Sodniki: | Borošak Alen (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Tkalčič Bojan (4. sodnik) |
Delegat: | Rajh Jožef |
Št. gledalcev: | 1300 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Aluminij |
N |
Mura | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Bravo | |||
---|---|---|---|
N |
Bravo | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 4 | Bravo |
P |
Bravo | 0 : 3 | Maribor |
N |
Domžale | 1 : 1 | Bravo |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 19 | 5 | 9 | 5 | 21 | ||
Bravo | 19 | 5 | 9 | 5 | 22 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 10 | 2 | 6 | 2 | 13 | ||
Bravo | 10 | 2 | 6 | 2 | 13 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | ||
Bravo | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 |
23/24 | 26.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 13.03.2024, ob 14.45 | Mura | - | Bravo | 1:2 | (0:1) |
23/24 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 03.12.2023, ob 13.00 | Bravo | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
23/24 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.09.2023, ob 17.30 | Mura | - | Bravo | 1:1 | (1:0) |
22/23 | 33.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 29.04.2023, ob 17.30 | Mura | - | Bravo | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.02.2023, ob 13.00 | Bravo | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.11.2022, ob 16.45 | Mura | - | Bravo | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.08.2022, ob 17.30 | Bravo | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 30.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.04.2022, ob 15.00 | Bravo | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 13.02.2022, ob 15.00 | Mura | - | Bravo | 2:2 | (1:0) |
21/22 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 03.10.2021, ob 15.00 | Bravo | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.07.2021, ob 17.00 | Mura | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 33.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 08.05.2021, ob 17.15 | Mura | - | Bravo | 2:2 | (2:0) |
20/21 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.02.2021, ob 14.30 | Bravo | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.12.2020, ob 15.00 | Mura | - | Bravo | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.10.2020, ob 15.15 | Bravo | - | Mura | 2:1 | (1:1) |
19/20 | 29.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.06.2020, ob 18.00 | Bravo | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 05.12.2019, ob 17.00 | Mura | - | Bravo | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.09.2019, ob 15.45 | Bravo | - | Mura | 3:3 | (1:1) |
19/20 | 2.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.07.2019, ob 18.00 | Mura | - | Bravo | 4:3 | (2:1) |
20. krog | ||
---|---|---|
CB24 Tabor Sežana | 0 : 4 | Celje |
Aluminij | 8 : 1 | Triglav Kranj |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Maribor |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Domžale |
Mura | 1 : 1 | Bravo |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |