Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
23.03.2019, 14.00 Drava Ptuj : Nafta 1903 Sodnik:
Žganec Mitja
1. pomočnik sodnika:
Pospeh Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Kordež Grega
Močnik Vlado
23.03.2019, 15.00 Ankaran Hrvatini : Roltek Dob Sodnik:
Matković Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Jamnik Jure
2. pomočnik sodnika:
Habuš Žan
Kokolj Andrej
23.03.2019, 15.00 Jadran Dekani : Kalcer Radomlje Sodnik:
Kovačič Darjan
1. pomočnik sodnika:
Švarc Dejan
2. pomočnik sodnika:
Povšnar Dejan
Govedarevič Stevo
23.03.2019, 15.00 Fužinar Vzajemci : Vitanest Bilje Sodnik:
Kos Blaž
1. pomočnik sodnika:
Brezovar Nejc
2. pomočnik sodnika:
Salkić Alen
Norčič Sašo
24.03.2019, 15.00 Brda : Ilirija 1911 Sodnik:
Šmajc David
1. pomočnik sodnika:
Brezar Davor
2. pomočnik sodnika:
Kalan Miha
Kogej Milan
24.03.2019, 15.00 Beltinci : Krka Sodnik:
Lacković Marko
1. pomočnik sodnika:
Kasapović Aleksandar
2. pomočnik sodnika:
Kužnik Marjan
Mužar Miroslav
24.03.2019, 15.45 CherryBox24 Tabor Sežana : Brežice Terme Čatež Sodnik:
Jug Matej
1. pomočnik sodnika:
Bensa Uroš
2. pomočnik sodnika:
Jug Tadej
Narobe Jakob
23.03.2019, 15.30 Veržej : Radgona Sodnik:
Mežnar Tadej
1. pomočnik sodnika:
Dedić Elmedin
2. pomočnik sodnika:
Ogrin Matej
Babič Stanislav
23.03.2019, 15.30 Črenšovci : Polana Sodnik:
Šorli Armando
1. pomočnik sodnika:
Bombač Mitja
2. pomočnik sodnika:
Močivnik Joži
Goričan Vojko
24.03.2019, 15.30 Odranci : Avto Rajh Ljutomer Sodnik:
Glažar Roman
1. pomočnik sodnika:
Skok Aleš
2. pomočnik sodnika:
Burjan Aleksander
Žalik Danijel
24.03.2019, 15.30 Hotiza : Turnišče Sodnik:
Veselič Samo
1. pomočnik sodnika:
Cotič Urban
2. pomočnik sodnika:
Biškup Matej
Crnkovič Božidar
24.03.2019, 15.30 Grad : Tromejnik Sodnik:
Tkalčič Bojan
1. pomočnik sodnika:
Šumer Žiga
2. pomočnik sodnika:
Sužnik Jure
Tompa Marjan
23.03.2019, 15.00 Elta Izola : Jadran HK Sodnik:
Sagrković Asmir
1. pomočnik sodnika:
Pantić Saša
2. pomočnik sodnika:
Kočica Jernej Jan
Knafelc Borut
23.03.2019, 15.00 Adria : TKK Tolmin Sodnik:
Šabanagić Denis
1. pomočnik sodnika:
Frece Tine
2. pomočnik sodnika:
Čiča Miodrag
Vidali Žarko
24.03.2019, 14.00 Plama Podgrad : Koper Sodnik:
Lazić Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Čeganjac Andrej
2. pomočnik sodnika:
Majhen Matija
Antolin Rudi
24.03.2019, 15.00 Fama Vipava : Primorje Sodnik:
Stojanoski Andraž
1. pomočnik sodnika:
Bohinc Urban
2. pomočnik sodnika:
Vreček Bor
Komel Bogdan
23.03.2019, 15.00 Zreče : Kety emmi Bistrica Sodnik:
Begič Amel
1. pomočnik sodnika:
Šekić Haris
2. pomočnik sodnika:
Zidar Blaž
Drečnik Davor
23.03.2019, 16.00 Šampion : Tehnotim Pesnica Sodnik:
Janžekovič Borut
1. pomočnik sodnika:
Bezjak Boštjan
2. pomočnik sodnika:
