Sodniki: | Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik) , Šmajc David (5. sodnik) , Matković Aleksandar (6. sodnik) |
Delegat: | Šturm Emil |
Št. gledalcev: | 3100 |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Bravo | 0 : 0 | Koper |
P |
Koper | 1 : 3 | Kalcer Radomlje |
Z |
Koper | 1 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
N |
Maribor | 1 : 1 | Koper |
Z |
Koper | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
N |
Kalcer Radomlje | 3 : 3 | Domžale |
Z |
Koper | 1 : 3 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 1 | Celje |
Z |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 20 | 11 | 4 | 5 | 41 | ||
Kalcer Radomlje | 20 | 5 | 4 | 11 | 21 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 10 | 6 | 0 | 4 | 21 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 10 | 5 | 4 | 1 | 20 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 |
23/24 | 29.krog | Domžale, Športni park Domžale, 06.04.2024, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 10.02.2024, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 11.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 01.10.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 29.07.2023, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 32.krog | Domžale, Športni park Domžale, 22.04.2023, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 23.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 21.02.2023, ob 15.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 14.krog | Domžale, Športni park Domžale, 24.10.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:2 | (1:1) |
22/23 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 13.08.2022, ob 20.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 5:0 | (2:0) |
21/22 | 35.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 16.05.2022, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:3 | (1:2) |
21/22 | 26.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 09.03.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 21.11.2021, ob 20.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 12.09.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:4 | (0:1) |
16/17 | 33.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 12.05.2017, ob 17.00 | Radomlje | - | Koper | 0:4 | (0:2) |
16/17 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 11.03.2017, ob 18.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:1) |
16/17 | 15.krog | Domžale, Športni park Domžale, 30.10.2016, ob 16.00 | Radomlje | - | Koper | 1:3 | (0:1) |
16/17 | 6.krog | ŠRC Bonifika, 20.08.2016, ob 18.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 3:0 | (2:0) |
14/15 | 28.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 18.04.2015, ob 20.00 | Luka Koper | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (1:0) |
14/15 | 19.krog | Domžale, Športni park, 30.11.2014, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:1 | (2:1) |
14/15 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 24.09.2014, ob 20.00 | Luka Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
14/15 | 1.krog | Domžale, Športni park, 20.07.2014, ob 18.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:2 | (0:1) |
35. krog | ||
---|---|---|
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Bravo |
Maribor | 3 : 1 | Aluminij |
Domžale | 1 : 1 | Celje |
Olimpija Ljubljana | 3 : 3 | Mura |
Koper | 1 : 3 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |