8. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  25.10.2020 ob 12.00  | Prenos: Planet 2

Bravo

1 : 1

Aluminij


Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik)
Delegat: Gustinčič Iztok
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
N
Mura 2 : 2 Bravo
Z
Bravo 2 : 0 Celje
N
Koper 0 : 0 Bravo
P
Bravo 0 : 1 Maribor
P
Gorica 3 : 2 Bravo
Aluminij
Z
Koper 0 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 Gorica
N
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 CB24 Tabor Sežana
Z
Celje 0 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 7 1 3 3 5
Aluminij 7 3 3 1 10
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 4 0 2 2 1
Aluminij 4 2 2 0 3
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 3 1 1 1 4
Aluminij 3 1 1 1 7



Vse medsebojne tekme

20/21  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 10.03.2021, ob 15.00  Bravo - Aluminij 0:1  (0:1) 
20/21  17.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.12.2020, ob 15.00  Aluminij - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.10.2020, ob 12.00  Bravo - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  32.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.07.2020, ob 18.00  Aluminij - Bravo 1:2  (1:0) 
19/20  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.02.2020, ob 14.30  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.10.2019, ob 16.30  Aluminij - Bravo 5:1  (2:0) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.08.2019, ob 17.30  Bravo - Aluminij 0:1  (0:0) 

8. krog
Celje 1 : 1 Gorica
Maribor 1 : 1 Koper
Bravo 1 : 1 Aluminij
CB24 Tabor Sežana 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Domžale 1 : 1 Mura

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 33 59
2 Maribor 33 57
3 Mura 33 56
4 Domžale 33 51
5 Koper 33 42
6 Bravo 33 41
7 CB24 Tabor Sežana 33 40
8 Aluminij 33 38
9 Celje 33 34
10 Gorica 33 26

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 13
2. Andres Vombergar 11
Đorđe Ivanović 11
Dario Kolobarić 11
5. Jan Mlakar 10
6. Christos Rovas 9
Luka Bobičanec 9
Filip Dangubić 9
9. Mustafa Nukić 7
Milan Tučić 7
Aljoša Matko 7
Rok Kronaveter 7
Rudi Požeg Vancaš 7
14. Damjan Vuklišević 6
Dare Vršič 6
Nino Kouter 6
Senijad Ibričić 6
Arnel Jakupović 6
19. Mičo Kuzmanović 5
David Flakus Bosilj 5

DELI NA