Mileta Lovro
Mijatovič Goran
24.03.2019, 10.30 Videm pri Ptuju : Avto Grubelnik Dravograd Sodnik:
Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika:
Smej Simon
2. pomočnik sodnika:
Topolnik Gorazd
Drnovšek Igor
24.03.2019, 15.00 Šmartno 1928 : Dravinja Sodnik:
Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika:
Kranjc Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Špur Staša
Germič Dejan
22.03.2019, 19.00 Tinex Šenčur : Bled Hirter Sodnik:
Kordež Matic
1. pomočnik sodnika:
Todorović Nedeljko
2. pomočnik sodnika:
Kolenc Leon
Vidmar Blaž
23.03.2019, 15.30 Sava Kranj : Zagorje Sodnik:
Gergič Nejc
1. pomočnik sodnika:
Friš Tadej
2. pomočnik sodnika:
Kmetec Mark
Stenovec Darko
23.03.2019, 15.30 Arne Tabor 69 : Žiri Sodnik:
Šašivarević Ermin
1. pomočnik sodnika:
Radusinović Davorin
2. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
Mitrovič Milan
23.03.2019, 15.30 Svoboda Ljubljana : Komenda Sodnik:
Jerman Danijel
1. pomočnik sodnika:
Černe Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Olenik Alen
Avdagić Meho
23.03.2019, 19.00 Ivančna Gorica : NK Brinje Grosuplje Sodnik:
Kajtazović Nejc
1. pomočnik sodnika:
Štrajhar Primož
2. pomočnik sodnika:
Antolič Jean
Šturm Emil
23.03.2019, 11.00 Kety Emmi Bistrica : Aluminij Sodnik:
Pernat Marko
1. pomočnik sodnika:
Pišek Rok
2. pomočnik sodnika:
Pernat Izidor
Gostenčnik Gregor
23.03.2019, 11.00 Dravograd : MB Tabor Sodnik:
Kamnik Blaž
1. pomočnik sodnika:
Racaj Fatlind
2. pomočnik sodnika:
Kunc Anej
Zalar Jure
23.03.2019, 11.00 Vipoll Veržej : Brežice 1919 Sodnik:
Gabor Iva
1. pomočnik sodnika:
Cifer Nina
2. pomočnik sodnika:
Žekš Aleš
Fartelj Janez
23.03.2019, 11.00 Maribor : Krško Sodnik:
Marin Jan
1. pomočnik sodnika:
Vadlja Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Ferčič Jani
Lepej Drago
23.03.2019, 11.00 Rudar Velenje : A2S Celje Sodnik:
Brglez Miha
1. pomočnik sodnika:
Grošič Kenan
2. pomočnik sodnika:
Vašl Patrik
Kaluža Primož
23.03.2019, 11.00 Miklavž : Šampion Sodnik:
Smodej Žan
1. pomočnik sodnika:
Moravac Ljubomir
2. pomočnik sodnika:
Ramšak Denis
Majcen Domen
23.03.2019, 11.00 Drava Ptuj : Mura Sodnik:
Gačnik Jakob Gal
1. pomočnik sodnika:
Vajda Tadej
2. pomočnik sodnika:
Maksimovič Laura
Kontarček Branko
22.03.2019, 17.00 Triglav Kranj : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Blatnik Just
1. pomočnik sodnika:
Lazarević Mile
2. pomočnik sodnika:
Rebec Jan
Kužnik Iztok
23.03.2019, 11.00 Dren Vrhnika : Brinje Grosuplje Sodnik:
Čolič Ivo
1. pomočnik sodnika:
Mišič Jančar Jakob
2. pomočnik sodnika:
Kravanja Jan
Ileršič Igor
23.03.2019, 11.00 Koper : Ilirija Extra-Lux Sodnik:
Bissachi Kole Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Jerman Simon
2. pomočnik sodnika:
Oman Tim
Zebec Srečko
