1. krog
|
Radlje ob Dravi |
1 : 1 |
MB Tabor |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
Radlje ob Dravi |
1 : 1 |
MB Tabor |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Aluminij |
5 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
Aluminij |
5 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
MB Tabor |
7 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
MB Tabor |
7 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Mura Nona |
5 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
5 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Aluminij |
1 : 0 |
Radlje ob Dravi |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
Aluminij |
1 : 0 |
Radlje ob Dravi |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
MB Tabor |
12 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
MB Tabor |
12 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
2. krog
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 2 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 2 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
DNK Trbovlje |
0 : 9 |
Radlje ob Dravi |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 9 |
Radlje ob Dravi |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Žalec |
0 : 5 |
Aluminij |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 5 |
Aluminij |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Žalec |
0 : 5 |
MB Tabor |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 5 |
MB Tabor |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Mura Nona |
7 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
7 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 16.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
3. krog
|
ŽNK Mura Nona |
0 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
0 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
DNK Trbovlje |
0 : 11 |
Aluminij |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 11 |
Aluminij |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Radlje ob Dravi |
4 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Radlje ob Dravi |
4 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
MB Tabor |
8 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
MB Tabor |
8 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
WFC Drava Ptuj |
4 : 2 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
4 : 2 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
4. krog
|
Aluminij |
2 : 0 |
MB Tabor |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Aluminij |
2 : 0 |
MB Tabor |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Radlje ob Dravi |
9 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Radlje ob Dravi |
9 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
MB Tabor |
2 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
MB Tabor |
2 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 9 |
Aluminij |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 9 |
Aluminij |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Radlje ob Dravi |
1 : 0 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Radlje ob Dravi |
1 : 0 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 30.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
5. krog
|
Radlje ob Dravi |
0 : 1 |
MB Tabor |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
Radlje ob Dravi |
0 : 1 |
MB Tabor |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Aluminij |
3 : 0 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
Aluminij |
3 : 0 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
MB Tabor |
2 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
MB Tabor |
2 : 1 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Aluminij |
2 : 1 |
Radlje ob Dravi |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
Aluminij |
2 : 1 |
Radlje ob Dravi |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
DNK Trbovlje |
1 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
1 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
6. krog
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 4 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 4 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
DNK Trbovlje |
0 : 5 |
Radlje ob Dravi |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 5 |
Radlje ob Dravi |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
ŽNK Žalec |
0 : 5 |
Aluminij |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 5 |
Aluminij |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
ŽNK Žalec |
1 : 2 |
MB Tabor |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
1 : 2 |
MB Tabor |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
ŽNK Mura Nona |
7 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
7 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
7. krog
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
ŽNK Mura Nona |
2 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
2 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
DNK Trbovlje |
0 : 5 |
Aluminij |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 5 |
Aluminij |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Radlje ob Dravi |
5 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
Radlje ob Dravi |
5 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
DNK Trbovlje |
4 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
4 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
8. krog
|
Aluminij |
1 : 1 |
MB Tabor |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
Aluminij |
1 : 1 |
MB Tabor |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Radlje ob Dravi |
8 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
Radlje ob Dravi |
8 : 0 |
WFC Drava Ptuj |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
MB Tabor |
1 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
MB Tabor |
1 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
WFC Drava Ptuj |
0 : 5 |
Aluminij |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
WFC Drava Ptuj |
0 : 5 |
Aluminij |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Radlje ob Dravi |
0 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|
Več informacij |
Radlje ob Dravi |
0 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
|