25. krog |  Nova Gorica, Športni park |  21.03.2015 ob 15.00

3 : 0

Rudar Velenje

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Rojko Gregor (2. pomoč) , Žunič Matej (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se bosta tretjič letos pomerila Gorica in Rudar #GOvRU
0'
  Ekipi sta še brez spomladanske zmage, Rudar tudi še brez doseženega zadetka, toda le z enim prejetim.
0'
  Gorica je spomladi nanizala tri poraze in en remi, nazadnje je bila s 3:1 poražena v Ljubljani.
0'
  Rudar je v prvem spomladanskem krogu izgubil v Radomljah, nato pa nanizal tri remije z 0:0.
0'
  Na lestvici je Gorica na 8. mestu. Ima 5 zmag, 4 remije in 15 porazov. Prejela je 34, dosegla pa 20 zadetkov.
0'
  Rudar je na sedmem mestu. Priigral je 7 zmag, 8 remijev in 9 porazov ter gol razliko 27:24.
0'
  Čeprav sta ekipi sosedi na lestvici, ima Rudar na sedmem 10 točk več od osme Gorice. #GOvRU
0'
  Gorica je na domačem delu lestvice na 9. mestu (3-2-7, gol razlika 11:15).
0'
  Rudar je na 7. mestu gostujoče lestvice (3-4-5, gol razlika 12:14).
0'
  Luka Majcen je s šestimi zadetki najboljši strelec Gorica, zadetek več je dosegel najboljši strelec Rudarja Dragan Jelič.
0'
  Ekipi bosta odigrali 66. medsebojno prvenstveno tekmo. 21 zmag ima Gorica, 26 zmag ima Rudar, 18 tekem se je končalo z remijem. Gol razlika je 76:78.
0'
  V Športnem parku 31. tekma. Aktualno razmerje je 12-10-8, gol razlika pa 38:31. #GOvRU
0'
  Gorica je brez zmage proti Rudarju zadnjih šest (prvenstvenih) tekem. Rudar je v tem času priigral 4 zmage, 2 tekmi sta se končali z remijem.
0'
  Gorica je Rudar nazadnje premagala v zadnjem krogu predlanske sezone, ko je bilo v Športnem parku 3:2. Ekipi sta v lanski sezoni igrali polfinale pokala, ki ga je dobila Gorica.
0'
  Prvo letošnjo medsebojno tekmo je 31. avgusta v Športnem parku dobil Rudar z 2:1 (Žigon; Jelič, Firer).
0'
  Tekmo v Velenju je 2. novembra z 1:0 (Jelič) prav tako dobil Rudar.
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev. Trenerja bosta na igrišče poslala naslednji enajsterici. Najprej gostujoča.
0'
  Rudar: Rozman, Kašnik, Stjepanović, Firer, Trifković, Jelić, Bolha, Džinić, Knezović, Jahić, Babić. #GOvRU
0'
  Gorica: Gallinetta, Vetrih, Širok, Žigon, Palumbo, Eleke, Jogan, Pasqualini, Martinović, Caputo, Slivka. #GOvRU
0'
  Tekmo bo vodil 30 letni sodnik iz Ljubljane Mitja Žganec. Peto sezono je prvoligaški sodnik, vodil pa je 45 tekem. V letošnji sezoni 11, vseh skupaj (tudi mednarodnih) pa 63.
0'
  Na Goriškem je oblačno popoldne s temperaturo 13ºCelzija. #GOvRU
1'
1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
2'
  Blessing Chibuike Eleke v prepovedanem položaju.
3'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Vykintas Slivka.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
4'
  Gorica ima udarec iz kota.
5'
  Streljal je Luigi Palumbo, a mimo vrat.
6'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Vykintas Slivka. Utrpel ga je Elvedin Džinič.
6'
  Mario Babič v prepovedanem položaju.
7'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alexander Caputo. Utrpel ga je Klemen Bolha.
9'
11'
  GOOOL! Zadel je Dejan Žigon!
12'
  Po globinski podaji Elekeja, je iz neposredne bližine Rozmana premagal Žigon 1:0. #GOvRU
14'
  Streljal je Lorenzo Pasqualini, a mimo vrat.
17'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
18'
18'
  Streljal je Alexander Caputo, a mimo vrat.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matija Širok.
22'
  Po prodoru po levi strani, je Eleke podal v kazenski prostor, kjer je bil povsem sam Širok, a je njegov strel Rozman zaustavil.
23'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Matija Širok.
23'
  David Kašnik je dobil rumeni karton.
28'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Matija Širok.
29'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Elvedin Džinič.