23.03.2019, 11.00 Sava Kranj : Jadran Dekani Sodnik:
Jerič Anže
1. pomočnik sodnika:
Krsnik Luka
2. pomočnik sodnika:
Žumer Matic
Mohar Janez
23.03.2019, 11.00 Bravo Publikum : Domžale Sodnik:
Kodrič Domen
1. pomočnik sodnika:
Beširevič Elvin
2. pomočnik sodnika:
Hristov Marijan
Sedić Suvad
24.03.2019, 11.00 Krka : Jadran Železničar Sodnik:
Kramer Gregor
1. pomočnik sodnika:
Nagode Jošt
2. pomočnik sodnika:
Lobe Luka
Fabina Josip
24.03.2019, 11.00 Gorica : Interblock Sodnik:
Leban Patrik
1. pomočnik sodnika:
Kurinčič Marko
2. pomočnik sodnika:
Mask Sara
Sulič Tomaž
23.03.2019, 15.00 NK Kety Emmi Bistrica : NK Brežice 1919 Sodnik:
Kapun Matej
1. pomočnik sodnika:
Casar Kaja
2. pomočnik sodnika:
Misja Tjaša
Črnko Petra
23.03.2019, 15.00 NK MB Tabor : NK Šampion Sodnik:
Gregorinčič Lukas
1. pomočnik sodnika:
Pozderec Dejan
2. pomočnik sodnika:
Hozjan Borut
Fartek Boštjan
24.03.2019, 15.00 Rudar Velenje : Nafta 1903 Sodnik:
Kunc Anej
1. pomočnik sodnika:
Kamnik Blaž
2. pomočnik sodnika:
Racaj Fatlind
Antolič Vlado
24.03.2019, 15.00 Vipoll Veržej : NK Gummimiral Jarenina Sodnik:
Gojčič Tomaž
1. pomočnik sodnika:
Kirič Bojan
2. pomočnik sodnika:
Pišek Rok
Ferenčak Branko
24.03.2019, 15.00 ONŠ Hajdina : NŠ Dravograd Sodnik:
Lončar Miha
1. pomočnik sodnika:
Kolman Mark
2. pomočnik sodnika:
Romih Marko
Bezjak Zvonko
23.03.2019, 13.00 NK Kety Emmi Bistrica : NK Brežice 1919 Sodnik:
Misja Tjaša
1. pomočnik sodnika:
Casar Kaja
2. pomočnik sodnika:
Kapun Matej
Črnko Petra
23.03.2019, 13.00 NK MB Tabor : NK Šampion Sodnik:
Hozjan Borut
1. pomočnik sodnika:
Pozderec Dejan
2. pomočnik sodnika:
Gregorinčič Lukas
Fartek Boštjan
24.03.2019, 13.00 NK Vipoll Veržej : NK Jarenina Sodnik:
Pišek Rok
1. pomočnik sodnika:
Kirič Bojan
2. pomočnik sodnika:
Gojčič Tomaž
Ferenčak Branko
24.03.2019, 13.00 ONŠ Hajdina : NŠ Dravograd Sodnik:
Romih Marko
1. pomočnik sodnika:
Kolman Mark
2. pomočnik sodnika:
Lončar Miha
Bezjak Zvonko
24.03.2019, 13.00 Rudar Velenje : Nafta 1903 Sodnik:
Racaj Fatlind
1. pomočnik sodnika:
Kamnik Blaž
2. pomočnik sodnika:
Kunc Anej
Antolič Vlado
23.03.2019, 13.00 Roltek Dob : Arne Tabor 69 Sodnik:
Celjer Tilen
1. pomočnik sodnika:
Logar Tadej
2. pomočnik sodnika:
Gregorc Jan
Narobe Jakob
23.03.2019, 16.00 FC Koper : NK Šenčur Sodnik:
Mušić Haris
1. pomočnik sodnika:
Radujko Aleksander
2. pomočnik sodnika:
Kristofer Franca
Labor Dario
23.03.2019, 16.00 Krka : Sava Kranj Sodnik:
Štempihar Maks
1. pomočnik sodnika:
Kozjek Marko
2. pomočnik sodnika:
Božič Lara
Fabina Josip
23.03.2019, 18.00 Slovan : ND Bilje Sodnik:
Leban Erik
1. pomočnik sodnika:
Ozebek Matej
2. pomočnik sodnika:
Krapež Andraž
Bojovič Miomir
24.03.2019, 14.00 Brinje Grosuplje : ND Primorje Sodnik:
Svetlin Timon
1. pomočnik sodnika:
Vodnjov Jakob
2. pomočnik sodnika:
Kodrič Domen
Trope Bogdan
23.03.2019, 11.00 Roltek Dob : Arne Tabor 69 Sodnik:
Gregorc Jan
1. pomočnik sodnika:
Logar Tadej
2. pomočnik sodnika:
Celjer Tilen
Narobe Jakob
23.03.2019, 14.00 FC Koper : NK Šenčur Sodnik:
Kristofer Franca
1. pomočnik sodnika:
Radujko Aleksander
2. pomočnik sodnika:
Mušić Haris
Labor Dario
23.03.2019, 14.00 Krka : Sava Kranj Sodnik:
Božič Lara
1. pomočnik sodnika:
Kozjek Marko
2. pomočnik sodnika:
Štempihar Maks
Fabina Josip
23.03.2019, 16.00 Slovan : ND Bilje Sodnik:
Krapež Andraž
1. pomočnik sodnika:
Ozebek Matej
2. pomočnik sodnika:
Leban Erik
Bojovič Miomir
24.03.2019, 12.00 Brinje Grosuplje : ND Primorje Sodnik:
Kodrič Domen
1. pomočnik sodnika:
Vodnjov Jakob
2. pomočnik sodnika:
Svetlin Timon
Trope Bogdan
30.03.2019, 14.45 Domžale : Olimpija Ljubljana Bezjak Dušan
30.03.2019, 17.00 Maribor : Celje Turk Janko
30.03.2019, 20.00 Rudar Velenje : Gorica Setnikar Gojko
31.03.2019, 15.00 Krško : Triglav Kranj Ponikvar Janko
31.03.2019, 17.00 Mura : Aluminij Režonja Slavko
30.03.2019, 13.00 Krka : Drava Dakinda Ptuj
30.03.2019, 16.00 Rogaška : Fužinar Vzajemci
30.03.2019, 16.00 Vitanest Bilje : Brežice Terme Čatež
30.03.2019, 16.00 Jadran Dekani : CherryBox24 Tabor Sežana
30.03.2019, 16.00 Roltek Dob : AŠK Bravo
30.03.2019, 16.00 Ilirija 1911 : Beltinci
30.03.2019, 16.00 Nafta 1903 : Ankaran Hrvatini
31.03.2019, 16.00 Kalcer Radomlje : Brda
30.03.2019, 16.00 Radgona : Hotiza
30.03.2019, 16.00 Avto Rajh Ljutomer : Veržej
31.03.2019, 16.00 Tromejnik : Črenšovci
31.03.2019, 16.00 Turnišče : Grad
31.03.2019, 16.00 Polana : Odranci
30.03.2019, 16.30 Koper : Adria
30.03.2019, 16.30 TKK Tolmin : Elta Izola
30.03.2019, 16.30 Primorje : Plama Podgrad
31.03.2019, 16.30 Jadran HK : Fama Vipava
30.03.2019, 15.00 Kety emmi Bistrica : Videm pri Ptuju
30.03.2019, 15.00 Tehnotim Pesnica : Zreče
30.03.2019, 15.00 Pohorje : Šmartno 1928
30.03.2019, 15.00 Dravinja : Šampion
30.03.2019, 16.00 Bled Hirter : Arne Tabor 69
30.03.2019, 16.00 Žiri : Ivančna Gorica
31.03.2019, 16.00 Komenda : Tinex Šenčur
31.03.2019, 16.00 NK Brinje Grosuplje : Sava Kranj
31.03.2019, 16.00 Zagorje : Svoboda Ljubljana
30.03.2019, 13.00 Interblock : Aluminij
30.03.2019, 14.00 Domžale : Krško
30.03.2019, 15.00 Gorica : Mura
30.03.2019, 16.00 Triglav Kranj : Kalcer Radomlje
30.03.2019, 16.00 Drava Dakinda Ptuj : VOC Celje
31.03.2019, 10.00 Bravo Publikum : Ilirija Extra-Lux
31.03.2019, 13.00 Maribor : Olimpija Ljubljana
30.03.2019, 11.00 Interblock : Aluminij
30.03.2019, 12.00 Domžale : Krško
30.03.2019, 13.00 Gorica : Mura
30.03.2019, 14.00 Triglav Kranj : Kalcer Radomlje
30.03.2019, 14.00 Drava Dakinda Ptuj : VOC Celje
31.03.2019, 11.00 Maribor : Olimpija Ljubljana
