9. krog |  Nova Gorica, Športni park |  12.09.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

1 : 4

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Patarić Dejan (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Perić Dragoslav (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, ki je danes "slovenski center" nogometnega dogajanja. #GORMAR
0'
  Gorica gre v derbi z drugega mesta, Maribor je četrti, med ekipama je devet točk razlike.
0'
  Mariborčani prihajajo v Špotni park po seriji uspehov v mestu vrtnic, kjer niso izgubili ve od leta 2009. #GORMAR
0'
  Mariborčani prvič z novim trenerjem Krunoslavom Jurčićem.
0'
  17 zaporednih medsebojnih tekem že čakajo Goričani na novo zmago proti Mariboru. #GORMAR
0'
  Goričani imajo v letošnji sezoni za seboj sedem zaporednih zmag.
0'
  Maribor: Handanović, Šuler, Filipović, Sallalich, Tavares, Ibraimi, Mendy, Kabha, Viler, Stojanovi, Mertelj. #GORMAR
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Širok, Burgič, Arčon, Eleke, Kavčič, Humar, Džuzdanović, Jogan, Johnson #GORMAR
0'
  Zadnja medsebojna tekma je bila odigrana v Špotnem parku 2. maja letos. Končala s je z 1:1. #GORMAR
0'
  V Novi Gorici je rahlo oblačno vreme s temperaturo 23 stopinj. #GORMAR
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev.
0'
  Tribune Športnega parka se lepo polnijo. Že dolgo ni bilo toliko gledalcev na nogometni tekmi v Novi Gorici! #GORMAR
1'
1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miran Burgič.
2'
  Po podaji Široka z desne, je Burgič s strelom z glavo zadel stativo! #GORMAR
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jean-Philippe Mendy.
3'
  Močan strel Mendyja in obramba Sorčana.
6'
  Gorica ima udarec iz kota.
6'
  GOOOL! Zadel je Miran Burgič!
6'
  Po podaji Široka iz kota je z glavo zadel Burgič 1:0. #GORMAR
10'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
10'
  Po podaji Džuzdanovića na levo, strel Arčona mimo gola.
11'
  Danes v Novi Gorici prvič TV prenos iz vzhodne tribune.
12'
  GOOOL! Zadel je Jean-Philippe Mendy!
13'
  Mendy je po levi strani ob golavt liniji prodrl proti vratom in iz težke pozicije zadel za 1:1. #GORMAR
16'
  Maribor se je hitro vrnil v igro in ima rahlo premoč.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Željko Filipovič.
20'
23'
25'
  GOOOL! Zadel je Marcos Morales Tavares!
27'
  Po ostri podaji Vilerja z leve, je žogo pred vrati v mrežo preusmeril Tavares. 1:2. #GORMAR
30'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marwan Kabha.
32'
37'
  Jean-Philippe Mendy v prepovedanem položaju.
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Matija Širok.
40'
  Maribor je trenutno boljši tekmec.
41'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Viler. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
42'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marshal Mfon Johnson.
44'
  Po podaji Džuzdanovića z desne, je Johnson streljal z glavo in zadel stativo! #GORMAR
45'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat.
45'
51'
  Maribor je bil boljši tekmec od 25 minute naprej. Goričani so v končnici prvega dela zapravili napad za izenačenje.
46'
46'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi.
48'
  Streljal je Matija Širok, a mimo vrat.
49'
  Po podaji Arčona pred vrata, je Širok ob Šulerju močno streljal mimo gola.
49'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Utrpel ga je Uroš Celcer.
51'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Petar Stojanovič.
51'
  Miran Burgič je dobil rumeni karton.
54'
  Petar Stojanovič je dobil rumeni karton.
56'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šuler. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
57'
57'
  Po podaji iz kota je Kavčič vrnil žogo pred gol, Johnson je streljal v naročje Handanovića. #GORMAR
58'
59'
  Po dolgi podaji Ibraimija, je Mendy prehitel goriške branilce in zadel za 1:3. #GORMAR
62'
64'
  Menjava: iz igre Jan Humar, v igro Dino Martinovič.
65'
66'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
67'
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
67'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
70'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Marko Nunič.
71'
  Marcos Morales Tavares v prepovedanem položaju.
71'
  Menjava: iz igre Marwan Kabha, v igro Dare Vršič.
74'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
74'
  Menjava: iz igre Jean-Philippe Mendy, v igro Damjan Bohar.
76'
  Maribor vendarle zanesljivo proti novi zmagi v Novi Gorici. #GORMAR
77'
  GOOOL! Zadel je Damjan Bohar!
78'
  Diagonala Stojanoviča z desne, Bohar hitrejši od branilcev in zanesljivo v gol za 1:4. #GORMAR
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sintayehu Sallalich. Utrpel ga je Dino Martinovič.
79'
80'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Matija Škarabot.
80'
81'
82'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Viler. Utrpel ga je Dino Martinovič.
82'
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
85'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Petar Stojanovič.
85'
86'
88'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Mitja Viler.