20. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  12.12.2021 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Bravo

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
P
Bravo 1 : 2 Koper
Z
CB24 Tabor Sežana 0 : 2 Bravo
P
Bravo 0 : 2 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Bravo
P
Bravo 0 : 1 Domžale
Aluminij
Z
Aluminij 3 : 2 CB24 Tabor Sežana
P
Maribor 3 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
N
Domžale 1 : 1 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 10 2 4 4 6
Aluminij 10 4 4 2 13
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 0 3 2 1
Aluminij 5 2 3 0 3
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 2 1 2 5
Aluminij 5 2 1 2 10



Vse medsebojne tekme

21/22  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.09.2021, ob 15.00  Aluminij - Bravo 0:1  (0:0) 
21/22  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2021, ob 17.00  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
20/21  35.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.05.2021, ob 17.00  Aluminij - Bravo 3:0  (2:0) 
20/21  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 10.03.2021, ob 15.00  Bravo - Aluminij 0:1  (0:1) 
20/21  17.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.12.2020, ob 15.00  Aluminij - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.10.2020, ob 12.00  Bravo - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  32.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.07.2020, ob 18.00  Aluminij - Bravo 1:2  (1:0) 
19/20  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.02.2020, ob 14.30  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.10.2019, ob 16.30  Aluminij - Bravo 5:1  (2:0) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.08.2019, ob 17.30  Bravo - Aluminij 0:1  (0:0) 

20. krog
CB24 Tabor Sežana  :  Celje
Kalcer Radomlje  :  Olimpija Ljubljana
Maribor  :  Domžale
Bravo  :  Aluminij
Koper  :  Mura

LESTVICA
1 Koper 18 36
2 Maribor 18 33
3 Olimpija Ljubljana 16 27
4 Bravo 18 27
5 Mura 17 25
6 Domžale 18 23
7 Celje 17 21
8 Aluminij 18 18
9 CB24 Tabor Sežana 18 16
10 Kalcer Radomlje 18 16

STRELCI
1. Maks Barišič 11
2. Amadej Maroša 6
Dino Stančič 6
Mustafa Nukić 6
Almedin Ziljkić 6
Ognjen Mudrinski 6
7. Kaheem Anthony Parris 5
Bede Amarachi Osuji 5
Ivan Božić 5
10. Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Senijad Ibričić 4
Armin Đerlek 4
Loren Maružin 4
Žan Medved 4
Sandi Ogrinec 4
Dejan Georgijević 4
Gedeon Guzina 4
Arnel Jakupović 4
Ivan Šarić 4
20. Marko Božić 3

DELI NA