31.03.2019, 12.00 Bravo Publikum : Ilirija Extra-Lux
30.03.2019, 11.00 Aluminij : Miklavž
30.03.2019, 11.00 Mura : Rudar Velenje
30.03.2019, 15.00 Brežice 1919 : Dravograd
30.03.2019, 15.00 A2S Celje : Maribor
30.03.2019, 17.00 Krško : Kety Emmi Bistrica
30.03.2019, 18.00 Šampion : Vipoll Veržej
31.03.2019, 11.00 MB Tabor : Drava Ptuj
30.03.2019, 11.00 Olimpija Ljubljana : Krka
30.03.2019, 11.00 Dren Vrhnika : Triglav Kranj
30.03.2019, 15.00 Interblock : Koper
30.03.2019, 15.00 Domžale : Brinje Grosuplje
31.03.2019, 11.00 Ilirija Extra-Lux : Bravo Publikum
31.03.2019, 11.00 Jadran Dekani : Gorica
31.03.2019, 11.00 Jadran Železničar : Sava Kranj
03.04.2019, 16.00 AŠK Bravo : Rogaška Sodnik:
Antič Mihael
1. pomočnik sodnika:
Habibović Adis
2. pomočnik sodnika:
Gornik Nejc
Grabar Boris
06.04.2019, 16.30 AŠK Bravo : Nafta 1903
06.04.2019, 16.30 Fužinar Vzajemci : Roltek Dob
06.04.2019, 16.30 Ankaran Hrvatini : Krka
06.04.2019, 16.30 Drava Dakinda Ptuj : Ilirija 1911
06.04.2019, 16.30 Brežice Terme Čatež : Rogaška
07.04.2019, 16.30 Brda : Jadran Dekani
07.04.2019, 16.30 CherryBox24 Tabor Sežana : Vitanest Bilje
07.04.2019, 16.30 Beltinci : Kalcer Radomlje
06.04.2019, 16.30 Plama Podgrad : Adria
06.04.2019, 16.30 Elta Izola : Koper
06.04.2019, 16.30 Primorje : Jadran HK
07.04.2019, 16.30 Fama Vipava : TKK Tolmin
06.04.2019, 13.00 Domžale : Drava Dakinda Ptuj
06.04.2019, 16.00 Ilirija Extra-Lux : Triglav Kranj
06.04.2019, 16.00 Krško : Interblock
06.04.2019, 16.00 Olimpija Ljubljana : Gorica
06.04.2019, 16.00 Aluminij : Bravo Publikum
06.04.2019, 16.00 Mura : VOC Celje
07.04.2019, 16.00 Kalcer Radomlje : Maribor
06.04.2019, 11.00 Domžale : Drava Dakinda Ptuj
06.04.2019, 14.00 Ilirija Extra-Lux : Triglav Kranj
06.04.2019, 14.00 Aluminij : Bravo Publikum
06.04.2019, 14.00 Olimpija Ljubljana : Gorica
06.04.2019, 14.00 Krško : Interblock
06.04.2019, 14.00 Mura : VOC Celje
07.04.2019, 14.00 Kalcer Radomlje : Maribor
06.04.2019, 11.00 Dravograd : Šampion
06.04.2019, 11.00 Vipoll Veržej : Aluminij
06.04.2019, 11.00 Miklavž : Kety Emmi Bistrica
06.04.2019, 11.00 Rudar Velenje : MB Tabor
06.04.2019, 11.00 Maribor : Mura
06.04.2019, 11.00 Drava Ptuj : Brežice 1919
06.04.2019, 16.00 A2S Celje : Krško
06.04.2019, 11.00 Triglav Kranj : Domžale
06.04.2019, 11.00 Sava Kranj : Olimpija Ljubljana
06.04.2019, 11.00 Bravo Publikum : Koper
07.04.2019, 11.00 Jadran Dekani : Interblock
07.04.2019, 11.00 Gorica : Jadran Železničar
07.04.2019, 11.00 ŽNK Krim Rolljet : ŽNK Pomurje Beltinci
07.04.2019, 11.00 ŽNK Maribor : Fužinar
07.04.2019, 11.00 Gažon Obala : Primorje Ajdovščina
07.04.2019, 11.00 ŽNK Cerklje : ŽNK Radomlje
10.04.2019, 18.00 Brinje Grosuplje : Ilirija Extra-Lux
10.04.2019, 18.30 Krka : Dren Vrhnika

DELI NA