29'
29'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič. Utrpel ga je Luigi Palumbo.
35'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Elvedin Džinič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
35'
Rdeči karton
  Elvedin Džinič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
35'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Dejan Žigon je zgrešil enajstmetrovko!
36'
  Po prekršku Žiniča nad Elekejem je Žganec dosodil najstrožjo kazen. Strel Žigona je Rozman ubranil. #GOvRU
39'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
42'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Matija Širok.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Žigon.
44'
  Po podaji Elekeja z desne, je pred vrati iz prve streljal Žigon, a je bil Rozman na mestu.
45'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Dejan Žigon.
45+1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
46'
47'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa.
50'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Stjepanovič. Utrpel ga je Dino Martinovič.
52'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Dragan Jelič.
53'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Luigi Palumbo.
54'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luigi Palumbo. Utrpel ga je Ivan Firer.
55'
  Rudar ima udarec iz kota.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Kašnik. Iz neposredne bližine je streljal Kašnik, a je odlično reagiral Gallinetta.
56'
  Streljal je Dino Martinovič, a mimo vrat.
56'
57'
  Po podaji Široka z desne, je na "drugi vratnici" žgo v mrežo preusmeril Dejan žigon 2:0. #GOvRU
58'
59'
  Pred zadetkom Gorice tudi prva priložnost Rudarja, a je po strelu Kašnikaizvrstno posredoval Gallinetta.
59'
  Streljal je Mario Babič, a mimo vrat.
60'
  Dino Martinovič je dobil rumeni karton.
61'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Milan Kocič.
61'
  Menjava: iz igre Nemanja Stjepanovič, v igro Aljaž Krefl.
62'
  Streljal je Vykintas Slivka, a mimo vrat.
65'
  Menjava: iz igre Blessing Chibuike Eleke, v igro Luka Majcen.
67'
68'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
70'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
71'
  Knezovič je dobil opomin zaradi ugovarjanja.
72'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Alberto Gallinetta.
76'
76'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Klemen Bolha.
76'
  Menjava: iz igre Dino Martinovič, v igro Alessio Innocenti.
76'
77'
78'
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
80'
  Streljal je Matija Širok, a mimo vrat.
81'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Klemen Bolha.
82'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
83'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alexander Caputo. Utrpel ga je Ivan Firer.
83'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
84'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Krefl. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
85'
  GOOOL! Zadel je Matija Širok!
86'
  Majcen je z globinsko žogo zaposlil Široka, ki je z okrog 12 metrov z nizkim strelom matiral Rozmana. #GOvRU
88'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Amel Džuzdanovič.
88'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Krefl. Utrpel ga je Matija Širok.
89'
  Menjava: iz igre Mario Babič, v igro Enis Saramati.
90'
  Amel Džuzdanovič v prepovedanem položaju.
90+1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luigi Palumbo. Utrpel ga je Milan Kocič.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
90+2'
90+3'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luigi Palumbo. Utrpel ga je Enis Saramati.
90+3'
  Prekršek je utrpel Enis Saramati .
90+3'
  Ivan Knezovič v prepovedanem položaju.
90+4'
  Prva spomladanska zmaga Gorice, Rudar še naprej brez in tudi brez doseženega zadetka.