Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik) |
Delegat: | Knafelc Borut |
Št. gledalcev: | 500 |
Domžale | ||
---|---|---|
84 | Ajdin Mulalić | V |
5 | Janez Pišek | |
6 | Tilen Klemenčič | |
10 | Senijad Ibričić | K |
17 | Nermin Hodžić | |
18 | Benjamin Markuš | |
20 | Sven Šoštarič Karič | |
29 | Arnel Jakupović | |
30 | Enes Alić | |
89 | Slobodan Vuk | |
90 | Zeni Husmani | |
Rezervni igralci |
||
22 | Klemen Mihelak | V |
2 | Andraž Žinič | |
4 | Gaber Dobrovoljc | |
14 | Mattias Käit | |
15 | Denis Adamov | |
19 | Žiga Repas | |
21 | Matej Podlogar | |
26 | Marko Martinović | |
27 | Tibor Gorenc Stankovič |
Mura | ||
---|---|---|
69 | Matko Obradovič | V |
3 | Klemen Pucko | |
7 | Alen Kozar | |
9 | Matic Maruško | |
10 | Tomi Horvat | |
11 | Žiga Kous | K |
17 | Amadej Maroša | |
21 | Žan Karničnik | |
23 | Klemen Šturm | |
27 | Žiga Škoflek | |
77 | Staniša Mandić | |
Rezervni igralci |
||
90 | Marko Zalokar | V |
2 | Kai Cipot | |
13 | Marin Karamarko | |
18 | Marko Brkić | |
24 | Tio Cipot | |
29 | Henrik Nerguti | |
33 | Mitja Lotrič | |
47 | Mihael Klepač |
Trener |
---|
Dejan Djuranovič |
Trener |
---|
Ante Šimundža |
Sodnik | ||
---|---|---|
Nejc Kajtazović |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Senijad Ibričić (11m) | 1 : 0 | 8' | |
Tomi Horvat
as. Maroša |
1 : 1 | 32' | |
Tilen Klemenčič
as. Jakupović |
2 : 1 | 37' | |
Arnel Jakupović | 3 : 1 | 58' | |
Arnel Jakupović
as. Ibričić |
4 : 1 | 92' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Janez Pišek | 13' | |||
Cipot / Mandić | 46' | |||
Podlogar / Pišek | 66' | |||
Klepač / Škoflek | 69' | |||
Cipot / Kozar | 73' | |||
Amadej Maroša | 79' | |||
Dobrovoljc / Vuk | 80' | |||
Žinič / Hodžić | 80' | |||
Tilen Klemenčič | 81' | |||
Žan Karničnik | 84' |
7. krog | ||
---|---|---|
Celje | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Koper |
Maribor | 1 : 1 | Bravo |
Domžale | 4 : 1 | Mura |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |