34. krog |  Domžale, Športni park |  17.05.2015 ob 19.00

Kalcer Radomlje

0 : 4

Zavrč

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 0

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Domžal, kjer bomo v 34. krogu spremljali tekmo med Radomljami in Zavrčem. #RAvZA
0'
  Radomljani so se že sprijaznili s selitvijo v drugo ligo, medtem ko so tudi Haložani neobremenjeni, saj se nahajajo na varnem petem mestu, kjer jim za ovratnik diha zgolj Rudar.
0'
  Djuranovič bo danes nastopil z zdesetkano ekipo, saj zaradi kartonov ne bodo zaigrali Jazbec, Perkovič in Vuk. Razveseljujoče dejstvo je povratek Lidjana in Zorca, ki bosta nastopila v prvi enajsterici.
0'
  Trener Zavrča Solomun jei imel nekaj več sladkih skrbi, saj se v kader vrača Datkovič in Muminovič.
0'
  Na treh medsebojnih prvenstvenih srečanjih so zmago vedno slavili Zavrčani, ki pa nikoli niso zmagali več kot z golom razlike.
0'
  Radomlje: Koprivec, Kosec, Barukčič, Avbelj, Cankar, Cerar, Stoiljković, Zorc, Balkovec, Lidjan in Đurković. #RAvZA
0'
  Zavrč: Pridigar, Bogdan, Cvek, Muminović, Polić, Kelenc, Antić, Matjašič, Petanjek, Novoselec in Zorko. #RavZA
1'
1'
  Radomlje ima udarec iz kota.
2'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Zorc. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
5'
7'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Igor Barukčič.
8'
  Streljal je Tomaž Avbelj, a visoko preko vrat.
9'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Jure Matjašič.
10'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Igor Barukčič. Utrpel ga je Doris Kelenc.
11'
  Zaenkrat spremljamo izenačeno srečanje, v katerem so Radomljami nekaj več pri žogi.
11'
  Z atraktivnim strelom iz obrata je poizkusil Zorc, a je meril mimo vrat. To je bila do zdaj najlepša priložnost na srečanju.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Doris Kelenc, malo dela za Koprivca.
14'
  Zavrč ima udarec iz kota.
15'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
16'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Petanjek. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
18'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Lovro Cvek.
21'
  Po podaji Novoselca je v kazenskem prostoru do strela prišel Matjašič in meril za as mimo vrat.
24'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Doris Kelenc. Utrpel ga je Igor Barukčič.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Igor Barukčič, žoga se je pred Pridigarjem odbila, a jo je vseeno uspel ujeti.
28'
  Kelenc se je odločil za strel s 17 metrov, a strel odmeril nekoliko previsoko.
31'
  Še naprej spremljamo precej odprto srečanje, na katerem manjkajo kakovostni zaključki.
31'
  Streljal je Sebastijan Antič, a mimo vrat.
32'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Lovro Cvek.
33'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
34'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
35'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Petanjek. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
36'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
36'
38'
40'
  GOOOL! Zadel je Doris Kelenc! Po izvrstni podaji Matašič preko polovice igrišča, se je pred vratarjem sam znašel Kelenc, ki te priložnosti seveda ni izpustil iz rok.
42'
45'
45'
  Polič je po uigrani akciji iz kota meril med oblake...
45'
46'
46'
  Menjava: iz igre Lovro Cvek, v igro Tomislav Kiš.
48'
49'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Igor Barukčič. Utrpel ga je Tomislav Kiš.
50'
  GOOOL! Zadel je Rok Zorko! V kazenskem prostoru je nakazal strel, iz igre vrgel enega od Radomljanov nato pa zaključil s kakšnih 10 metrov.
52'
  Tomislav Kiš v prepovedanem položaju.
52'
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gregor Kosec.
54'
  GOOOL! Zadel je Tomislav Kiš, ki je sprejel dolgo podajo na desni strani, nato zaključil ob prvi vratnici.
56'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Zorko. Utrpel ga je Igor Barukčič.
57'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Robi Jakovljevič.
57'
  Menjava: iz igre Anže Zorc, v igro Martin Cesar.
59'
  Menjava: iz igre Rok Zorko, v igro Karlo Težak.
61'
  Streljal je Tomaž Avbelj, a mimo vrat.
62'
64'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Karlo Težak.
64'
64'
65'
  Menjava: iz igre Dejan Polič, v igro Antonio Brzoja.
65'
69'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Brzoja. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
70'
74'
75'
  Iz neposredne bližine je streljal Novoselec, a preko vrat!
78'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Karlo Težak. Utrpel ga je Jure Balkovec.
78'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Sanin Muminovič. Utrpel ga je Igor Barukčič.
80'
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Lidjan. Pridigar na mestu.
81'
  Menjava: iz igre Žan Cankar, v igro Aleksander Zukič.
82'
  Enajstmetrovka za Zavrč, potem ko je Kosec igral z roko v kazenskem prostoru. #RAvZA
82'
Gol (11m)
  GOOOL! Tomislav Kiš je zadel enajstmetrovko! Koprivec se je sicer dotaknil žoge, a je bil strel premočan.
85'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Brzoja. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
89'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Jure Balkovec.