Streljal je Kenan Horič, a mimo vrat.
74'
  Menjava: iz igre Agim Ibraimi, v igro Sintayehu Sallalich.
77'
  Pripravlja se menjava tudi pri Domžalah.
77'
  V igro bo vstopil Morel.
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sintayehu Sallalich. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
78'
  Menjava: iz igre Joshua Kevin Stanley Parker, v igro Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso.
79'
  Mariborčani imajo v zadnjih minutah žogo skoraj vseskozi v posesti. Toda njihovi napadi so jalovi.
79'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Jean-Philippe Mendy.
80'
  Viler je zadel živi zid. Žoga se je odbila do Sallalicha, ki je poizkušal s trelom, todaj njegov strel je blokiral Maksimovič.
81'
  Streljal je Zeni Husmani, a mimo vrat.
82'
  Zahovič je podal v kazenski prostor, toda Vidmar je žogo brez težav ujel.
83'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Zahovič.
84'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso. Utrpel ga je Petar Stojanovič.
85'
  Športni direktor Domžal Matej Oražem je bil izključen zaradi razburjanja ob igrišču.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Erik Janža.
86'
87'
  Trener Domžal Luka Elsner bo opravil še zadnjo menjavo na tekmi. V igro bo prišel Morel.
88'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Aleš Mertelj.
88'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Benjamin Thomas Romain Morel.
89'
  Prosti strel za Maribor bo izvajal Mitja Viler...
89'
  ...Vidmar je izboksal žogo.
90'
  Nič ne kaže na to, da bi Maribor v zadnjih minutah lahko pripravil preobrat.
90'
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojanovič. Utrpel ga je Zeni Husmani.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška. #DOvMB
90+1'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
90+3'
  Še minuta sodnikovega podaljška do konca tekme v Domžalah.
90+4'
90+4'
90+4'
  Sedma zaporedna zmaga v prvenstvu Domžal in drugi poraz Maribora.
90+4'
  Domžale ostajajo na vrhu prvenstvene razpredelnice. Pred drugouvrščenim Zavrčom imajo Domžale zdaj že 6 točk prednosti. Maribor s tekmo manj ostaja na petem mestu in za Domžalami zdaj zaostaja že za 9 točk.
90+4'
  Vratar Domžal Nejc Vidmar pa je novi rekorder slovenske nogometne lige. Presegel je Boška Boškoviča (NK Mura), ki je bil nepremagan 692 minut. Vidmar je zdaj nepremagan že 720 minut in lahko svoj rekord še podaljša.