Sodniki: | Stojanoski Andraž (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) |
Delegat: | Vidali Žarko |
Št. gledalcev: | 250 |
AŠK Bravo | |||
---|---|---|---|
Z |
Ilirija 1911 | 1 : 3 | AŠK Bravo |
Z |
AŠK Bravo | 9 : 2 | Kalcer Radomlje |
N |
Fužinar Ravne Systems | 1 : 1 | AŠK Bravo |
Z |
AŠK Bravo | 4 : 1 | Zarica Kranj |
N |
Mura | 2 : 2 | AŠK Bravo |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Krka |
P |
AŠK Bravo | 9 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Roltek Dob |
Z |
Jadran Dekani | 0 : 3 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Brda |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 4 | 1 | 1 | 2 | 13 | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | ||
Kalcer Radomlje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | ||
Kalcer Radomlje | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
18/19 | 25.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 28.04.2019, ob 13.00 | Kalcer Radomlje | - | Bravo | 3:2 | (0:2) |
18/19 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.10.2018, ob 15.00 | AŠK Bravo | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (1:2) |
17/18 | 29.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.05.2018, ob 15.30 | AŠK Bravo | - | Kalcer Radomlje | 9:2 | (5:2) |
17/18 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 05.11.2017, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Bravo | 1:1 | (1:0) |
29. krog | ||
---|---|---|
Mura | 1 : 2 | Drava Ptuj |
Cherrybox 24 Tabor Sežana | 3 : 3 | Zarica Kranj |
Krka | 3 : 2 | Fužinar Ravne Systems |
AŠK Bravo | 9 : 2 | Kalcer Radomlje |
Roltek Dob | 2 : 0 | Ilirija 1911 |
Jadran Dekani | 0 : 6 | Rogaška |
Brda | 0 : 1 | Nafta 1903 |
Brežice - Terme Čatež | 5 : 2 | Veržej |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 30 | 72 | |
2 | Drava Ptuj | 30 | 66 | |
3 | Nafta 1903 | 30 | 64 | |
4 | Kalcer Radomlje | 30 | 57 | |
5 | Krka | 30 | 49 | |
6 | AŠK Bravo | 30 | 49 | |
7 | Cherrybox 24 Tabor Sežana | 30 | 48 | |
8 | Ilirija 1911 | 30 | 39 | |
9 | Brda | 30 | 38 | |
10 | Roltek Dob | 30 | 37 | |
11 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
12 | Brežice - Terme Čatež | 30 | 30 | |
13 | Rogaška | 30 | 27 | |
14 | Fužinar Ravne Systems | 30 | 26 | |
15 | Zarica Kranj | 30 | 25 | |
16 | Veržej | 30 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marko Roginić | 21 |
2. | Anel Hajrić | 16 |
Alen Neskič | 16 | |
4. | Rok Sirk | 15 |
Vedran Vinko | 15 | |
Luka Bobičanec | 15 | |
7. | Milan Đajič | 14 |
Amadej Maroša | 14 | |
9. | Mustafa Nukić | 13 |
10. | Grega Debenjak | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Mateo Monjac | 11 | |
13. | Luka Stepančič | 10 |
Ernest Grvala | 10 | |
Nastja Čeh | 10 | |
Luka Cerar | 10 | |
17. | Mitja Križan | 9 |
Senad Jarović | 9 | |
19. | Theodore Develan Wilson | 8 |
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo | 8 |